0

@osa91 @pt9
No to żeście mnie pocieszyli.

0

@osa91
Powaznie piszesz, ze gral caly czas piach i kibice Juve mieli go dosc ?

1

Pare pytan do ludzi ogladajac lige wloska, Juventus, Pjanicia.

- podatny na kontuzje?
- ktora noga mocniejsza?
- wahania formy?
- ostro grajacy, na pograniczu faulu?
- mocny w odbiorze?
- bardziej ofensywny czy defensywny pilkarz?
- wszechstronny?
- na jakich pozycjach grywal w Juve?
- do ktorego pilkarza obecnej kadry Barcelony byscie go najbardziej porownali ?
- kogo przypomina swoja grą?

@Hiacynk moze ty ? Zdaje sie ogladasz czesto lige wloską.

0

@robsesh
Nie zdziwie sie jak za kilka lat wyplynie afera, ze ktos na tych transferach przytulil do wlasnej kieszeni mnostwo hajsu. Nie wierze w czystosc tych transferow dla dobra klubu.

0

Ciekawe czy Messi odda jakiegos wolnego Pjaniciowi :)

1

@Kamil92
Mnostwo jest takich produkcji, ale pierwsze co mi do glowy przyszlo, to cala seria Batmana + seriale Breaking Bad i Peaky Blinders.

1

@IronSanHybrid
Nie wiem jak jest w USA ale znam przypadek gdzie na nagraniu tata malej dziewczynki nauczyl corke spiewac Legia to stary kurczak (doslownie uzyto slowo kurczak) i mial sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich. Jak sie skonczylo tego nie wiem.

A patrz z tego gagatka :

https://parenting.pl/metamorfoza-chlopca-ktory-wypalal-40-papierosow-dziennie-jak-teraz-wyglada

1

@IronSanHybrid
I cyk po tym filmiku sprawa o pozbawienie rodzicielstwa :)

0

@Avada Kedavra
Ja nie lubie dousznych, gustuje w nausznych i o takich mozemy pogadac :)

0

@justfootball
Zaraz po konferencji Verratiego dojdzie do wymiany.

0

@Avada Kedavra
Audeze LCD-4 spróbuj.

0

@D10SLEO
Z mlodych talentow to mogliby sie Pawlem Brozkiem jeszcze zainteresowac.

1

@Prezes_sycylijczyk
Tylko douszne Cie interesują? Niedlugo przyjada do mnie bezprzewodowe nauszne ATH DSR9BT i moge dac znac jak to gra. Z recenzji wynika, że bardzo dobrze. Szczegolnie do muzyki elektronicznej, maja tez duza scene jak na zamkniete sluchawki.

4

@Odesseiron
Szkoda, fajnie bylo kiedys pogadac o serialach. Jezeli mnie pamiec nie myli i dobrze kojarze, to masz duza wiedze na ten temat.

3

@Striker @ronni37 @Avada Kedavra
Trudno sie tu z Wami nie zgodzic, zapewne macie duzo racji w tym co tu napisaliacie, niemniej jak ogladam tego chlopaka jak prowadzi pilke przy nodze, to przypomina mi sie mlody Messi. Dlatego tak bardzo jest mi go szkoda i tak bardzo zaluje, ze odszedl.

0

Ten caly Tsubasa z Mallorci/Realu, to bedzie pilkarz gigant. Gosc zrobi ogromna kariere, jestem tego pewien. Bardzo zaluje, że sie go pozbylismy. Ehh ten nasz wspanialomyslny zarząd :( Nie moge sie doczekac zmian na samej gorze w naszym klubie. Czekam na ten dzien z niecierpliwoscią.

0

@l0Messini
Daj znac.

1

@kerouac
Nic dodac i nic ujac. Tez go lubie, ale nie mowie tego glosno, żeby mnie tu nie zjedli ;) Natomiast niecierpie Courtoisa.

1

@l0Messini
Wal smialo, do odwaznych swiat nalezy.

0

@l0Messini
Smiało, co Ci szkodzi ? Ja bym zapytal, tyle tylko, że ja jestem bezposredni jezeli chodzi o kobiety, u Ciebie moze byc inaczej :)

0

@Bobo25
Wielkie dzieki za poszperanie, tyle tylko, że tutaj zostala poruszona kwestia poziomu trudnosci dla nowych uczestnikow, a co z tymi zaawansowanymi? Bo o to mi chodzi. Tak czy owak rzeczywiscie wyglada na to, że sprawa jest zamknieta. Szkoda. Jeszcze raz dziekuje.

1

@l0Messini
To zrob wywiad i tyle. Moze wszystko jest jednym wielkim nieporozumieniem, a jezeli nie, to odpusc sobie taką dame, bo zlamanego grosza nie bedzie warta. A juz napewno nie Twojej uwagi.

0

@Striker
Otóż to.

3

@l0Messini
Pogratulowac kobity, ktora bierze slub ale podoba sie jej inny jegomość. Olej.

1

@Striker
No jak widac dla Valverde i Setiena jest ;) Chociaz jeszcze nie wszystko stracone i caly czas jestesmy w grze. Niemniej wracajac do gry, to chcialbym chociaz, żeby kupowanie mlodych talentow nie bylo takie latwie i żeby nie kazdy wyrastal na gwiazde. Wiem, ze to trudne to zrealizowania w grze, ale wielkie glowy moze mogliby ku uciesze wielu maniakow tej gry jakas to ogarnac. Nie wiem, nie znam sie, glosno sobie mysle.

0

@Striker
Gra slabeuszami jest oczywiscie dalej interesujaca i tak jak napisalem spedza mi sen z powiek, dalej mnie niesamowicie cieszy, ale ja bym chcial tez zagrac topowym klubem i sie troche pomeczyc nieuzywajac edytora, czy nie utrudniajac sobie gry wprowadzaniem jakis wymyslonych przeze mnie utrudnien. Rozumiesz o co mi chodzi.

0

@kamill//
Caly czas gram 19. Zazwyczaj gry kupuje co dwie edycje.

0

@mateuszdabski
Ooo, nie mialem pojecia o tym dodatku, wielkie dzieki !

0

@Bobo25
Bardzo ciekawa informacja. Ciekawwe dlaczego byli na nie...

0

@robsesh
Jest to jakas opcja, ktora juz mi chodzila po glowie. Nawet zdaje sie chyba rozmawialem tutaj z @matirix20 ,że mam zamiar tak wkrotce zagrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?