MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX
To nie był typowy roboczych ciężki bucior, ale fakt, że małe zwierzątko raczej by sobie z nim nie poradziło.
0
@Bobo25
Nieee, nie ma szans. Nie chodzą same po polanie, są za małe jeszcze na takie wyprawy bez rodzica.
0
Słuchajta. Możliwe, że jakieś zwierze kradnie mi buty ? :) Brzmi absurdalnie, wiem, ale innego wytlumaczenia nie ma. Zastanawia mnie tylko dlaczego instynkt zwierzecia podpowiada, żeby ukraść człowiekowi buty, po co ? :) Juz tlumacze o co dokladnie chodzi. Mianowicie trzy razy zniknęły mi buty sprzed domu. Człowiek by nie mogl tego zrobić, bo to raz, że były buty robocze w których sobie zawsze pracuje przy domu w ogrodzie, więc siłą rzeczy zmęczone już życiem, drugi raz zniknęły mi kapcie, a trzeci raz zwykle adidasy, które były mokre i zostawiłem je przed domem. Też nie pierwszej świeżości ;) A najlepsze jest to, że jednego buta znalazlem dzisiaj nieopodal na polanie, kiedy byłem z moim psem na spacerze. Zastanawia mnie czy nie ma na to wpływu fakt, że kiedy moja suka ma cieczkę, to przychodzą jakieś kundle, a ja ich gonię (dosadnie i dosłownie) sprzed domu. Może któryś jest na mnie za to wkurwuony i po złości mi bierze te buty. Możliwe to ? Albo poprostu czuje moją suke. Tyle tylko, że buty zniknęły dawno po tym jak mojej się skończyła cieczka. A może to lis ? Szczerze nigdy w okolicy nie widziałem lisa. Sarenki owszem, często, ale lisa nigdy.
1
@Szreko
Haha Hajto by podał bez zająkniecia ;)
0
@Walker
Bayern dopiero teraz dobrze gra. Są z przodu, a ja za nimi. Wygrałem oczywiscie z nimi niejednokrotnie. Pierwszy sezon mieli wybitny (jak wszedlem do bundesligi, bo zaczynałem od trzeciej ligi), a pozniej słabo, nawet jeden sezon ukonczyli na 5 miejscu. BVB mialo dwa razy mistrza.
1
@FCMulti
No i już mi sie nie podobasz kolego ;)
1
Sezon 28/29 Gavi przechodzi do PSG za 75mln. Dziwnie to wygląda nawet w FMie :)
Gram Kaiserslautern.
1
@Kazragore
Nie wiem czy 22 można przenosić, ale wolałbym narazie zostać przy 22.
@mightyanaldevastator
Dzięki, sprawdzę.
2
@Tomaszekkkkk
FM22. Tak, pierwszy sezon było 5 zmian, a później wrocilo do trzech i tak se gram już dość długo, ale trochę mnie to przyznam irytuje, bo czesto mi ktoś wypada pod koniec meczu jak już mam wykorzystany limit zmian :)
3
@Lionel_Messi10
Nową mam, ale szkoda mi rezygnować z obecnej kariery. Rozegram z 15 sezonów to pomyślę nad przesiadka ;) Póki co frajda nie z tej ziemi, tylko te zmiany, brakuje mi ich podczas niektórych spotkań.
1
Kojarzycie może czy jestem w stanie w FMie 22 zmienić liczbę zmian z 3 na 5 ? Jest jakaś aktualizacja co by to zmieniła zachowując stan gry ? Rozegrałem już 7 sezonów i nie chciałbym tego stracić. Edytor nic tu raczej nie pomoże...
4
Nie na moje nerwy te mecze Barcy. Za bardzo to przeżywam. Myślałem, że z wiekiem mi to będzie mijać, ale nic z tego, to dalej są nieziemskie emocje - aż mnie w środku telepie po tym meczu. Wiary w Barcę mi nikt nie odbierze, bo będę z tym klubem na dobre i na złe, zawsze będę ogladal i kibicowal Barcelonie, wiem tez napewno, że prędzej czy później będzie dobrze, że wyjdziemy na prostą i znów bedziemy na szczycie, bo to za duży klub, żeby upaść, ale na chwilę obecną to co odwalają piłkarze i sztab szkoleniowy, to woła o pomstę do nieba i tylko się człowiek niepotrzebnie wkurwia. Czas na zmiany Panie Laporta. Czas najwyższy uderzyć pieścią w stół i podziękować Xaviemu, spróbować z kimś innym - gorszy nie będzie, ktokolwiek by to nie był. Zmiany muszą nastąpić natychmiast.
1
Pierdole jadę w Bieszczady
0
Real by dostal karnego
0
Matko bosko wysnilo mi się, że Romeu będzie grał w pierwszym :/ Vamos Barca!!
1
@Lionel_Messi10
Wszystkiego najlepszego małolacik, spełnienia marzeń, dużo hajsu i dużo kobiet! :) Przede wszystkim zdrówka.
0
Który mecz bardziej polecacie Chelsea czy City ?
0
Bardzo bym chciał Motte na ławce trenerskiej zamiast Xaviego. Dobre ma opinie jako szkoleniowiec.
6
Dobrze, że człowiek po takim wkurwie może wejść do dziecięcego pokoju, zobaczyć te cudowne spiące mordki, posłuchać jak spokojnie oddychają i odrazu jakoś tak lepiej na sercu się robi.
1
Nie tak miała wyglądać gra Barcelony Panie Xavi. Wierzylem w Ciebie i sie na Tobie zawiodlem. Ciężkie czasy nastały dla nas kibiców. Obyśmy jak najszybciej wrocili na wlasciwe tory, bo to, że wrócimy, to jestem tego pewien, ale już z innym szkoleniowcem na ławce. Dobranoc.
1
Kiedy Marek wraca do bramki ?
2
To jest poprostu coś niebywałego. Byla kiedyś jakas drużyna z czołowych pięciu lig która tak często traciła gola w pierwszej minucie meczu ?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MarioVeB!
Jak najbardziej.
2
@HighestInTheRoom
Niestety obawiam się, że tego typu rzeczy będzie jeszcze więcej.
0
Być może wynika to z mojej jakiejś tam skrytej sympatii do Portugalczyka, ale chcialbym zobaczyć Mou zamiast Xaviego na ławce trenerskiej :) Zreszta do Xaviego straciłem już cierpliwość, a z Mou gorzej raczej nie będzie.
0
@tomek8756
Wygramy.
0
Jest i trzecia :) Vamos Barca!
2
Piękna brama trzeba przyznać.
0
Bramaaaaaa! Vamos Barca!