1

Tak naprawdę to zasłona by nie dostać na łeb minimum 4 bramek.

2

Człowiek ze spacerku elegancko wraca a tu takie jaja z kundelkami.

0

@CurryTheGoat30 11@CurryTheGoat30 11 maja

1

Nie wiem czy mają się z czego dziś cieszyć po takiej grze

0

Getafe to już się kurwa nawet nie kryje żeby dociągnąć te 0:1

1

Ten djene to ojciec modricia

0

Ten co z uszu pociągnął

0

Ten Garcia wygląda jak młody Roman Kosecki

2

Haha, ktoś jest niepoważny myśląc, że będę kogoś tu żałował przez agresywną grę. My to samo przechodzimy co roku i trudno mi uwierzyć we współczucie drugiej strony

0

Jak Endrick kibicował na mundialu w Meksyku to takie faule normalnie puszczali więc doskonale rozumiem jego pretensje

0

Mocniej i by wpadło

2

@nightwishygt pies madrycki to już oficjalna nazwa

10

Swoje zrobione, teraz odpoczywać bo w sobotę jesteśmy hyclami

0

Pajacu graj nogami nie rękami.

No nie mogę przeżyć tego amatora

0

Martin dyrygent kurwa orkiestry jak zwykle nie zawodzi

1

LEO Messi lobik na lajcie i palce do babci robił już

0

Usher to taka nasza wersja arddy gulera tylko bez bramek

0

Nie no po co ty go wpuszczasz człowieku..

0

W takich sytuacjach Leo podawał

0

@CurryTheGoat30 w sobotę my ich wyrejestrujemy jak tak chcą.

0

Jeszcze loser pokazał śmieszek do Majorki

1

Legancko zaczynamy

0

Flick poprosił o dwa karne sędziego a ten to niego "ok". Widać było po czytaniu z ust

3

Fort w jednym meczu więcej niż Martin w swoich wszystkich

1

Piękny pinball grany

3

Położył go jak starego do spania.

0

Gdzie Szwecja z Finlandią z pomocą do biebrzy?

Oba kraje mocno zalesione, sprzęt pewnie też mają odpowiedni.

Jak zwykle Polska na drugi koniec świata robić gruzy a teraz cisza.

2

Jazda tam Lechijka ze starymi z Łazienkowskiej

0

Szanse zerowe ale bardzo bardzo bym chciał żeby kiedyś papieżem został Kardynał Ryś

1

W ogóle papieży to o wiele młodszych powinni wybierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?