MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku
Ja rowniez tak jak kolega powyzej polecam Spiruline. Na mnie dziala, tyle tylko, że ja biore jeszcze Juice Plus.
6
@Dawid66
Lepiej juz brzmi La politique ;)
0
Wiem, że wszyscy znacie to na pamiec, ale są kawałki, ktore nigdy mi sie nie znudzą i takim wlasnie kawalkiem jest :
Oraz :
Oj zabrało mnie na wspomnienia :) Ile ja bym dal, żeby choc nachwile sie cofnąć do lat 90...
Pamietam w Krakowie byly takie kluby jak Wolność czy Blue Box albo Equinox, tam to sie dzialy rzeczy wrecz niewiarygodne ;)
0
@DaPi
Znam :) Uwielbiam francuski rap.
2
Wychowalem sie na tym kawałku :
Nigdy mi sie nie znudzi. Wspaniałe lata, piękne wspomnienia...
1
@DaPi
Blok ekipa zawsze na propsie ;)
2
@Fabik
Jeden z nielicznych polskich pilkarzy, ktory otarł sie o złotą piłke. Niestety hype na Ronaldo i Messiego zrobil swoje i pozbawil marzen tego wielkiego pilkarza :(
Sto lat!
1
@DaPi
A dzieki dzieki, a Ty co dzis porabiasz?
3
Skończyłem Dżentelmenów. Krótko mówiąc rewelacja! Film w starym dobrym stylu. Wlasnie czegos takiego potrzebowalem na dzisiejszy wieczor.
Lecę teraz z 1917...
0
@Chakalaka
3filmy.
1
Zaczynam wlaśnie Dżentelmenów i piosenka z początku filmu mnie zaintrygowała, świetny kawałek. Aż musialem przerwac ogladanie i jej wyszukac.
Polecam na sluchawkach albo dobrych glosnikach.
0
@Salchent
Nie zawracaj tera glowy, bo debata jest.
0
@fcbarcafan19
Bardzo dziękuję :)
0
@Jordi10
Swoją droga maja tam jakiegos fajnego redaktora, ktory wypuszcza czasami bardzo ciekawe artykuły.
1
@fcbarcafan19
bardzo przydatne informacje, stokrotne dzieki.
2
@Jordi10
Osobiscie lubie, czesto przegladam, ale komentarze ludzi sa tam ponizej czegokolwiek. Dawno temu przestalem sie tam udzielac, tragiczny poziom.
2
@speed1 @Striker @Ghotti
Dzięki piękne.
0
@l0Messini
Spotify ktos kiedys pisal, że nie jest dobrą opcją jezeli chodzi o najlepsza jakosc dzwieku.
0
Ktos sie orientuje gdzie w sieci poslucham najlepszych jakosciowo utworow/sciezek dzwiekowych ? Nie interesuje mnie rodzaj muzyki, potrzebuje tylko mozliwie jak najlepszej jakosci do testu audio. Moze byc to płatny serwis.
2
@Ricardinio14
Ja bylem niewiele starszy od Ciebie jak wyjechalem za granice i byla to najlepsza decyzja jaką w życiu podjąłem, no moze zaraz po tej, kiedy dalem sie żonie namowic na dzieci ;) Teraz w wieku 37 lat mam na tyle komfortową sytuacje, że niczym sie juz nie musze martwic. Mam wszystko o czym marzylem. Powodzenia! Do odważnych świat należy!
0
Poratuje ktos linkiem do akcji Pedriego sprzed dwoch tygodni o ktorym mowa w artykule na golwnej stronie ?
4
@Wossi61FCB
Mistrzostwa przelewów bankowych ;)
0
Richard Jewell czy 1917 ?
0
Że kto prosze zostalem pilkarzem meczu? :) To jakis żart ? :)
7
Haha ujecie na ławke rez. a tam Griez, Suarez i Busi wszyscy paznokcie obgryzaja :D
1
Co za gol!!!!!!
1
Przedchwila jakis uzytkownik pisal, ze nie moze patrzec na Suareza, kiedy ten skiksowal. No to masz babo placek!
0
Co ten Vidal dzis :D
1
No to tradycyjnie Vamos Barca!!!
0
@Colon
Nie pytaj mnie o nazwiska polskich aktorow, nie czuje sie mocny w tym temacie :)