MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87
Nie ogladalem.
4
@Triv44
Tsubasa i spolka, ogolnie wszystkie te bajki na Polonia 1. A wczesniej to zdecydowanie zwariowane melodie :)
1
@IronSanHybrid
Nie ma bata, nie uwierze :D
3
@IronSanHybrid
Nie uwierze, że ktos zatrudnia takie kobiety :)
1
@Majkel34
Ma cos w sobie, słowianską urode napewno. Ładna kobieta.
3
Czas na podsumowanie dzisiejszego dnia na najpiekniejsza Panią na literke W.
1. Agnieszka Więdłocha 10 głosów
2. Emma Watson 6 głosów
Agnieszka :
https://pl.pinterest.com/lawpatka/agnieszka-wi%C4%99d%C5%82ocha/
Emma :
https://pl.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=emma%20watson&eq=Emma%20watso&etslf=7196
Dzieki za zabawe i zapraszam wszystkich jutro na literke X :)
0
Czas na podsumowanie dzisiejszego dnia.
1. Agnieszka Więdłocha 10 głosów
2. Emma Watson 6 głosów
Dzieki.
0
@LuisSalvano
Wspomnialem tylko Panie od dwóch głosów wzwyż. Pań, ktore maja po jednym glosie jest duzo wiecej.
1
@Rust_Cohle
Czesc, maniakiem jestem ogromnym tej gry - odezwe sie pozniejszym wieczorem, narazie jestem zajęty.
1
@Bykunn
Nic nie szkodzi, kazdemu zdarza sie jakas pomylka. Ja tez musialem zanim zaczalem "zabieg" chwile poczytac.
@Karzel
Jasna sprawa, to moje dzieci.
0
@Mamrotek22
Zamowie taki preparat.
0
@Karzel
Zdrowia życzę! U moich chlopakow zaraz po wyciagnieciu odrazu pojawiala sie czerwona plamka, ale teraz zanika i zostal tylko maly bąbelek jakby pryszczyk, bez zaczerwienienia w okolicy ugryzienia. Swoją drogą nie sadzilem, że takie tycie stworzenia potrafią sie tak mocno przyczepic do skory.
0
@Bykunn
17 w sumie. Trojka dzieci. Wyciagalem pesetą, a co do sposobu wyciagania, to wlasnie nie wykrecac, tylko energicznym ruchem wyciagnac. Najgorzej we wlosach, bo nie bylem w stanie nie pociagnac przy okazji jakiegos wloska:( Chlopaki byly bardzo dzielne, obylo sie bez placzu.
0
@Striker @Jaca27
Pojecia nie mam czemu tak duzo. Tez pierwszy raz mialem stycznosc z kleszczami. Nie sadzilem, że na żywo one są takie maluśkie. Male czarne plamki w skorze.
0
@kamil9040
Irlandia.
0
@JimMorrisonFCB
Nie byly napompowane, jakies wieksze niz normalnie sa.
11
17 kleszczy, tyle wyciągnąłem dzisiaj z moich chlopakow. Zadzwonilem do lekarza, ten oddzwonil po chwili, bo był zajety, przeprowadzil ze mna rozmowe, no i mam obserwowac przez najblizsze 36 godzin. Jak pojawi sie zaczerwienienie, to mam przyjechac po antybiotyki. Masakra z tymi kleszczami. Dzieciaki w parku sie turlały z górki, wystarczylo.
1
Na chwile obecną glosy na najpiekniejsza kobiete na literke W rozkladaja sie nastepujaco :
Agnieszka Wiedłocha 5 głosów
Yasmin Wijnaldum 2 glosy
Niece Waidhofer 2 glosy
Emma Watson 4 glosy
Olivia Wilde 4 glosy
Weronika Ksiazkiewicz 2 glosy
Weronika Bielik 3 glosy
Wiktoria Gąsiewska 3 glosy
Angela Yeung Wing 2 glosy
Jak widzicie kazda z Pań ma szanse :)
Glosowac mozemy w temacie z linku poniżej :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8769738#comment-8770262
Zapraszam.
1
@Bobo25
Tez o tym pierwsze co to pomyslalem.
5
Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke W.
Glosy mozna oddawac w temacie z linku poniżej :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8769738#comment-8770262
Zachęcam wszystkich do glosowania, wystarczy wpisac imie i nazwisko swojej kandydatki.
Przy okazji. W zwiazku z tym, że otrzymuje juz któreś pytanie z kolei jak to bedzie wszystko wygladac po zakonczeniu alfabetu informuje :
Najpierw dziewczyny z drugich miejsc stworza grupe, którą poddam ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn z pierwszych miejsc, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow tez dołaczy jako druga do fazy finalowej, czy jak kto woli półfinału.
Pozniej faza finałowa zlożona z Pań z pierwszych miejsc + dwóch Pań, ktore dołaczyly z drugich miejsc stworzą grupe, którą rowniez poddam ankiecie. Glosowanie wyłoni dwie najlepsze wg. La Rambli kandydatki i one wlasnie powalczą ze sobą w wielkim finale :)
2
@ukiii
Niemozliwy jestes :)
1
@JORD10
Najpierw dziewczyny z drugich miejsc stworza grupe, którą poddam ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn z pierwszych miejsc, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow tez dołaczy jako druga do fazy finalowej, czy jak kto woli polfinału.
Pozniej faza finałowa zlożona z Pań z pierwszych miejsc + dwoch Pań, ktore dołaczyly z drugich miejsc stworzą grupe, którą rowniez poddam ankiecie. Glosowanie wyłoni dwie najlepsze wg. La Rambli kandydatki i one wlasnie powalczą ze sobą w wielkim finale:)
1
@TheMugShot
Na Q to juz chyba w ogole mały wybor. Pytalem tu juz kiedys przed tą literką i nie bylo chetnych. Trza by bylo zobaczyc czy np. Quaresma ma siostre albo wartą uwagi mamuśke ;)
9
@Kwiatek67
Absolutnie nie powinien dostac ani minuty w spotkaniu toczacym sie na takiej intensywnosci. Za wczesnie.
6
@NeroTFP
Ja bym zwrocil tym Paniom uwage, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, żeby ktos to robil w mojej obecności, kiedy spożywam posiłek w lokalu do tego przystosowanym. A nie sorry, to Ikea. Nie doczytalem. Co nie zmienia znaczenia, dla mnie straszne buractwo.
7
@IronSanHybrid
Dalbym Ci nawet 100 herbow za to co napisales, ze to nie jest bezstresowe wychowanie, tylko brak jakiegokolwiek wychowania. Pisze to jako ojciec malych dzieci.
1
@JORD10
Irlandia.
3
@Koni8M
Na moją prywatną ksiezniczke, ktora mi tu lata kolo mnie z turbanem na glowie zrobinym z recznikow :) A tutaj w konkursie jeszcze nie mam swojej faworytki, nie za bardzo mam narazie czas, żeby sobie wszystkie Panie poprzegladac, zrobie to pozniej.
3
@AnnaMarianna
Ł na prosbe @RosjaninBut i Twoją z tego co widze, zrobie po literce Z, czyli na koniec alfabetu. Umknęla mi ta literka ze wzgledu, że na co dzien nie posluguje sie polskim alfabetem od conajmniej kilkunastu lat. Prosze wybaczyc.
1
Panie i Panowie, ktorzy bawia sie w konkurs na najpiekniejsza kobiete wg. La Rambli. Zauwazylem, że kolega @boixos1944 zaproponowal w temacie konkursowym, żeby jutro połączyc literki X i Y. Co Wy na to ?