11

Nie macie wrażenia, że to 0-4 jakoś nie odbiło sie za duzym echem? Chyba nasze wysokie porażki już nikogo nie dziwią, nawet specjalnie szydery w necie nie widziałem xD

0

Takich impotentów przy wykańczaniu akcji jak Chelsea 22/23 nie widziałem, dno

3

Marcelo: Sędziowie? Każdy ma prawo pomylić się


heh.

0

@MesQueUnClub_87 nie no, pytam po prostu i zbieram opinie, bo nie wiem czy kupować letnie czy np całoroczne,a może zostawić zimówki w cholerę, zedrzeć je i dopiero kupić za jakiś czas całoroczne

0

Zmieniacie opony z zimowych na letnie czy jeździcie na zimowych cały rok? Jak to wyglada w praktyce?

33

Tuchel - Nagelsmann, to się musi wydarzyc xD memiczny półfinał by to był LM.

6

@Kamilos84 No i w sumie to co z tego?

3

@ToWinaSedziego przecież są mistrzami Anglii, to co ich poniosło?

10

@Donnie_Darko Malik to nie raper, to jest zwykły pajacyk.

4

@maroon No moje zdanie jest takie że wylewa się z tego hipokryzja, bo laski nie puszczają się z powietrzem, tylko z owymi synami; niemniej takie tiktoki są jakieś po prostu malo smaczne po prostu xD

6


Czekam na opinie La Bamby na temat wyzwolenia seksualnego młodych Polek

1

@Sulimo No i jeszcze prostak Feddek guczi sruczi, elita xD

6

2

Dobra, ale na kogo tu głosować w ogóle?

0

Co ile pierzecie spodnie?

1

@ranger3120 a ja nie wiem, ja robiłem w luxmedzie, bo mam to z pracy tę przychodnie. To w sumie na badania dostalem się od razu, nawet holtera mi zalożyli tego samego dnia.

4

@ranger3120 chyba EKG, echo serca i holter

0

Barcelona wygrywa bo ma szczęście, Real wygrywa bo to wielka klasa, mental - canal +.

0

Enzo i Kante pogrzebią Real? Potencjał w Chelsea kosmiczny, ale zblokowany. Może się odblokuje z Realem

2

Słaby skok Andrzeja Stękały. Oddala go to od małej kryształowej kuli za loty w tym sezonie...

0

@AmigoBlancos nikogo nie można skreślać, tu jest każdy groźny, ale lekceważenie słabszych to domena polskich mediów, a potem taka Chelsea pomiata City i Realem w finale i półfinale i szok, ale jak to się mogło stać. Benfice stać na LM.

2

@El Madridista. Jak widać 3 raporty i 7 mln euro na was leszczyki starczyło żeby lige dominować

23


Podobno po tym wpisie siostra szpitalna w Tworkach wstala i zaczęła klaskać panu Gale

8

Rafael Muniain znowu miał rację, sędzia kupiony!

6


Bez kartki, VAR nie interweniował.

1

Leicester opłaciło sędziów...

0

@Nano22 ja nie mówię, że płaciliśmy na pewno za przychylność sędziów. Bo nie wiemy tego. Ale komu płaciliśmy? I kiedy przestaliśmy? To po prostu obrzydliwe śmierdzi. I za same te okolicznosci jest mi wstyd i żal

0

@Emhyr daj Boże żeby tak było.
@Nano22 gdybasz, nie ma dowod na to że sędziowie chcieli nam umyślnie szkodzić, a nie po prostu byli ułomni w tym co robili. A my za coś płaciliśmy. I to jest niepodważalny fakt

3

@Nano22 ale to nie ma znaczenia. Płaciliśmy, cholera wie za co, wiceszefowi sędziów. Takie są fakty. Wyprowadzana z klubu była kasa. Nie wiemy na co. Módlmy się o to, żeby się nie okazało że właśnie za przychylność sędziów, bo będziemy obserwować tragiczny upadek klubu.

3

Zawód i żal, to chyba uczucia które najlepiej opisują mój stosunek do sprawy z Negreirą. Korupcji w meczach jako tako mogą nie udowodnić, bo musiałby być twardy dowod na zlecenie danemu sędziemu w danym meczu sędziowania pod nas, ale i tak smrod jest koszmarny. Jest to po prostu przykre, jak nasz ukochany klub był skorumpowany przez te 20 ostatnich lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?