0

@Striker
Tez prawda. Gra ma duzo niedociagniec, to fakt. Nie wiem na jakiej zasadzie, to juz tworcy gry musieliby poglowkowac jak to zrobic. Edytorem moge sie pobawic, owszem, ale nie lubie tego robic, bo zmienia realistyke gry, nawet jezeli kombinujesz w przeciwnym kierunku, tzw utrudniasz sobie gre.

1

Bardzo bym chcial, żeby w nowym FMie 21 zostal wprowadzony tzw. poziom trudnosci. rozumiem, że ta gra jest trudna dla poczatkujacych i firma nie chce zniechecic nowych graczy natłokiem opcji w grze, ale warto tez pomyslec o ludziach, ktorzy mają ją juz obcykaną do - nie boje sie tego powiedziec - granic mozliwosci. Kocham tą gre jak żadną inną, ale zdecydowanie jest za łatwa jezeli chodzi o prowadzenie wielkich klubów, a nawet tych sredniakow z topowych lig swiata. Ktos powie, to zagraj sobie slabeuszami, no wiec wlasnie gram, co i tak jezeli znasz gre na wylot, to nie jest az tak wielkim wyzwaniem. Choc rzeczywiscie radocha jest wielka i caly czas granie spedza mi sen z powiek. Niemniej ja bym chcial zagrac taką Barceloną i czasami sie pomeczyc z wygrywaniem pucharow, a nie po dwoch sezonach miec w gablocie kazdy z nich. Kupowanie zawodnikow przychodzi zdecydowanie zbyt łatwo, zwlaszcza utalentowanych wonderkidow, ktorzy szybciutko przy odpowiednim treningu trafiaja z formą i sa kluczowymi graczami. To samo jezeli chodzi o sztab itd. Rozumiecie co mam na mysli, fajnie jest grac wielkim klubem i nie zawsze móc wszystko wygrywac :) Naprawde mi tego brakuje i licze, że firma wezmie poprawke na fanatykow tej gry i wymysli cos w rodzaju poziomow trudnosci. Skorzystaja na tym i poczatkujacy gracze i Ci bardziej obeznani.

1

@Gomess
Nie dziala.

2

@Joey
No u mnie juz dzieci odeslane do czytania bajek z mamą wiec melduje sie na posterunku :) Dwie, trzy szklaneczki nie wiecej! :) Tyle tylko, że ja nie piweczko. Zdrówko Tobie/Wam.

1

@FranzMaurer
Na to licze :)

2

@ronni37
Jedna czy dwie nóżki nie zaszkodzą :)

0

@FranzMaurer
Ja to dwa max trzy drineczki, musze byc jutro jak co rano w formie :)

20

Kto tu jest moderatorem, bo chcialbym zglosic, ze miedzy tematami politycznymi ludzie probuja spamowac tematami o pilce noznej. Zaczyna sie to robic nie do zniesienia. Jezeli ktos chce pogadać o piłce, to niech sobie znajdzie forum tematyczne, a nie zasmieca forum typowo polityczne. #niedlapilkinaforumpolitycznym


Jak tam szanownej La Rambli mija pozne popoludnie? Po jednym na dobry wieczorek ? :)

2

@Hushovt
Nie jestem wielkim fanem czekolad ale białą Toblerone to chetnie bym tera zjadl :)

6

@NGTRX
To dobrze trafies, la rambla to swietne forum o tematyce politycznej :)

