1

Wy się tak rozpiesciliscie tymi bramkami ostatnio wielcy kibice, że wam jeden mecz dla koneserów futbolu przeszkadza pany

3

Jezus Maria.....

1

@July_6_BcN przypomniał mi się ten filmik

1

Kurwa trzymajcie mnie, trzymajcie!!!!


1

Alejandro Balda aka wartość dodana

10

Łapiesz formę i kontuzja, klasyka w tym klubie

0

@Derpowsky a miał mieć chyba

0

@18Pawel99 z tego co pamiętam to tak

0

Alonso nasz dwunasty zawodnik jeszcze się dziś przyda

0

Mecz na wodzie będzie i gole z dupy

0

Ale tam jest wody, nic piłeczka pyk pyk nie robi

0

Dobra nie mrugamy od tej pory

0

O kurwa ale partidazo jest

0

Jezu no było się trochę postarać i już do przodu

0

Kurde w taką symulacje sędziego od Ea to by pograł z takim widokiem

0

Dobry wieczór.

Lejemy ich na pipe, lejemy ich do zera.

Ciekawe ile ujęć pokażą z tego bodycama sędziego dziś

1

@Kgorecki2500 jeśli mówisz o zoo to jest najlepsze w Polsce, 3 razy Wrocław odwieziony i za każdym razem zoo od deski do deski, żona wniebowzieta nawet jakieś tam karmiła

0

@Gaucho to trzeba być tym madritismo mitycznym żeby tak umieć, zwykły piłkarz tego nie potrafi

0

Jak oni tam dziś przegrają to hit

1

@TR3YWAY skosztujemy bo białka obecnie muszę dużo

1

@Ilka Liverpool, i w sumie Sevilla ma ładny jeszcze

1

@kuz właśnie dlatego jadę bo wszystko znam, zawsze chciałem coś takiego przeżyć

5

Jako stary dinozaur rapowy wychowany w latach 90, na Wzgórzu Yapa 3 i Liroyu w sobotę spełniam marzenie i lecę do Łodzi na koncert 50 przełomowych utworów rapowych w Polsce.

25 raperów, właśnie Liroy, Molesta, Fenomen TEDE I RYSIU PEJA, Eldo i inni. Prowadzi Ostr.

Znów poczuje się jakbym miał 15 lat.

1

No masz


0

@semafor tu chodzi o świętą trójce bo się nic nie zmieni

0

@Faro ja to szanuje Erica za to że takie kwiatki non stop znajduje

2

Beliś, balon de playa i dyktator są nie do ruszenia w Madrycie, reszta ekipy może się posypać według msdryckich gazet.

Przecież to woda na młyn dla nas

2

@Kgorecki2500 jeden z top 5 petów z pisu

2

Piątka na banie i kończymy balet, są chamami więc nie spodziewałem się niczego innego

0

@norbi77 nie wytłumaczysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?