Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wróciłem.
Dzień dobry, jaka ulica? Proszę dowód.
Poproszę bez karty do referendum.
Bez tak ? Dobrze to ja odnotuje.
0
@TheNekro94
Ej ej ej
Nie wszystkie : )
1
@Cule1234
Same dobre informacje
0
@RomanHoffer zaraz wychodzę wrócę powiem jak było i o co chodzi.
Ogólnie to jak nie chcesz brać udziału w referendum to powiedz to od razu jeszcze przed wzięciem kart do ręki.
I mają zaznaczyć że Roman odmówił przyjęcia.
1
@Ojciec5tkidzieci druga wjechała właśnie
0
@tomek8756 mam wszystko co piszesz i zniżki pracownicze i tylko z nich korzystam
12
@Waniliowy co ty głupi w domach pogrzebowych robisz takie zdjęcia?
0
@tomek8756 szkoda że nie odszedł zamiast stano , stary głupi alkoholik
0
Połowa tych głosów z frekwencji pewnie przyjdzie zza granicy
0
@Sysia11 też gram tylko karierę i sezony
A online tylko SBC.
Daj login to pykniemy kiedy.
2
@kubix05 dziś tak powiedzmy było to tylko bez surówek
1
@DaPidejpi kupiłem,nie żałuję
0
Robię imprezę z okazji odejścia Roberto. Bookuujcie sobie urlopy na czerwiec 2024.
0
@tomek8756 wyślij byku również
0
A o 12 nie miało być o frekwencji?
0
@gumaz ja bym mu zwiększył na 25 , zmienił kwalifikacje czynu na podwójne zabójstwo i prawo jazdy na dożywocie out.
Niech się cieszą niektórzy że nie poszedłem na studia.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi
Ja jeszcze przed obowiązkiem narodowym.
Po 13 przed obiadkiem się wyskoczy.
11
@majkel95 właśnie czekam na mszę.
Masz mylne trochę pojęcie chyba.
0
Ja tam w żadne teorie spiskowe nie wierzę ale lata temu czytałem że 3wś zacznie się od bardzo małego państewka
0
@Emhyr złapał to go typ z Twittera a nie polskie tfu służby
2
@gumaz komentarze to złoto
0
@Criss18Barca mieso suche sos przecieka, ciasto blade, mały
11
Chłop stoi chyba od 10? 11?
Z fizjonomią nie wygrasz. Kwestia czasu.
0
@esem91 Polska,normalna sprawa
Chłop schody terroryzuje
1
@Katalończyk 99 granatnik ma
0
@kuz nie no domek bardziej chroniony jednak
1
Długo takie wysadzenie trwa? Ktoś ma doświadczenia?
4
Ktoś blisko mieszka?
0
Witam ziomusi smacznej kawusi
@Moderacja @wpwelement co było nie tak w moim wpisie przed ciszą?
3
Izrael wjechał