0

Portugalia ma większe szanse z Anglią czy Francją? Zapraszam do analizy.

4

Premii 30 mln dla piłkarzy nie będzie - nie będzie, bo sprawa się rypła, trzeba było się z tego wycofać, bo naród to pocisnął. Ale pomyślcie ile takich premii dostają wszelkiego rodzaju urzędnicy, osoby pracujące w spółkach skarbu państwa, po cichutku, bo przecież nie są to osoby z pierwszych stron gazet.

1

Brak szacunku do Ronaldo. Kim jest ten cały Ferdynand "Kiepski" Santos żeby sadzac Króla na ławkie?

0

Agent 711 w szoku, premii nie będzie...

4

Mecz a zwłaszcza 1 połowa pokazuje jak Michniewicz dusi potencjał tego zespołu. Do zwolnienia natychmiast

2

Wie ktoś, dlaczego praktycznie wszystkie reprezentacje grają z logami federacji na koszulkach, a tylko my z godłem kraju? Jednak reprezentacja kraju to jest a nie reprezentacja federacji piłki nożnej w kraju, w sumie dziwne że wszyscy stosują emblemat federacji. Pamiętam że przed EURO 2012 mieliśmy też mieć koszulki tylko z logiem PZPN ale zostało to pociśnięte i szybko wróciliśmy do orzełka.

3

Z Barcelonom to by szczelił szczurek z Interu.

2

Tak szczerze to nie wiem czy Holandia nie będzie faworytem z Argentyną. Mi się Oranje bardziej podobają.

0

@MESSIah16 Gol Lamparda się zemścił...

0

Kostarykanie graja dużo lepiej niż my :(

0

@Herato John Terry, Paul Scholes, Ryan Giggs

10

Słodko-gorzki smak tego awansu. Słodki, bo jestem Polakiem i cieszę się, że zrobiliśmy fajny wynik na MŚ, zobaczyć nas w fazie pucharowej to na pewno coś specjalnego. Ale gorzki, bo wiem że zostanie ten trener który nie rozwija drużyny, i takie szambo grać będziemy za niego cały czas. A moment na przebudowę kadry idealny, ultra łatwe eliminacje do EURO, czas na zbudowanie czegoś fajnego i pojechanie na turniej żeby grać już nie tylko żeby przeżyć bo bramkarz nas uratuje a rywale będą ślepi i kulawi.

4

@Janiama No właśnie, niestety 711 zostanie, a nasza gra będzie wyglądała dalej tak samo żałośnie jak tu. To że na farcie awansowaliśmy, to ja się oczywiście cieszę, bo jestem Polakiem, kibicuję Polsce, ale widzę też że 711 nie rozwija tej drużyny, gramy fatalnie nawet z rywalami słabszymi od nas, męczymy się, a z mocniejszymi nie mamy kompletnie czego szukać. I tak to wygląda właśnie.

0

Jak 711 wygrał tym posadę, to nie wiem czy to dobrze że my takim psim swędem awansowaliśmy XD

1

@GeneralXavi myślę to samo, ale serce mowi co innego, większość myśli dzisiaj życzeniowo i sercem. Chcemy tej radości w końcu doznać, a nie tylko patrzeć na innych

2

Łeb mnie boli jaka mamy życiową szanse przed sobą i jaki będzie kac, jak dzisiaj odpadniemy.

35

https://x.com/blaugrana_9/status/1597515729058017281
Mnie to zastanawia, czy on nie ma żadnej autorefleksji, że jest takim bucem? Choć w sumie się domyślam.

16


Skomentuję to tak:

4

Rewanz za 2010, Urugwaj Ghana o awans z grupy.

0

Najpierw oszukał na karnym, dzis oszukał na golu. Ronaldu z mentalnym dubletem. Siuu

1

Valverde top3 in the world podobno, zrob coś

4

Japonia mogła dzisiaj chociaż zremisować, to nie...

42

Wyobraźcie sobie jakie by było spuszczanko jakby Ronaldo wygrał tak mecz o życie Portugalii, jak dzisiaj to zrobił Messi Argentynie. PR Ronaldo to coś niesamowitego xD wymusił karnego i gadali o tym kolejny cały dzień, o Messim cichutko.

2

Przyzwoity mecz naszej drużyny, to trzeba przyznać że 711 odrobił trochę lekcję z Meksyku, odważniej w ofensywie, nawet próby pressingu w tym jedna zakończona golem. Aczkolwiek nadal nie myślę że Michniewicz to trener na budowanie czegoś na dłużej. Taki casus Roberto di Matteo w Chelsea która potrafiła ograć Barcelonę jak przyszło grać o wszystko, ale w następnym sezonie już był grany straszny piasek i Di Matteo poleciał.

13

Jestem ciekaw opinii 711 o meczu Ekwadoru dzisiaj, jednocześnie pamiętajac nasz mecz z Holandią z września xD parodia.

0

Brawo, zasłużenie. Mecz z USA zapowiada się kozacko!

0

@Abuk a co nam daje remis? XD

2

Kwiatkowski się drze przy byle wrzutce przez co słuchając transmisji ale nie patrząc w ekran mam wrażenie, że non stop padają bramki / są setki xd

4

Strzela jak natchniony ale w tym sezonie w Tottenhamie jeszcze nie strzelił.

0

@Vebrol a kto wyjdzie? Saudowie ok, ale te dwie miernoty my i Meksyk, nie wiem, ciężko mi sobie to wyobrazić xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?