Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Żaden z piłkarzy Realu nie wypowiedział się po meczu "
0
Ale cudowny wieczór
3
To trzeba anulować bo zremisują
0
Co komentator przewidział że nie będzie szpaleru już
1
Przecież to soto grado to co wy chcecie
0
Belingham to już słów na niego nie ma
0
Uwaga włączyłem na 15 minut
0
@Eklerek nie można w jakiś sposób uhonorowac człowieka za życia patrząc np na jego prace na rzecz innych?
7
@draxidox szkoda że kurwa zawsze po śmierci takie rzeczy się dzieją
0
@misterio przybliż temat
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
U was też tak robią?
0
@MirusAmisz hahahaah
1
@Kgorecki2500 fajny odcinek dziś wleciał z kebabem z Berlina
0
@Azazel_Pazuzu impreza życia była
1
@Comentateiro mam w planach upiec pierwszy chlebek
0
@Comentateiro oczywiście, nie pierwszy raz
4
@Comentateiro jakiego psa ma Hiszpan
Majorka
0
@Majkel34 i nie paktuj z demonami bratku
0
@pt9 ale weź jeszcze raz przeczytaj post pierwszy
1
@July_6_BcN już pisałem że Leo mnie kiedyś wykąpał a jestem z lipca więc w sumie też blisko do niego
5
@Eklerek mam to gdzieś, temat ćwiczeń więc wzrost podałem ale ok, od teraz mam 185 cm i jestem alfa
1
120 kg martwego ciągu tzw przechwytem. 75 kg na ławce, Waga 77 kg, wzrost 169 cm.
Dla człowieka który był ostatnim do ćwiczeń i bal się gryfu to jak rekord świata.
0
@Karol145 weź ty się zgłoś do FBI bo jesteś za dobry na polską policję
33
Kurwa dobrzy ludzie giną a Putin powiedzmy że żyje jeszcze
2
Do klasyku to się pewnie jeszcze żółw wysypie
1
@Chada w każdej biedronce za 5 zł
0
@Roobo południe właśnie minęło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Pił ktoś już te piwo Trybunał 90 'od Tomka Kopyry? Podobno ludzie płaczą ze szczęścia jakie dobre bo sobie przypominają jakie piwo kiedyś było, i z żalu że już się im kończy
5
Chłop zawsze w serduszku Barcelonę ma