Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wy się tak rozpiesciliscie tymi bramkami ostatnio wielcy kibice, że wam jeden mecz dla koneserów futbolu przeszkadza pany
3
Jezus Maria.....
1
@July_6_BcN przypomniał mi się ten filmik
1
Kurwa trzymajcie mnie, trzymajcie!!!!
1
Alejandro Balda aka wartość dodana
10
Łapiesz formę i kontuzja, klasyka w tym klubie
0
@Derpowsky a miał mieć chyba
0
@18Pawel99 z tego co pamiętam to tak
0
Alonso nasz dwunasty zawodnik jeszcze się dziś przyda
0
Mecz na wodzie będzie i gole z dupy
0
Ale tam jest wody, nic piłeczka pyk pyk nie robi
0
Dobra nie mrugamy od tej pory
0
O kurwa ale partidazo jest
0
Jezu no było się trochę postarać i już do przodu
0
Kurde w taką symulacje sędziego od Ea to by pograł z takim widokiem
0
Dobry wieczór.
Lejemy ich na pipe, lejemy ich do zera.
Ciekawe ile ujęć pokażą z tego bodycama sędziego dziś
1
@Kgorecki2500 jeśli mówisz o zoo to jest najlepsze w Polsce, 3 razy Wrocław odwieziony i za każdym razem zoo od deski do deski, żona wniebowzieta nawet jakieś tam karmiła
0
@Gaucho to trzeba być tym madritismo mitycznym żeby tak umieć, zwykły piłkarz tego nie potrafi
0
Jak oni tam dziś przegrają to hit
1
@TR3YWAY skosztujemy bo białka obecnie muszę dużo
1
@Ilka Liverpool, i w sumie Sevilla ma ładny jeszcze
1
@kuz właśnie dlatego jadę bo wszystko znam, zawsze chciałem coś takiego przeżyć
5
Jako stary dinozaur rapowy wychowany w latach 90, na Wzgórzu Yapa 3 i Liroyu w sobotę spełniam marzenie i lecę do Łodzi na koncert 50 przełomowych utworów rapowych w Polsce.
25 raperów, właśnie Liroy, Molesta, Fenomen TEDE I RYSIU PEJA, Eldo i inni. Prowadzi Ostr.
Znów poczuje się jakbym miał 15 lat.
1
No masz
0
@semafor tu chodzi o świętą trójce bo się nic nie zmieni
0
@Faro ja to szanuje Erica za to że takie kwiatki non stop znajduje
2
Beliś, balon de playa i dyktator są nie do ruszenia w Madrycie, reszta ekipy może się posypać według msdryckich gazet.
Przecież to woda na młyn dla nas
2
@Kgorecki2500 jeden z top 5 petów z pisu
2
Piątka na banie i kończymy balet, są chamami więc nie spodziewałem się niczego innego
0
@norbi77 nie wytłumaczysz