3

@Joey
Obrzydliwi jestescie :D Az sprawdzilem, czy aby napewno jestem na wlasciwym forum :)

1

@Joey
Czemu nie :)

3

@robert12181
Ja tam podziekuje za takie smaczki :)

1

@Joey
Nie, 3 drineczki mi stykna. Nie chce mi sie juz wstawac :)

2

@wiktoroo
Nasza druzyna jest przepiekna, niczym kwiat odzwierciedlający piękno delikatności i subtelności :)

0

@Joey
Zaraz, narazie koncze partyjke FMa ;)

4

@wiktoroo
Witaj dobry czlowieku, o miłości, poezji i filozofii rozmawiamy.

0

@silny_user_krzysiu
Ten to dopiero nam tu film zaserwowal :) A nie jakies szybkie i wscieķłe :)

2

@Comentateiro
O tej porze? Gdzie żona i moje dzieciaki spią i mam w koncu cisze i spokoj ? Nie ma mowy! To moj czas :)

2

@kolo123 @Colon @mateuszdabski
Moj wspanialy Netflix mi nie wykrywa Sons of Anarchy :( Wiec naszlo mnie, żeby zaczac Gre o Tron :)

6

No to zaczynam przygode z serialem pod tytulem Gra o Tron. Malo znany serial, pewnie malo kto kojarzy, ale jak bedzie dobry, to dam znac czy warto ogladac :)

2

@Joey
Najlepszy to jest @FeloRPS - namawia, żeby zrobic ziomkowi niespodzianke, a sam pewnie juz od 2 godzin lezy nieprzytomny pod stolem :D


Oooo jest zguba :))))

3

@Joey
Specjalnie dla Ciebie pojde po jeszcze jednego :)

3

@Joey Twoje zdrowko! Obys nie zaznal dzisiaj trzezwosci :)

0

Panowie, krotka pilka - Wikingowie czy GOT ?

2

@Joey
Mordo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :) Spelniena marzen, zdrowia, haremu i hajsu az po sam sufit !!! :)

0

@Lola120
No ja zdecydowanie nie jestem fanem domu z papieru :)

1

@Lola120
Jak na rowni z domem z papieru to nie dziekuje ;)

3

0

@damianex10 @clyde
Tak zdaje sie zrobie, choc nie wiem czy mi sie chce wszystko od poczatku ogladac jeszcze raz :)

2

@FeloRPS
U mnie juz w szklaneczce kostki lodu sie ze soba obijają ;)

0

Jest gdzies jakies streszczenie pierwszego i drugiego sezonu Dark ? Odcinek po odcinku ? Musze sobie wszystko przypomniec, żeby sie nie pogubic zaczynajac trzeci :D

0

@pt9
No wlasnie chyba dlatego zaczne caly serial jeszcze raz :D

1

@Colon
Z sympatii wygladaloby to mniej wiecej tak :
Hagi - Rivaldo - Zidane - Seedorf - Okocha - Laudrup - Valderama - Ortega

1

Jak tam trzeci sezon Dark ? Trzyma poziom dwóch poprzednich ? Nie wiem czy leciec jeszcze raz od początku caly serial, czy kontynuowac od trzeciego :) Troche juz minelo jak skonczylem drugi sezon...

0

@Waslak12
Dom z papieru to raczej najwieksze rozczarowanie :) Nie wytrzymalem przy drugim sezonie i sobie odpuscilem dalsza przygode z tym serialem.

0

@Colon
Klinsmann i Gascoigne piękne brameczki. Nie zapomne tego Euro. I ten mecz w polfinale Niemcy - Anglia :)

2

@Joey
Mnie tez sie Punisher podobał. Nie jest to jakies wybitne dzielo, ale ogladalo sie naprawde przyjemnie.

1

@pt9
Mialem dokladnie tak samo. Po paru godzinach odlozylem i juz do niej nie wrocilem.

1

@snake99
Teraz to juz przeszedłeś samego siebie :D lewa flanka obrony nie jest taka wazna? Umtiti jako lewy obronca? Wez no sobie juz odpocznij kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?