MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joey
Dobra czekaj ide. Ale ostatni!
2
@Coutinho007
A mialem już isc spac :)
2
@Joey
No moze ostatniego :) Ale co mojej powiem jak sie obudzi? Że pije z chlopakami na forum ? Juz sobie ją wtedy wyobrażam :D
2
@Joey
I tak juz wypilem z wami pozaprogramowo :) Nie wstaje juz z łozka piernicze - babina mi sie jeszcze obudzi i mnie od pijakow zwyzywa ;)
4
@Joey
Przez Was nie moge ;)
4
@Mario96w
Dzięki, wzajemnie :)
6
@Mario96w
Mnie juz styknie, za 4 godzinki wpadnie moja banda dzikich malych stworzonek i pierwsze co to będą skakac po moich zwlokach. Musze isc spac :)
4
@Mario96w
Do tej pory zasnąc nie moge, tak mnie to ubawilo :)
13
Dzisiejsza noc na La Rambli :
[IMG]https://images92.fotosik.pl/391/cafd6aa8bd435a06.jpg[/IMG]
Turlałem sie ze śmiechu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Mario96w
Cos pieknego :D
4
@Joey @DaPi
Umarlem ze smiechu :D Moja wyobraznia podziałała na mnie teraz zabojczo :D
Az musialem screena zrobic :)
2
@DaPi
Pozamiatałeś :)))
3
@Joey
No Ty juz lepiej nie pij :D
5
Dobranoc wszystkim :)
@Joey jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
3
@Joey
Juz nie :)
3
@DaPi
W sensie, że gada sam ze sobą?
2
@Mario96w
A cukier mozna?
0
Na notatniku o tej porze tez jest zwykle taka zabawa? :)
7
La Rambla nocą, to lubie! :)
0
@Lord_Vader
Nóż w plecy normalnie. Przehypowany to jest dom z papieru!
0
@Lord_Vader
To faktycznie lubisz ten serial :)
1
@Lord_Vader
Co do GOT, to zaczynam od jutra.
3
@13th
Ten Mieciu?
7
@Lord_Vader
A ja, że Peaky fookin Blinders ;)
3
@13th
Tu juz wszyscy zrobieni, musisz szybciutko nadrobić.
1
@Joey
Ooo i za to warto wypić! Dziekuje :)
0
@DonAndresFCB
Miałbys to na notatniku? Tam jak wchodzi pijany typ na forum o tej porze, to moze co najwyzej depresji dostac ;) A tutaj cyk odrazu 30 odpowiedzi :D
0
@Joey
Whisky, 30ml, bez lodu poprosze :)
4
@FeloRPS @Joey
Nie no konwersacja powyżej mistrzostwo swiata :D chlop do chlopa - dasz buzi ? Ten mowi, ze tylko żonie, ze napewno jest Wiktorem, po chwili ten drugi sie jarzy, ze to jednak nie baba... Haha Oj chlopaki zrobiliscie mi nastroj :D