MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widze swiatelko, a nawet swiatlo w tunelu - Fati, De Jong, Trincao, Puig, to moze byc cos pieknego na przyszlosc :)
0
@GeraltzKatalonii
Alba i Umtiti, reszta na plus.
0
@Mario96w
Jeden z lepszych, ktore od dawien dawna na wyjezdzie ogladalem.
11
Bardzo dobry mecz Barcelony!
4
@kkbarca
Na plus.
4
Alba dzisiaj najslabszy.
4
Co sie stalo z Rakiticiem? Gra jak za najlepszych czasow. W ogole dzisiaj gra mi sie bardzo podoba. Wszyscy na plus.
5
Puig i Fati w pierwszym skladzie i ponad pol godziny gry przyjemnej dla oka! Jest progres.
7
Semedo dzisiaj grą bez piłki robi fantastyczną robote. Super sie ustawia.
2
Helena mam zawal!!
1
Boski Leo! Brawo! :)
1
@fcbarcafan19
Nieźle..
0
Messi musisz! :)
17
Podoba mi sie dzisiaj gra Semedo.
0
@kkbarca
Jest na to dzisiaj szansa.
0
Jakbyscie mogli wybrac jednego pilkarza z BVB do Barcelony oprocz Sancho i Halanda to kogo byscie wybrali ? Wiekowo, to chyba Piszczek by idealnie pasowal :)
0
@Transu96
Juz 4 :)
0
@PatrykBarca
Kiedys dawno temu tak bylo, teraz mam zasade, ze przy dzieciach nie pije :)
0
A co to sie w Dortmundzie dzieje :)
0
@panczo
Ostatnio Rakitic na duzy plus, wiec nie ma co narzekac :)
0
@panczo
Bardziej ludzie sie ciesza z Fatiego i Puiga w pierwszysm skladzie, u mnie to tak przynajmniej dziala :)
0
@Messibestplayerintheworld
Lepiej byc zadowolonym niz wiecznie narzekac :)
1
Sklad jest cudowny, aż sobie chyba wyjatkowo naleje drineczka za dnia :)
Vamos Barca!!!
1
@SonBarcaGoku
Ja 37 i coraz mlodszy, duchem :)
4
@kubix05
Ja to pierwsze randki, to przy trzepaku mialem :) Sie umialo wisiec na kielbase, to odrazu jakas niewiasta byla zainteresowana i tak powstawaly pierwsze podrywy ;)
1
@IronSanHybrid
Cała przyjmnosc po la ramblowskiej stronie ;)
0
@AxelF
Pozwol, że nie będę brnął w ten temat :)
1
@NeroTFP
Dam im nowy zestaw Hot Wheels i będę miał spokoj na te dwie godzinki :)
2
@dominik127pl
Takich zartow nie lubie.
7
O żesz ty w japę, bylem przekonany, ze mecz jest dzisiaj jak zwykle poznym wieczorem. Dobrze, że zobaczylem post @Kapitan hawk, że będą niedlugo dymy na La Rambli i z ciekawosci rzucilem okiem na flashscore kto dzisiaj jeszcze gra :) Musze tera kombinowac jak tu sie pozbyc moich pociech na te dwie godzinki...