0

@SonBarcaGoku
Ja rowniez tak jak kolega powyzej polecam Spiruline. Na mnie dziala, tyle tylko, że ja biore jeszcze Juice Plus.

6

@Dawid66
Lepiej juz brzmi La politique ;)

0

Wiem, że wszyscy znacie to na pamiec, ale są kawałki, ktore nigdy mi sie nie znudzą i takim wlasnie kawalkiem jest :



Oraz :



Oj zabrało mnie na wspomnienia :) Ile ja bym dal, żeby choc nachwile sie cofnąć do lat 90...
Pamietam w Krakowie byly takie kluby jak Wolność czy Blue Box albo Equinox, tam to sie dzialy rzeczy wrecz niewiarygodne ;)

0

@DaPi
Znam :) Uwielbiam francuski rap.

2

Wychowalem sie na tym kawałku :



Nigdy mi sie nie znudzi. Wspaniałe lata, piękne wspomnienia...

1

@DaPi
Blok ekipa zawsze na propsie ;)

2

@Fabik
Jeden z nielicznych polskich pilkarzy, ktory otarł sie o złotą piłke. Niestety hype na Ronaldo i Messiego zrobil swoje i pozbawil marzen tego wielkiego pilkarza :(

Sto lat!

1

@DaPi
A dzieki dzieki, a Ty co dzis porabiasz?

3

Skończyłem Dżentelmenów. Krótko mówiąc rewelacja! Film w starym dobrym stylu. Wlasnie czegos takiego potrzebowalem na dzisiejszy wieczor.

Lecę teraz z 1917...

0

@Chakalaka
3filmy.

1

Zaczynam wlaśnie Dżentelmenów i piosenka z początku filmu mnie zaintrygowała, świetny kawałek. Aż musialem przerwac ogladanie i jej wyszukac.

Polecam na sluchawkach albo dobrych glosnikach.




0

@Salchent
Nie zawracaj tera glowy, bo debata jest.

0

@fcbarcafan19
Bardzo dziękuję :)

0

@Jordi10
Swoją droga maja tam jakiegos fajnego redaktora, ktory wypuszcza czasami bardzo ciekawe artykuły.

1

@fcbarcafan19
bardzo przydatne informacje, stokrotne dzieki.

2

@Jordi10
Osobiscie lubie, czesto przegladam, ale komentarze ludzi sa tam ponizej czegokolwiek. Dawno temu przestalem sie tam udzielac, tragiczny poziom.

2

@speed1 @Striker @Ghotti
Dzięki piękne.

0

@l0Messini
Spotify ktos kiedys pisal, że nie jest dobrą opcją jezeli chodzi o najlepsza jakosc dzwieku.

0

Ktos sie orientuje gdzie w sieci poslucham najlepszych jakosciowo utworow/sciezek dzwiekowych ? Nie interesuje mnie rodzaj muzyki, potrzebuje tylko mozliwie jak najlepszej jakosci do testu audio. Moze byc to płatny serwis.

2

@Ricardinio14
Ja bylem niewiele starszy od Ciebie jak wyjechalem za granice i byla to najlepsza decyzja jaką w życiu podjąłem, no moze zaraz po tej, kiedy dalem sie żonie namowic na dzieci ;) Teraz w wieku 37 lat mam na tyle komfortową sytuacje, że niczym sie juz nie musze martwic. Mam wszystko o czym marzylem. Powodzenia! Do odważnych świat należy!

0

Poratuje ktos linkiem do akcji Pedriego sprzed dwoch tygodni o ktorym mowa w artykule na golwnej stronie ?

4

@Wossi61FCB
Mistrzostwa przelewów bankowych ;)

0

Richard Jewell czy 1917 ?

0

Że kto prosze zostalem pilkarzem meczu? :) To jakis żart ? :)

7

Haha ujecie na ławke rez. a tam Griez, Suarez i Busi wszyscy paznokcie obgryzaja :D

1

Co za gol!!!!!!

1

Przedchwila jakis uzytkownik pisal, ze nie moze patrzec na Suareza, kiedy ten skiksowal. No to masz babo placek!

0

Co ten Vidal dzis :D

1

No to tradycyjnie Vamos Barca!!!

0

@Colon
Nie pytaj mnie o nazwiska polskich aktorow, nie czuje sie mocny w tym temacie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?