0

@Encore
O tej godzinie, to tylko szkiełko w łapce :)

0

@rasta212
Redbreast.

3

@`Sin
No najlepszego braciszku! :)

4

@KapiFCB
Odpale, tylko skoncze Soche po raz enty. Uwielbiam goscia.

0

@Jaca27
Noo, ja tydzien bez, bo na wyjezdzie bylem :) Ale liczy sie sam fakt :D Ciągnie dzis odpalic.

2

@Jaca27
Tez wlasnie ogladam powtorki :)

3

Wyszly ostatnio jakieś nowe, dobre, stand upy ?

3

Dzis mija tydzien, kiedy ostatni raz gralem w FMa - bije wszelkie rekordy :) A jeszcze niedawno sobie nie wyobrazalem choc jednego dnia bez mojej ulubionej gry.

1

@escarabajo
Duzo osob jest zalogowanych na La Rambli, wiele osob przeglada strone. Mysle, że to normalna liczba.

0

@RosjaninBut
Facet wydaje sie byc uczciwy, jest dosc znanym producentem wsrod audiofili. Ale wiadomo, strach zawsze jest.

1

@escarabajo
Nie, tylko jeden raz mozesz zaglosowac. Dlaczego niemozliwe?

1

@MesQueUnClub_87
Bez szału. Jedynka lepsza.

0

0

@Chwytliwy
Ja Pogba.

0

@Chwytliwy
Ilekroc oglądałem mecze MU, tyle razy widzialem Pogbe grającego piach. A troche tych meczy Utd. widzialem.

3

OJO!!!OJO!!!

Mamy remis w dzisiejszym konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke T. :)

Bedzie dogrywka (ankieta). Zaraz wracam do domu, to wszystko ogarne. Be ready :)

0


Zdaje sie, że mamy remis i bedzie dogrywka :) Ogarne to wszystko jak wroce do domu - do poł godziny.

1

@sergio5
Roberto Carlos? Tego bym sie nie spodziewał :)

Dla mnie tez Pogba, jak kolega powyzej.

1

@AnnaMarianna
Tez sie dziwie, że Trzebiatowska nie dostala żadnego głosu. Piekna kobieta.

0

@RosjaninBut
Na tematycznych forach sa zazwyczaj o to sprzeczki :)

0

@pt9
No wlasnie to samo mi mowi Pan, co robi dla mnie wzmacniacz na zamowienie i proponuje nieco drozszy kabel. Zastanawiam sie czy ma to tak naprawde sens.

1

Zapytam ponownie, bo ostatnio nie uzyskalem odpowiedzi. Byc moze teraz ktos akurat tu siedzi, kto sie interesuje audio. Czy kabel RCA ma znaczenie, jezeli chodzi o jakosc muzyki, wokal, scene itd? Chodzi mi o to, czy kabel z sieciowki za 500 zl zagra wcale nie gorzej od kabla robionego na zamowienie w cenie powiedzmy 1500 zl ? Kabel ma łączyc ze sobą DAC i wzmacniacz.

1

@Klaudix
Lepiej późno, niż wcale :)

0

Przypominam o trwajacym konkursie na najpiekniejszą kobiete na literke T. Na chwile obecną każda z Pań ma szanse na finał, bo oprócz jednej Pani, ktora ma 5 glosow, to reszta slabiutko, po jednym, lub dwa glosy.

Ponizej link do konkursu :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761099

Zapraszam.

0

@Colon
Ja nie znaju.

0

@Zoker
Dobra, bedzie U osobno. Nie zdradzajcie wiecej kandydatek, zostawcie na jutro :)

Pozdrowionka!

0

@marcin000019
Tak teraz na szybko szykam w myslach i nic mi do glowy nie przychodzi :) Ale mozemy zrobic osobno, nie ma problemu. Im wiecej zabawy, tym wiecej fanu :)

1

@ukiii @RosjaninBut @Bobo25 @escarabajo @Colon @Shad @m_o_z @Gall @Matan_Zajcev @AnnaMarianna i wszyscy inni, ktorych nie moglem zmiescic w oznaczniach, ze wzgledu na tutejszy regulamin, a uczestniczą w zabawie na najpiekniejszą kobiete wg. La Rambli - są jakies warte uwagi dziewuchy na literke U ? Zdaje sie nie ma duzego wyboru, czy sie myle ? Łączymy jutro literke U i V ?

2

Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke T.

Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761293

Zachęcam wszystkich do zabawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?