0

@Pawci023x
Zależy od terminarza Barcy ;)

1

W końcu się doczekałem dnia meczowego, ba, meczyk już niedługo i można zacząć odliczać czas :) Dzis tylko zwycięstwo po pięknej grze, Vamos Barca!

1

@Striker
No właśnie. Innej siły nie ma ?

1

@FCBMati10
Mam to samo. Da się to ogarnąć zaczynajac grę od początku, że zawsze będziesz już miał te 5 zmian, ale u mnie jest własnie problem, że ja nie chce zaczynać gry od początku, chce kontynuowac grę w sezonie 2029.

2

Konia z rzędem i butelkę vódki jak mi ktoś pomoże ogarnąć liczbę zmian w Football Managerze 2022 z 3 do 5. Nie moge sobie z tym poradzic jak zmienic zasady gry. Problem w tym, że gram już któryś sezon z kolei. Z góry dziękuję za pomoc.

20

Absolutnie nie, za żadną cene! Lepszy trener może z niego zrobić jednego z najlepszych pomocników na świecie i wszyscy (a przynajmniej wiekszosc) doskonale to wiedzą. Łapy precz od Franka :)

0

Ehh za długa ta przerwa, już mi się chce mecz Barcy, a tu jeszcze trzeba czekać aż do jutra :(

1

@looki
Życzę mu tego z całego serca.

0

@Deviler
Wydaje mi się, że on juz jest za stary, jemu się już nie chce. Wcale mu się zresztą nie dziwie - komu by się chciało tak zapieprzać w tym wieku w tak pięknej i słonecznej Barcelonie :) Już nie wskoczy na podobny poziom. Obym się mylił. Bardzo bym się chciał mylić.

0

@Maker0
Amazon prime.

0

Serdecznie polecam serial Just add Magic. Dla tatuśków i mamusiek do oglądania z małoletnimi pociechami :) Właśnie niedawno skończyliśmy i naprawdę przyjemnie się to oglądało - nawet ja się wkręciłem :D

https://www.filmweb.pl/serial/Dodaj+magii-2015-762126

0

@marcin62
Barcelona a Manchester jeśli chodzi o miasto, to jak raj a wygnanie. W jego wieku się nie dziwię, że wybrał słoneczną Barcelonę.

1

@MESSIah16
1. Od 1994/95

2. Romario/Hagi/Stoichkov/Ronaldo/Ronaldinho/Iniesta ale nr 1 to Leo.

0

@TR3YWAY
W Hiszpanii walka z rakiem.

0

W końcu dobry, szybki mecz.

1

Lewy jak za starych dobrych czasów.

0

@udarpawarotam
Dobrze widzisz :)

0

Ciekawe ustawienie. Vamos Barca, po trzy punkty!

1

@fart
Oczywiście masz też racje, wiem, ze technologia poszla do przodu i pewnych mechanizmow sie nie zatrzyma. Owszem nie można kogoś całkowicie odcinać od internetów, ale należy mimo wszystko kontrolować, przynajmniej do czasu dopóki młody nie pójdzie na swoje i będzie mógł pełnoprawnie już za siebie odpowiadać. Absolutnie się z Toba również zgadzam, że trzeba dzieciaki uczyć myślenia i radzenia sobie z presją, po to jest właśnie rodzic. To mój obowiązek. Jeden z wielu.

0

@Jakchcesz
Też prawda :-)

0

Wszedłem na chwilę na LR zobaczyłem gorące i zaczalem sie śmiać z tego co tam ludzie wypisują, po czym mina mi szybciutko zrzedla, bo sobie zdalem z tego sprawe, że mój młody jeden z drugim też będzie "zaraz" nastolatkiem i może w internetach wypisywać tego typu podobne głupoty, gdzie na bank jak podrośnie, to będzie się tego przeokrutnie wstydził i jakoś tak mnie lekki nerw złapał. Co poniektórym powinno się odciąć internet, bo sami sobie krzywdę robią z czego sobie na obecną chwile jeszcze sprawy nie zdają.

1

Nauczyłem się już nie interesować za bardzo plotkami pismaków dotyczących domniemanych transferów, zatrudniania trenerow itd. ale jak gdzieś zobaczyłem news, że Laporta interesuje się Rijkaardem, to aż mnie zmroziło. Jak myślicie, rzeczywiście moze wpaść na taki pomysł, żeby ściągnąć go z emerytury w roli pierwszego szkoleniowca? Nie uwierzę, że przy końcu kadencji mógłby sobie pozwolić na takich ruch :)

6

@BorzyKrzys
Średnia taka bym powiedział ;)

1

@Omoziu
No, i to mi się podoba, takie pisanie :)

Wzajemnie.

2

@Lionel_Messi10
No i znowu mnie zabrałeś do gorących, a wiesz, że ja nie lubię być na świeczniku i preferuje życie w cieniu ;) Ale jak juz jestem w tych gorących, to przy okazji pozdrawiam wszystkich serdecznie, niech żyje wielka Barcelona :-)

A tera idę grać w grę.

2

@Lionel_Messi10
Arteta to moje marzenie, wolałbym chyba nawet bardziej od Kloppa, bo Niemiec może być już wypalony.

2

@Coutinho007
Jak najbardziej jestem za. Wierzę w niemiecką myśl szkoleniową :)

3

@Lionel_Messi10
Ja jestem z czasów, kiedy się częściej grało dwoma napastnikami, typowym systemem 442 i ta gra była wtedy nieco szybsza, bardziej bezposrednia, wiecej sie dzialo, a teraz się gra bardziej rozważnie, kosztem właśnie drugiego napodziora, byle bardziej tyły zabezpieczyć. Czy to dobrze ? Nie wiem, nie mnie to oceniać, ale sztab szkoleniowy powinien rozważyć każdą opcje :)

2

@Lionel_Messi10
Spokojnie, poczekaj, zagra tak, że wszystkim nam kopary opadna do samej ziemi, tylko musi przyjść inny - lepszy - trener. Będzie dobrze.

Ps. Nie mówię o formacji, tylko o grze przyjemnej dla oka :)

1

W FMie w poleceniach z ławki bym dał "zażądaj więcej" :) Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?