MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joey
Obrzydliwi jestescie :D Az sprawdzilem, czy aby napewno jestem na wlasciwym forum :)
1
@Joey
Czemu nie :)
3
@robert12181
Ja tam podziekuje za takie smaczki :)
1
@Joey
Nie, 3 drineczki mi stykna. Nie chce mi sie juz wstawac :)
2
@wiktoroo
Nasza druzyna jest przepiekna, niczym kwiat odzwierciedlający piękno delikatności i subtelności :)
0
@Joey
Zaraz, narazie koncze partyjke FMa ;)
4
@wiktoroo
Witaj dobry czlowieku, o miłości, poezji i filozofii rozmawiamy.
0
@silny_user_krzysiu
Ten to dopiero nam tu film zaserwowal :) A nie jakies szybkie i wscieķłe :)
2
@Comentateiro
O tej porze? Gdzie żona i moje dzieciaki spią i mam w koncu cisze i spokoj ? Nie ma mowy! To moj czas :)
2
@kolo123 @Colon @mateuszdabski
Moj wspanialy Netflix mi nie wykrywa Sons of Anarchy :( Wiec naszlo mnie, żeby zaczac Gre o Tron :)
6
No to zaczynam przygode z serialem pod tytulem Gra o Tron. Malo znany serial, pewnie malo kto kojarzy, ale jak bedzie dobry, to dam znac czy warto ogladac :)
2
@Joey
Najlepszy to jest @FeloRPS - namawia, żeby zrobic ziomkowi niespodzianke, a sam pewnie juz od 2 godzin lezy nieprzytomny pod stolem :D
Oooo jest zguba :))))
3
@Joey
Specjalnie dla Ciebie pojde po jeszcze jednego :)
3
@Joey Twoje zdrowko! Obys nie zaznal dzisiaj trzezwosci :)
0
Panowie, krotka pilka - Wikingowie czy GOT ?
2
@Joey
Mordo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :) Spelniena marzen, zdrowia, haremu i hajsu az po sam sufit !!! :)
0
@Lola120
No ja zdecydowanie nie jestem fanem domu z papieru :)
1
@Lola120
Jak na rowni z domem z papieru to nie dziekuje ;)
3
@IAmBackCules a co jest z @IronSanHybrid ?
0
@damianex10 @clyde
Tak zdaje sie zrobie, choc nie wiem czy mi sie chce wszystko od poczatku ogladac jeszcze raz :)
2
@FeloRPS
U mnie juz w szklaneczce kostki lodu sie ze soba obijają ;)
0
Jest gdzies jakies streszczenie pierwszego i drugiego sezonu Dark ? Odcinek po odcinku ? Musze sobie wszystko przypomniec, żeby sie nie pogubic zaczynajac trzeci :D
0
@pt9
No wlasnie chyba dlatego zaczne caly serial jeszcze raz :D
1
@Colon
Z sympatii wygladaloby to mniej wiecej tak :
Hagi - Rivaldo - Zidane - Seedorf - Okocha - Laudrup - Valderama - Ortega
1
Jak tam trzeci sezon Dark ? Trzyma poziom dwóch poprzednich ? Nie wiem czy leciec jeszcze raz od początku caly serial, czy kontynuowac od trzeciego :) Troche juz minelo jak skonczylem drugi sezon...
0
@Waslak12
Dom z papieru to raczej najwieksze rozczarowanie :) Nie wytrzymalem przy drugim sezonie i sobie odpuscilem dalsza przygode z tym serialem.
0
@Colon
Klinsmann i Gascoigne piękne brameczki. Nie zapomne tego Euro. I ten mecz w polfinale Niemcy - Anglia :)
2
@Joey
Mnie tez sie Punisher podobał. Nie jest to jakies wybitne dzielo, ale ogladalo sie naprawde przyjemnie.
1
@pt9
Mialem dokladnie tak samo. Po paru godzinach odlozylem i juz do niej nie wrocilem.
1
@snake99
Teraz to juz przeszedłeś samego siebie :D lewa flanka obrony nie jest taka wazna? Umtiti jako lewy obronca? Wez no sobie juz odpocznij kolego.