1

Gdzies dzisiaj wyczytalem w sieci trafne moim zdaniem przedstawienie sytuacji co do Griezmanna. Ma on za zadanie wyciągac ze strefy obroncow grą bez piłki w ktorym to aspekcie jest świetny(!) i tym sposobem robiąc miejsce na gre Messiemu & Suarezowi i spółce. Dlatego mniej z nim graja i czasami staje sie malo widoczny. Nie zmienia to jednak faktu, że jestesmy mimo wszystko bardzo nieskuteczni i nasz atak kuleje. Niemniej ja osobsicie bym Griezmanna absolutnie nie skreslał. Jezeli dojda skrzydla z dobra szybkoscia i dryblingiem to taki Griezmann jako falszywy napastnik bylby bardzo przydatny. Ja w niego wierze, tylko brakuje mu dpowiednich partnerów do gry. Cala nadzieja w Fatim i Puigu + o zgrozo Dembele. Moim zdaniem jest swiatelko w tunelu na nastepny sezon, tylko trzeba to dobrze rozegrac, a przy naszym fatalnym zarzadzie, to jest sie czego obawiac. Ja w kazdym razie bym Pjanicia nie kupowal, tylko dawal wiecej szans Puigowi. To samo żadne Neymary na lewej, tylko szlifowac Ansu jako lewoskrzydlowego. No i chcialbym wierzyc, że Dembele w koncu sie wzmocni fizycznie i nie bedzie tak czesto łapał kontuzji :( Arthura tez bym jeszcze nie skreślał.

0

@MarioVeB!
Dobrze, że to tylko internet :)

0

@MarioVeB!
Polecam.

0

@michal26
A to nie dzialaly ? Jeszcze niedawno tam film ogladalem. I to nie jest tak, że jak sie ma premium to jakosc jest lepsza? Tak przynajmniej to u mnie wygladalo.

0

Polecacie jakies sprezone powietrze do elektroniki ? Kupilem juz druga puszke, ale wycieka z niej powietrze, ktore sie skrapla, a to do elektroniki, typu plyta glowna itd to kiepski pomysl :)

30

MUSIMY grac czesciej Puigiem i Faitim! Niech ktos to wbije do głowy naszemu trenerowi!

Ide na Dextera, dobrej nocki wszystkim życze.

Vamos Barca!

4

Fati jak Neymar teraz :)

0

@clyde
Tego sie nie zapomina, piekna bramka :)

0

Kuzwa zeszlo ze mnie powietrze

0

jeeeeeeest!!!!!!!!!!!!

1

@ksobi
Cos w tym jest co napisales, trudno sie nie zgodzic :)

9

Jezus Maria jak Wy ludzie narzekacie to niedowiary. Dajcie se na wstrzymanie do konca meczu, albo chociaz do przerwy :) Ze sie Wam chce tak psioczyc non stop.

3

No to co Panie i Panowie, tradycyjnie... Vamos Barca!!!

0

@Avada Kedavra
Tata jest majsterkowicz, zlota rączka. Jak do mnie przylatuje to jego ulubionym miejscem jest wlasnie garaż. Kiedys wspomnial, że przydaloby mi sie imadlo, ale za bardzo nie przywizalem do tego uwagi. No to mam :)

3

Moj tata jest niemozliwy. Dzwoni dzis do mnie kurier, że ma paczke. Przyjezdza kurier, jest paczka, patrze od ojca, podpisuje, dzwigam i wlasnym siłą nie wierze - cięzka ja nie wiem co! Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy w srodku zobaczyłem...



... Imadło! :)


1

@masq
My tez czesto tracimy z ogorkami wiec na jedno wychodzi.

2

@Kapitan hawk
Jak kazdy kolego, wystarczy tylko troche pozytywnego nastawienia :)

Milego dnia i rowniez dzien dobry! :)

1

@VamosRakieta
W koncu ktos tutaj pozytywny :)

Wzajemnie kolego!

0

@ShinobiQWE
Zgadza sie. Szczerze podchodzilem do tego serialu z pewna dozą neipewnosci, ale serial mnie tak bardzo wkrecil juz od pierwszego odcinka, że polykalem te odcinki jeden za drugim siedzac do 3-4 rano :) Pamietam nawet, że jeden z tutejszych kolegow robil sobie notatki, żeby wszystko dobrze zrozumiec :D Genialna produkcja, u mnie zdecydowanie topka zaraz obok Peaky Blinders, BB, Stranger Things, Gomorry i Soprano. Zapewne do tej topki dojdzie jeszcze ogladany wlasnie Dexter.

0

@damianex10
Ja rowniez zaczne od poczatku, ale najpierw musze dokonczyc rewelacyjnego Dextera - zostaly mi dwa sezony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?