1

Ty Martin do Wojtka najlepiej podawaj, najmniejsze zagrożenie będzie

1

Po tej obronie macie obowiązek wygrać.

1

Boże polaku byłeś w wojsku? Tyle czasu miałeś jeszcze

0

Dalej dla was Martin młody i nie ograny? Zapraszamy do Barcy B

5

@Korsain Gerard Martin nie jest potrzebny w tej drużynie w ogóle, powtarzam jak mantre

1

No parę niedociągnięć jest

2

No no. Wojtek tak to nie robimy

1

Strzał z twierdzy poszedł

0

@adi7adi8 ok ok już wiem

0

Jakaś cała rodzina zginęła?

0

Oczywiście Jessica musi nagrać

0

Un dia da partid to powinni sami kibice jechać a nie melodyjka.

2

Fajne te wejścia w szatnie są.

0

Witam świątecznie i rozkład jazdy znany

3

@NeroTFP1 na Tt wyskoczył mi post o Twojej książce i jak będzie w empiku w audiobook to ogarnę. Gratulacje.

0

@Mario96w na jakim loginie

3

@OzzyFCB śmierć w Wenecji

4

Ten Kylian to był im tak potrzebny jak prostytutce majtki. . Od początku było wiadome że tam każdy ma ego jak od Helu po Zakopane i w tym sezonie to wszystko wyszło. To zlepek gwiazd, żaden kolektyw.

0

@Kondziubarca A syn czyta

0

A i jeszcze tylko przypomnę że

Każdy mecz to finał

0

Czekam na wypowiedź Emilio Butragenio

3

Czemu nie ma żadnych tańców? Żadnej samby, serio?

2

Jakub Kiwior mój człowiek

3

Za te morde fawelska, za faule młota, macie za swoje, dziękuję kanonierzy kochani

1

Za te wszystkie oszustwa

0

Młot z zakazem gry w piłkę nożną na rok

7

Zawodnika Alaves gorzej bolało ostatnio, wstawaj

3

Teraz dopiero pies z Brazylii zacznie swój teatrzyk

0

Spoko nic się nie dzieje

1

Kiedy fawelarz zatańczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?