3

@Joey
Dobra czekaj ide. Ale ostatni!

2

@Coutinho007
A mialem już isc spac :)

2

@Joey
No moze ostatniego :) Ale co mojej powiem jak sie obudzi? Że pije z chlopakami na forum ? Juz sobie ją wtedy wyobrażam :D

2

@Joey
I tak juz wypilem z wami pozaprogramowo :) Nie wstaje juz z łozka piernicze - babina mi sie jeszcze obudzi i mnie od pijakow zwyzywa ;)

4

@Joey
Przez Was nie moge ;)

4

@Mario96w
Dzięki, wzajemnie :)

6

@Mario96w
Mnie juz styknie, za 4 godzinki wpadnie moja banda dzikich malych stworzonek i pierwsze co to będą skakac po moich zwlokach. Musze isc spac :)

4

@Mario96w
Do tej pory zasnąc nie moge, tak mnie to ubawilo :)

13

Dzisiejsza noc na La Rambli :

[IMG]https://images92.fotosik.pl/391/cafd6aa8bd435a06.jpg[/IMG]

Turlałem sie ze śmiechu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Mario96w
Cos pieknego :D

4

@Joey @DaPi
Umarlem ze smiechu :D Moja wyobraznia podziałała na mnie teraz zabojczo :D

Az musialem screena zrobic :)

2

@DaPi
Pozamiatałeś :)))

3

@Joey
No Ty juz lepiej nie pij :D

5



Dobranoc wszystkim :)

@Joey jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

3

@Joey
Juz nie :)

3

@DaPi
W sensie, że gada sam ze sobą?

2

@Mario96w
A cukier mozna?

0

Na notatniku o tej porze tez jest zwykle taka zabawa? :)

7

La Rambla nocą, to lubie! :)

0

@Lord_Vader
Nóż w plecy normalnie. Przehypowany to jest dom z papieru!

0

@Lord_Vader
To faktycznie lubisz ten serial :)

1

@Lord_Vader
Co do GOT, to zaczynam od jutra.

3

@13th
Ten Mieciu?


7

@Lord_Vader
A ja, że Peaky fookin Blinders ;)

3

@13th
Tu juz wszyscy zrobieni, musisz szybciutko nadrobić.

1

@Joey
Ooo i za to warto wypić! Dziekuje :)

0

@DonAndresFCB
Miałbys to na notatniku? Tam jak wchodzi pijany typ na forum o tej porze, to moze co najwyzej depresji dostac ;) A tutaj cyk odrazu 30 odpowiedzi :D

0

@Joey
Whisky, 30ml, bez lodu poprosze :)

4

@FeloRPS @Joey
Nie no konwersacja powyżej mistrzostwo swiata :D chlop do chlopa - dasz buzi ? Ten mowi, ze tylko żonie, ze napewno jest Wiktorem, po chwili ten drugi sie jarzy, ze to jednak nie baba... Haha Oj chlopaki zrobiliscie mi nastroj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?