Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Podobno sędzia zawieszony za rasizm ma zostać. Vinicius został obrażony...
0
Fajny komentarz na viaplay w meczu Chelsea, żywy komentator z emocjami
1
ŁKS i Ruch zmierzają do ekstraklasy, lubicie te ekipy?
5
@4drian0 mamy 2011, rok 2023 wymysleliscie wy, dziennikarze
2
@Przemek2323 stawiam na Bartka Śpiączkę
5
Dlaczego tak mało pod kątem wydrukowanego meczu mówi się o starciu Inter - Barcelona 2010? Gol dla Interu z ewidentnego spalonego a w rewanżu nieuznany prawidłowy gol dla Barcelony.
0
Same ogórki w tej LM. A Barcelona i tak by z tymi drużynami przegrała na wyjeździe.
38
Poznałem wczoraj w barze starszą babkę. Wyglądała całkiem nieźle, jak na 55 lat. W zasadzie, to nawet lepiej niż nieźle. Tak sobie myślę, że musi mieć naprawdę ładną córkę. Wypiliśmy kilka piw i zapytała mnie, czy miałem kiedyś “sportowego dubla". Zapytałem. Co to?
"To trójkąt z matką i córka" - odpowiedziała.
Bardzo spodobała mi się jej odpowiedź, i zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że nie, nie miałem.
Wypiliśmy jeszcze trochę, po czym mrugnęła do mnie okiem i powiedziała - "dziś jest Twoja szczęśliwa noc"
Poszliśmy do niej. Wchodząc do pokoju, zapaliła światło, i zawołała:
- Mamo, nie śpisz jeszcze?
2
Kurtuła rasista. Przez Niego Vini przegra mecz
2
Fabinho niezły rasista. Nie pozwolił Viniemu szczelić gola.
1
Muniak Jr zaraz wyrówna
0
Rafał Muniak to mądry facet.
1
@Firestone zaprawdę powiadam Ci, oto słowo które staje się ciałem co tydzień.
18
25 lat grzywny bym dał
2
Gosciu zabił gracza rywala i dostal żółta kartkę, brawo FA!
4
Fajna formuła duetów, lepiej się to ogląda niż drużynówkę klasyczna
5
Zazdroszczę troche Realowi tego złotego emblematu na koszulki, ładnie to zawsze wygląda i zaznacza, kto ma tytuł mistrzowski
0
@Joe_Pesci dla dźwieku lossless czy tak po prostu?
0
Jakiego serwisu streamingowego muzyki używacie?
0
@Danny Gaucho dzięki za poprawke - swoją drogą osiągnięcie chyba trudniejsze od ligi bez porażki Arsenalu sezon wczesniej, kosmos stracić tylko 15 goli w 38 meczach. Ciekaw jestem czy Barcelona może do tego nawiązać obecnie.
0
Ukłony dla Xaviego za to jak to poukładał.
2
@Pawel13sz 15 goli - rekord ligi, bodaj sezon 05/06
0
Arsenal mógłby skończyć jak zawsze, byłoby śmiesznie
1
Ten kawałek Bizarrapa i Shakiry jak się wkręcił. Niezły bangerek - bit bardzo uzależnia, świetna robota tego gostka.
1
Chelsea najgrubsze zimowe okno w historii i jedno z grubszych okien kiedykolwiek. Jak Ci młodzi odpalą to będzie grubo. Gorzej jak będą flopami xd
0
Oby dostała Oscara. Chyba zgoda?
0
@Katalończyk 99 po dwóch kolejkach, to różnica
7
W karierze Kamila Stocha już liczę tylko na jedno - że wygra ten 40 konkurs.
0
@DonCarletto maszyna to strzeli za 5 meczow I będzie end of debate.
0
Waszym zdaniem największy hit tego roku muzycznie?