3

@AnnaMarianna
Ł na prosbe @RosjaninBut i Twoją z tego co widze, zrobie po literce Z, czyli na koniec alfabetu. Umknęla mi ta literka ze wzgledu, że na co dzien nie posluguje sie polskim alfabetem od conajmniej kilkunastu lat. Prosze wybaczyc.

1

Panie i Panowie, ktorzy bawia sie w konkurs na najpiekniejsza kobiete wg. La Rambli. Zauwazylem, że kolega @boixos1944 zaproponowal w temacie konkursowym, żeby jutro połączyc literki X i Y. Co Wy na to ?

0

@Koni8M
Haha, przeczytalem Weronika ksiezniczka ma moj glos i poprosilem, żeby pisac imie i nazwisko, bo nie wiem kto to dla Ciebie ksiezniczka Weronika :D Musze chyba isc wypic kolejna kawe :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke W. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.

Wyniki wczorajszego konkursu :
1. Alicia Vikander 10 glosow
2. Victoria Justice 9 glosow

Finalistki po dwudziestu jeden konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski, Shakira, Taylor Hill, Ursula Corbero, Alicia Vikander.

Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Marcelina Zawadzka, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart, Svetlana Bilyalova, Tylor Swift, Kate Upton, Victoria Justice.

Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

0

@Colon
Jak sie zwie ta Pani ?

0

@Colon
Dobra jest :)

6

@Colon
Od zmierzchu do świtu ;)

9

@SHIBA
Jak to jest łatwe, to ja nie chce wiedziec jakie bedzie trudne :)

0

@MESSIah16 @Misiekbd3
Panowie, konkurs trwa do godziny 22 wieczorem. Po tej godzinie nie zliczam glosow, przykro mi.

4

Oficjalne wyniki dzisiejszego konkursu :
1. Alicia Vikander 10 glosow
2. Victoria Justice 9 glosow

Pani Marlen Valderrama Alvarez i Pani Vanesa Hudgens zdobyly odpowiednio 6 i 5 glosow. Oczywiscie stracily szanse na final, a szkoda, bo to piekne kobiety.

Dzieki za zabawe!

Widzimy sie jutro przy kolejnej literce.

Milego wieczorka wszystkim życze :)

4

Oficjalne wyniki :
Alicia Vikander 10 glosow
Victoria Justice 9 glosow

@AnnaMarianna
Ten sam rocznik, roznica to zaledwie 3 miesiace :) Trafilem w dziesiatke z tą rodzinką, to fakt, cholernie jestem szczesliwy :)

1

@ukiii
Zamykam. Podlicze za jakies 30 min, bo młodą na pogaduchy zebralo :)

0

@VenoM
Nie mam czasu chwilowo na liczenie.

0

@matirix20
Nie tutaj. Jest link powyzej w ktorym oddajemy glosy. Masz jeszcze 10 min jakby co :)

1

@AllBundy
Tylko dwie wchodzą dalej :) Niestety.

1

@AllBundy
Wszystkie 4 sa piekne. Sam mialbym dylemat, ktora wybrac.

0

@lucca87
Ona ma zdaje sie 2 albo 3 glosy. Nie podliczalem jeszcze wszystkich Pań :) Podliczylem na szybko 4 pierwsze.

0

1

@AllBundy
Niestety przyjacielu :)

2

Na nieco ponad godzine przed zamknieciem konkursu glosy rozkladaja sie nastepujaco :

Alicia Vikander 9 glosow
Victoria Justice 7 glosow
Vanessa Hudgens 5 glosow
Marlen Valderrama Alvarez 4 glosy

1

@PaulFCB
Dziekuje.

1

@Kengo
Kapitalne!

7

@marcin000019
Tez sie juz nie moge doczekac!

1

@Colon
Do wielkiego finału jeszcze troche, bo najpierw Panie z drugich miejsc będą walczyly o zakwalifikowanie sie do rundy finalowej. Pozniej Panie z pierwszych miejsc i te dwie co sie zakwalifikowaly z drugich miejsc utworzą grupe ktorą poddam ankiecie i wtedy 2 Panie, ktore uzyskaly najwiecej glosow dopiero powalczą w wielkim finale :)

2

Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke V.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do tematu konkursowego (link poniżej).

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8766214#comment-8766511

Wystarczy wpisac imie i nazwisko swojej wybranki.

41

@LuisSalvano
Pewnie taka sama jak chwalenie sie zdjeciami z wakacji :) Bez urazy kolego. Jak tu wrzucales te zdjecia nog na tle wody, pozniej z hotelu, to mi sie przypomniały czasy, jak sie bylo za malolata na pierwszych powaznych wakacjach :)

2

@Witam
Kolarstwo to akurat moja wielka pasja, tzn. bardziej w sensie jej uprawiania niż ogladania w telewizji. Ale jak najbardziej rozumiem, że dla zdecydowanej wiekszosci jest to nudny sport, zwlaszcza wlasnie ogladajac w telewizji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?