MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamil92
Przyznaje sie bez bicia, że nie znam, a zawsze sluchalem HH, byc moze dlatego, że wtedy byly to dla mnie czasy, kiedy juz na powaznie zajmowalem sie innymi rzeczami, typu kariera i takie tam inne duperele. Niemniej jednak bardzo fajny kawalek.
1
@Jaca27
Tez setki razy słuchane! Najlapszy kawalek na tamtej plycie. Obudz mnie w nocy, a ci przewine bez zajakniecia sie :)
0
@Witekk10
Masz czas, na spokojnie ;)
0
@Witekk10
Dawaj, pomyśl i daj znać :)
0
@KrolMadrytu
Oj tez wiele razy, tym bardziej, że jetem z Krakowa :)
0
Zdaje sobie z tego sprawe, że ciezko odpowiedziec na to pytanie, bo takich kawałków było mnóstwo u kazdego z nas, ale mimo wszystko postaraj sie odpowiedziec - jak myslisz, jaki według Ciebie utwór w zyciu odsluchałeś najwiecej razy? U mnie zdaje sie bedzie to Dżem Wehikuł czasu. Niezliczona ilosc razy katowany kawałek. Picie bez tego numeru nie ma najmniejszego sensu.
0
@Striker @sevs
Mam ze Steam sciagane. Czyli o nic sie nie martwic ?
0
Umiecie sie sami strzyc? Pytanie do tych co korzystali zawsze z usług fryzjera, a juz napewno nie do tych co gola pałe na krótko. Ja jutro bede to robił po raz pierwszy w zyciu, trzymajcie kciuki :) Przerabane bez fryca teraz.
1
Słuchajta, bo ja sie na tym kompletnie nie znam, czy do FMa (gram caly czas 2019} trzeba pobierac jakies łatki, czy cos w tym rodzaju, żeby poprawic silnik gry, wyelimninowac błędy itd. itd. ??
0
@Felipe_PL
Zacznij Dark ogladac.
1
@Danny Gaucho
Na tej Barcelonie sie wychowalem, a nawet jeszcze ciut wczesniej, z Romario i Hagim w składzie :)
1
Brudna gra (official secrets) dobry film?
1
Co za dzień, w koncu fajrant :) Napijmy się.
0
@Colon
Racja. Przkyklad mojej żony - wieczny bałagan we wszystkim. Na jej kompie to jest jakas masakra, pulpit zawalony, ze 40 stron pootwieranych, wiecznie czegos szuka i znalezc nie moze :D Ja natomiast jestem pod tym wzgledem zupelnie inny. Porzadek i segragacja ma byc zawsze i wszedzie.
2
@KamQiX
Mam dokładnie tak samo.
0
@Ghotti
Gdzie FM jest za darmo? 2020 ?
1
@Criss18Barca
Przerażające zdjęcie.
0
@ranger3120
Pomóż mamie, pozmywaj naczynia, odkurz mieszkanie, posprzataj pokoj itd. itd.
;)
0
@Jackazz
8 chorych? Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tak naprawde jest chorych osob w Twoim miescie. Poczekaj, przekonasz sie.
0
@marcin000019
Dlaczego? Co jest w tym zlego,że ktos idzie pojezdzic na rowerze? Ja tez jezdze, chodze na spacery do lasu, bo dzieci musza sie dotleniac. W domu dzieci nie wysiedza calymi dniami.
0
@krissu8
Jak myslisz do jakiego poziomu może dojsc ? Czysto teoretycznie.
0
@hank_moody
Technic miazga, niestety ceny tej serii tak jak mówisz też miazga :/
0
Myślicie, że zlotówka jeszcze bardziej osłabnie wzgledem euro?
0
@usztafik
Bo to sie robi inaczej. Jak ja dzwonilem z objawami, to tez mnie zlali, jak zadzwonilem za drugim razem i powiedzialem ze mialem kontakt z ludzmi zarazonymi to odrazu mnie przyjeli na liste. Mow,że miales kontakt i pracujesz z ludzmi,ktorzy czesto podróżowali. Działa.
0
Wasza/Waszych pociech ulubiona seria Lego to? U nas zdecydowanie Ninjago.
0
@AnnaMarianna
Agnieszka.
0
@tadzik447
W Irlandii. Dzis piekna pogoda.
0
@bixmix
Mlody mnie wczoraj poprosil czy moze dzis pojezdzic traktorkiem. Pozatym ciezko pilka chodzi po takiej trawie. Musze sie tym zajac.
1
Dzien Dobry Panie i Panowie, jak dzis samopoczucie ? U mnie doskonałe :) Jakie plany na dzis dzien ? Ja napewno skosze trawe, posprzatam w garażu, pojde z rodzinką nad rzeke porzucac kamyki, pozniej ogarne w domu, a na koniec dnia zrobie sobie drineczka, zajme sie żonką ;) i odpale nowy serial - Dark. W miedzyczasie obawiazkowo partyjka w FMa :)
Życze Wam wszystkim przyjemnego, udanego dnia, dużo usmiechu i bliskosci z najbliższymi !
1
@dominik127pl
Dobra, czas juz dzis odpoczac od La Rambli. Trzymajcie sie ciepło :)