5


Podobno sędzia zawieszony za rasizm ma zostać. Vinicius został obrażony...

0

Fajny komentarz na viaplay w meczu Chelsea, żywy komentator z emocjami

1

ŁKS i Ruch zmierzają do ekstraklasy, lubicie te ekipy?

5

@4drian0 mamy 2011, rok 2023 wymysleliscie wy, dziennikarze

2

@Przemek2323 stawiam na Bartka Śpiączkę

5

Dlaczego tak mało pod kątem wydrukowanego meczu mówi się o starciu Inter - Barcelona 2010? Gol dla Interu z ewidentnego spalonego a w rewanżu nieuznany prawidłowy gol dla Barcelony.

0

Same ogórki w tej LM. A Barcelona i tak by z tymi drużynami przegrała na wyjeździe.

38

Poznałem wczoraj w barze starszą babkę. Wyglądała całkiem nieźle, jak na 55 lat. W zasadzie, to nawet lepiej niż nieźle. Tak sobie myślę, że musi mieć naprawdę ładną córkę. Wypiliśmy kilka piw i zapytała mnie, czy miałem kiedyś “sportowego dubla". Zapytałem. Co to?
"To trójkąt z matką i córka" - odpowiedziała.
Bardzo spodobała mi się jej odpowiedź, i zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że nie, nie miałem.
Wypiliśmy jeszcze trochę, po czym mrugnęła do mnie okiem i powiedziała - "dziś jest Twoja szczęśliwa noc"
Poszliśmy do niej. Wchodząc do pokoju, zapaliła światło, i zawołała:
- Mamo, nie śpisz jeszcze?

2

Kurtuła rasista. Przez Niego Vini przegra mecz

2

Fabinho niezły rasista. Nie pozwolił Viniemu szczelić gola.

1

Muniak Jr zaraz wyrówna

0

Rafał Muniak to mądry facet.

1

@Firestone zaprawdę powiadam Ci, oto słowo które staje się ciałem co tydzień.

18


25 lat grzywny bym dał

2

Gosciu zabił gracza rywala i dostal żółta kartkę, brawo FA!

4

Fajna formuła duetów, lepiej się to ogląda niż drużynówkę klasyczna

5

Zazdroszczę troche Realowi tego złotego emblematu na koszulki, ładnie to zawsze wygląda i zaznacza, kto ma tytuł mistrzowski

0

@Joe_Pesci dla dźwieku lossless czy tak po prostu?

0

Jakiego serwisu streamingowego muzyki używacie?

0

@Danny Gaucho dzięki za poprawke - swoją drogą osiągnięcie chyba trudniejsze od ligi bez porażki Arsenalu sezon wczesniej, kosmos stracić tylko 15 goli w 38 meczach. Ciekaw jestem czy Barcelona może do tego nawiązać obecnie.

0

Ukłony dla Xaviego za to jak to poukładał.

2

@Pawel13sz 15 goli - rekord ligi, bodaj sezon 05/06

0

Arsenal mógłby skończyć jak zawsze, byłoby śmiesznie

1

Ten kawałek Bizarrapa i Shakiry jak się wkręcił. Niezły bangerek - bit bardzo uzależnia, świetna robota tego gostka.

1

Chelsea najgrubsze zimowe okno w historii i jedno z grubszych okien kiedykolwiek. Jak Ci młodzi odpalą to będzie grubo. Gorzej jak będą flopami xd

0


Oby dostała Oscara. Chyba zgoda?

0

@Katalończyk 99 po dwóch kolejkach, to różnica

7

W karierze Kamila Stocha już liczę tylko na jedno - że wygra ten 40 konkurs.

0

@DonCarletto maszyna to strzeli za 5 meczow I będzie end of debate.

0

Waszym zdaniem największy hit tego roku muzycznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?