MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore
O tej godzinie, to tylko szkiełko w łapce :)
0
@rasta212
Redbreast.
3
@`Sin
No najlepszego braciszku! :)
4
@KapiFCB
Odpale, tylko skoncze Soche po raz enty. Uwielbiam goscia.
0
@Jaca27
Noo, ja tydzien bez, bo na wyjezdzie bylem :) Ale liczy sie sam fakt :D Ciągnie dzis odpalic.
2
@Jaca27
Tez wlasnie ogladam powtorki :)
3
Wyszly ostatnio jakieś nowe, dobre, stand upy ?
3
Dzis mija tydzien, kiedy ostatni raz gralem w FMa - bije wszelkie rekordy :) A jeszcze niedawno sobie nie wyobrazalem choc jednego dnia bez mojej ulubionej gry.
1
@escarabajo
Duzo osob jest zalogowanych na La Rambli, wiele osob przeglada strone. Mysle, że to normalna liczba.
0
@RosjaninBut
Facet wydaje sie byc uczciwy, jest dosc znanym producentem wsrod audiofili. Ale wiadomo, strach zawsze jest.
1
@escarabajo
Nie, tylko jeden raz mozesz zaglosowac. Dlaczego niemozliwe?
1
@MesQueUnClub_87
Bez szału. Jedynka lepsza.
0
@AssisMoreira
Wzmak : http://earstream.eu/page/105/Headonic+GS%2FP/l
DAC : https://ifi-audio.com/products/zen-dac/
Kabel : http://earstream.eu/page/9/Signature/l
Ewentualnie :
http://earstream.eu/page/99/SunRise/l
Sluchawki Sennheiser HD 660s, Meze 99 Classics i dojadą Fostex TH610
9
W dzisiejszym konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke T padl remis po 5. W zwiazku z czym bedzie potrzebna dogrywka w postaci ankiety, ktora potrwa do jutra do poludnia. Zapraszam wszystkich do glosowania.
Ankieta :
https://strawpoll.com/4e6vdu4wu
Taylor Swift :
https://www.google.com/search?q=taylor+swift+pinterest&sxsrf=ALeKk035rB47SqKfirNax1ZdY6xk31xyVw:1596400045027&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiWqenMrf3qAhWxRxUIHbGvCBUQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1536&bih=722
vs.
Taylor Hill :
https://www.google.com/search?q=taylor+hill+pinterest&tbm=isch&ved=2ahUKEwiOifnNrf3qAhUiQ0EAHeYGBzIQ2-cCegQIABAA&oq=Taylor+Hill&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgQIIxAnMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAOgcIIxDqAhAnUNDuAVih-gFgvoMCaAFwAHgAgAFFiAFFkgEBMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nsAEKwAEB&sclient=img&ei=ryEnX871FqKGhbIP5o2ckAM&bih=722&biw=1536
0
@Chwytliwy
Ja Pogba.
0
@Chwytliwy
Ilekroc oglądałem mecze MU, tyle razy widzialem Pogbe grającego piach. A troche tych meczy Utd. widzialem.
3
OJO!!!OJO!!!
Mamy remis w dzisiejszym konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke T. :)
Bedzie dogrywka (ankieta). Zaraz wracam do domu, to wszystko ogarne. Be ready :)
0
Zdaje sie, że mamy remis i bedzie dogrywka :) Ogarne to wszystko jak wroce do domu - do poł godziny.
1
@sergio5
Roberto Carlos? Tego bym sie nie spodziewał :)
Dla mnie tez Pogba, jak kolega powyzej.
1
@AnnaMarianna
Tez sie dziwie, że Trzebiatowska nie dostala żadnego głosu. Piekna kobieta.
0
@RosjaninBut
Na tematycznych forach sa zazwyczaj o to sprzeczki :)
0
@pt9
No wlasnie to samo mi mowi Pan, co robi dla mnie wzmacniacz na zamowienie i proponuje nieco drozszy kabel. Zastanawiam sie czy ma to tak naprawde sens.
1
Zapytam ponownie, bo ostatnio nie uzyskalem odpowiedzi. Byc moze teraz ktos akurat tu siedzi, kto sie interesuje audio. Czy kabel RCA ma znaczenie, jezeli chodzi o jakosc muzyki, wokal, scene itd? Chodzi mi o to, czy kabel z sieciowki za 500 zl zagra wcale nie gorzej od kabla robionego na zamowienie w cenie powiedzmy 1500 zl ? Kabel ma łączyc ze sobą DAC i wzmacniacz.
1
@Klaudix
Lepiej późno, niż wcale :)
0
Przypominam o trwajacym konkursie na najpiekniejszą kobiete na literke T. Na chwile obecną każda z Pań ma szanse na finał, bo oprócz jednej Pani, ktora ma 5 glosow, to reszta slabiutko, po jednym, lub dwa glosy.
Ponizej link do konkursu :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761099
Zapraszam.
0
@Colon
Ja nie znaju.
0
@Zoker
Dobra, bedzie U osobno. Nie zdradzajcie wiecej kandydatek, zostawcie na jutro :)
Pozdrowionka!
0
@marcin000019
Tak teraz na szybko szykam w myslach i nic mi do glowy nie przychodzi :) Ale mozemy zrobic osobno, nie ma problemu. Im wiecej zabawy, tym wiecej fanu :)
1
@ukiii @RosjaninBut @Bobo25 @escarabajo @Colon @Shad @m_o_z @Gall @Matan_Zajcev @AnnaMarianna i wszyscy inni, ktorych nie moglem zmiescic w oznaczniach, ze wzgledu na tutejszy regulamin, a uczestniczą w zabawie na najpiekniejszą kobiete wg. La Rambli - są jakies warte uwagi dziewuchy na literke U ? Zdaje sie nie ma duzego wyboru, czy sie myle ? Łączymy jutro literke U i V ?
2
Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke T.
Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761293
Zachęcam wszystkich do zabawy.