Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie macie wrażenia, że to 0-4 jakoś nie odbiło sie za duzym echem? Chyba nasze wysokie porażki już nikogo nie dziwią, nawet specjalnie szydery w necie nie widziałem xD
0
Takich impotentów przy wykańczaniu akcji jak Chelsea 22/23 nie widziałem, dno
3
Marcelo: Sędziowie? Każdy ma prawo pomylić się
heh.
0
@MesQueUnClub_87 nie no, pytam po prostu i zbieram opinie, bo nie wiem czy kupować letnie czy np całoroczne,a może zostawić zimówki w cholerę, zedrzeć je i dopiero kupić za jakiś czas całoroczne
0
Zmieniacie opony z zimowych na letnie czy jeździcie na zimowych cały rok? Jak to wyglada w praktyce?
33
Tuchel - Nagelsmann, to się musi wydarzyc xD memiczny półfinał by to był LM.
6
@Kamilos84 No i w sumie to co z tego?
3
@ToWinaSedziego przecież są mistrzami Anglii, to co ich poniosło?
10
@Donnie_Darko Malik to nie raper, to jest zwykły pajacyk.
4
@maroon No moje zdanie jest takie że wylewa się z tego hipokryzja, bo laski nie puszczają się z powietrzem, tylko z owymi synami; niemniej takie tiktoki są jakieś po prostu malo smaczne po prostu xD
6
Czekam na opinie La Bamby na temat wyzwolenia seksualnego młodych Polek
1
@Sulimo No i jeszcze prostak Feddek guczi sruczi, elita xD
6
https://x.com/KorolukM/status/1641747225721151491
Kilka faktów o kol. Bosaku.
2
Dobra, ale na kogo tu głosować w ogóle?
0
Co ile pierzecie spodnie?
1
@ranger3120 a ja nie wiem, ja robiłem w luxmedzie, bo mam to z pracy tę przychodnie. To w sumie na badania dostalem się od razu, nawet holtera mi zalożyli tego samego dnia.
4
@ranger3120 chyba EKG, echo serca i holter
0
Barcelona wygrywa bo ma szczęście, Real wygrywa bo to wielka klasa, mental - canal +.
0
Enzo i Kante pogrzebią Real? Potencjał w Chelsea kosmiczny, ale zblokowany. Może się odblokuje z Realem
2
Słaby skok Andrzeja Stękały. Oddala go to od małej kryształowej kuli za loty w tym sezonie...
0
@AmigoBlancos nikogo nie można skreślać, tu jest każdy groźny, ale lekceważenie słabszych to domena polskich mediów, a potem taka Chelsea pomiata City i Realem w finale i półfinale i szok, ale jak to się mogło stać. Benfice stać na LM.
2
@El Madridista. Jak widać 3 raporty i 7 mln euro na was leszczyki starczyło żeby lige dominować
23
Podobno po tym wpisie siostra szpitalna w Tworkach wstala i zaczęła klaskać panu Gale
8
Rafael Muniain znowu miał rację, sędzia kupiony!
6
Bez kartki, VAR nie interweniował.
1
Leicester opłaciło sędziów...
0
@Nano22 ja nie mówię, że płaciliśmy na pewno za przychylność sędziów. Bo nie wiemy tego. Ale komu płaciliśmy? I kiedy przestaliśmy? To po prostu obrzydliwe śmierdzi. I za same te okolicznosci jest mi wstyd i żal
0
@Emhyr daj Boże żeby tak było.
@Nano22 gdybasz, nie ma dowod na to że sędziowie chcieli nam umyślnie szkodzić, a nie po prostu byli ułomni w tym co robili. A my za coś płaciliśmy. I to jest niepodważalny fakt
3
@Nano22 ale to nie ma znaczenia. Płaciliśmy, cholera wie za co, wiceszefowi sędziów. Takie są fakty. Wyprowadzana z klubu była kasa. Nie wiemy na co. Módlmy się o to, żeby się nie okazało że właśnie za przychylność sędziów, bo będziemy obserwować tragiczny upadek klubu.
3
Zawód i żal, to chyba uczucia które najlepiej opisują mój stosunek do sprawy z Negreirą. Korupcji w meczach jako tako mogą nie udowodnić, bo musiałby być twardy dowod na zlecenie danemu sędziemu w danym meczu sędziowania pod nas, ale i tak smrod jest koszmarny. Jest to po prostu przykre, jak nasz ukochany klub był skorumpowany przez te 20 ostatnich lat.