Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 widzę że mocno szperasz gdzie ten głos oddać ; )
1
@hayek hatfu na konfe zawsze
0
@michal26 reklama za reklamą leci,nie o taką bambe posty tu piszę!
0
@esem91 ja to nawet nie chce ich awansu
0
@sonek nie interesuje mnie ani giełda ani spółki
1
Nigdy nie oglądałem łączy nas piłka a dziś z ciekawości obejrzałem pierwszy raz jak przyjechali partacze na kadrę.
Ogólnie fajnie , śmieszki atmosfera hehe dobrze jest forma jest hehe he.
Potem tylko remis i wszyscy szczęśliwi wracają do klubów.
0
@gumaz ja myślę że to ten Patryk cały ma za uszami. Ciała pewnie nie znajdą bo albo w kwasie albo zabetonowane gdzieś, jedyna nadzieja w archiwum X. Chłopaki robią robotę.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Kawusi to nie ma od niedzieli ,bo pamiętacie jak pisałem że w niedzielę zjadłem 200 g pistacji na noc i zaczęły się perypetie żołądkowe.
Otóż to nie pistacje tylko jelitowke mam, skurcze żołądka,brak apetytu. Dostałem leki do końca tygodnia,od niedzieli i tak już jest poprawa.
Zajebisty urlop, nie ma co.
2
@Faro zainstalowałem z game passem.
0
@Volk zajebiste były,od dziecka zbierałem komiksy. Najpierw Marvel i DC potem kaczory Donaldy. Jak wyszły giganty to płakałem z radości myśląc że nigdy ich nie przeczytam bo są tak długie.. Ogólnie ja w wieku 4 lat zacząłem pomału czytać i w pierwszej klasie zbierałem już gazetę Dinozaury. Inne dzieci resoraki i pistolety a ja , książki, piłka i LEGO.
2
@Faro dla mnie dupy nie urywa bo wolę zawsze horizon,nie lubię jeździć w kółko po torach.
3
Ładnie Jacek z kwiatu jabłoni pocisnal konfe u Kuby
1
@fcbarcafan19 we Włoszech poprosiłem o sok pomarańczowy a dostałem fante
6
@Kgorecki2500 cydr zawsze lepszy niż jakikolwiek radler
0
Krzysztof Stanowski w swoim ostatnim oświadczeniu poniekąd przyznał, że rozważa ODEJŚCIE z Kanału Sportowego.
"[...] Jak wielu z Was z miesiąc temu zauważyło, nie wiem, czy swoją przyszłość wiążę z tym czy innym miejscem, natomiast bez względu na to, co się wydarzy lub co się nie wydarzy, czuję się odpowiedzialny za to, by nie robić nikomu pod górkę. [...]"
7
Dwóch generałów to łącznie osiem gwiazdek.
Połącz kropki.
3
@MOLESTA ja mu tego już nigdy nie zapomnę
W normalnym kraju taki człowiek na drugi dzień ma dymisję.
W normalnym kraju.
0
@Encore co mówił i gdzie
0
@Deviler wie jak skończy , choroba też postępuje.
6
@tbas wpierdolili politykę w armię to się stało.
0
@krol211 malutki zagubiony chory człowiek.
Oby do niedzieli.
3
Przed chwilą dostałem informacje o dymisjach kolejnych 10 wysokich oficerów Dowództwa Generalnego — przekazał Donald Tusk podczas swojego oświadczenia. — To wszystko dzieje się w sytuacji, gdy trwa wojna za naszą wschodnią granicą, a na Bliskim Wschodzie narasta konflikt, który może zmienić się w konflikt globalny — mówił lider PO.
#Polisharmygate
Polska bezpieczna to od niedzieli będzie dopiero.
Nara Płaszczak i reszta.
0
@FutbolFan nie, mieszkamy w Polsce
0
Szybko im poszło
https://www.facebook.com/reel/2268793136653878
1
@DLFCB jutro do śniadania odpalę
0
@FCB_dimiC czyli Hołownia
0
@Stinger_ przecież to pet zwykły jak ludzie którzy tam pracują.
0
Teraz piękne przestawienie debaty
9
Jak prosiłeś mnie o prace!!
Rachon zamknij mordę bo za tydzień masz wypowiedzenie
0
Mateusz tłumaczy na migowy !