1

@Kamil92
Przyznaje sie bez bicia, że nie znam, a zawsze sluchalem HH, byc moze dlatego, że wtedy byly to dla mnie czasy, kiedy juz na powaznie zajmowalem sie innymi rzeczami, typu kariera i takie tam inne duperele. Niemniej jednak bardzo fajny kawalek.

1

@Jaca27
Tez setki razy słuchane! Najlapszy kawalek na tamtej plycie. Obudz mnie w nocy, a ci przewine bez zajakniecia sie :)

0

@Witekk10
Masz czas, na spokojnie ;)

0

@Witekk10
Dawaj, pomyśl i daj znać :)

0

@KrolMadrytu
Oj tez wiele razy, tym bardziej, że jetem z Krakowa :)

0

Zdaje sobie z tego sprawe, że ciezko odpowiedziec na to pytanie, bo takich kawałków było mnóstwo u kazdego z nas, ale mimo wszystko postaraj sie odpowiedziec - jak myslisz, jaki według Ciebie utwór w zyciu odsluchałeś najwiecej razy? U mnie zdaje sie bedzie to Dżem Wehikuł czasu. Niezliczona ilosc razy katowany kawałek. Picie bez tego numeru nie ma najmniejszego sensu.

0

@Striker @sevs
Mam ze Steam sciagane. Czyli o nic sie nie martwic ?

0

Umiecie sie sami strzyc? Pytanie do tych co korzystali zawsze z usług fryzjera, a juz napewno nie do tych co gola pałe na krótko. Ja jutro bede to robił po raz pierwszy w zyciu, trzymajcie kciuki :) Przerabane bez fryca teraz.

1

Słuchajta, bo ja sie na tym kompletnie nie znam, czy do FMa (gram caly czas 2019} trzeba pobierac jakies łatki, czy cos w tym rodzaju, żeby poprawic silnik gry, wyelimninowac błędy itd. itd. ??

0

@Felipe_PL
Zacznij Dark ogladac.

1

@Danny Gaucho
Na tej Barcelonie sie wychowalem, a nawet jeszcze ciut wczesniej, z Romario i Hagim w składzie :)

1

Brudna gra (official secrets) dobry film?

1

Co za dzień, w koncu fajrant :) Napijmy się.

0

@Colon
Racja. Przkyklad mojej żony - wieczny bałagan we wszystkim. Na jej kompie to jest jakas masakra, pulpit zawalony, ze 40 stron pootwieranych, wiecznie czegos szuka i znalezc nie moze :D Ja natomiast jestem pod tym wzgledem zupelnie inny. Porzadek i segragacja ma byc zawsze i wszedzie.

2

@KamQiX
Mam dokładnie tak samo.

0

@Ghotti
Gdzie FM jest za darmo? 2020 ?

1

@Criss18Barca
Przerażające zdjęcie.

0

@ranger3120
Pomóż mamie, pozmywaj naczynia, odkurz mieszkanie, posprzataj pokoj itd. itd.

;)

0

@Jackazz
8 chorych? Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tak naprawde jest chorych osob w Twoim miescie. Poczekaj, przekonasz sie.

0

@marcin000019
Dlaczego? Co jest w tym zlego,że ktos idzie pojezdzic na rowerze? Ja tez jezdze, chodze na spacery do lasu, bo dzieci musza sie dotleniac. W domu dzieci nie wysiedza calymi dniami.

0

@krissu8
Jak myslisz do jakiego poziomu może dojsc ? Czysto teoretycznie.

0

@hank_moody
Technic miazga, niestety ceny tej serii tak jak mówisz też miazga :/

0

Myślicie, że zlotówka jeszcze bardziej osłabnie wzgledem euro?

0

@usztafik
Bo to sie robi inaczej. Jak ja dzwonilem z objawami, to tez mnie zlali, jak zadzwonilem za drugim razem i powiedzialem ze mialem kontakt z ludzmi zarazonymi to odrazu mnie przyjeli na liste. Mow,że miales kontakt i pracujesz z ludzmi,ktorzy czesto podróżowali. Działa.

0

Wasza/Waszych pociech ulubiona seria Lego to? U nas zdecydowanie Ninjago.

0

@AnnaMarianna
Agnieszka.

0

@tadzik447
W Irlandii. Dzis piekna pogoda.

0

@bixmix
Mlody mnie wczoraj poprosil czy moze dzis pojezdzic traktorkiem. Pozatym ciezko pilka chodzi po takiej trawie. Musze sie tym zajac.

1

Dzien Dobry Panie i Panowie, jak dzis samopoczucie ? U mnie doskonałe :) Jakie plany na dzis dzien ? Ja napewno skosze trawe, posprzatam w garażu, pojde z rodzinką nad rzeke porzucac kamyki, pozniej ogarne w domu, a na koniec dnia zrobie sobie drineczka, zajme sie żonką ;) i odpale nowy serial - Dark. W miedzyczasie obawiazkowo partyjka w FMa :)

Życze Wam wszystkim przyjemnego, udanego dnia, dużo usmiechu i bliskosci z najbliższymi !

1

@dominik127pl
Dobra, czas juz dzis odpoczac od La Rambli. Trzymajcie sie ciepło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?