Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wyobrażam sobie co się będzie działo jak dziś przegramy.
Od jutra lista trenerów, a pietuszewski następne powołanie za 5 lat jeśli się ", ogra"
1
@Bykunn ja to bym zlot wam zorganizował tylko musiałbym mieć gwarancję że la bamba przyjedzie, i opłacam oczywiście a kawa kopi luwak na dzień dobry każdemu
0
@July_6_BcN a po jakiemu Julka teraz żyjesz?
0
Co robisz z takimi pieniążkami?
1
@Coutinho007 dziś mi przedstawiciel xiaomi właśnie 17 proponował
0
@gumaz dziś 4 były do 14 i jedna po 16
0
Boli cie brzuch a badają ci uszy. Kurwa jak to jest możliwe żebyś pokazał zdrową kończynę lekarzowi.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Pixel 10 pro czy s25?
Szybko argumentować, bo decyzja na dniach
0
Dobra bez spiny, wciąż zależni od siebie
1
Zaraz anulują bo przegrają
0
Valverde obecnie największy brutal świata.
2
Ołłowski lekko zaniepokojony
0
W Fifie tak nie zrobisz
2
O kurwa stadiony świata
0
@Katalończyk 99 i jeszcze jakieś reprymendy od kibiców
0
Bardzo fajny mecz w stolicy
0
Oczekujesz dziś porażki 16 drużyny ekstraklasy?
0
@MesQueUnClub_87 cosori masz? Ja póki co klasyki w tym robie.
30
@kamiVeB że real madryt to obrzydliwy klub cały czas
0
Duch Święty poraził Ronalda
0
To teraz miesiąc przerwy kurwa
0
Raul Gonzalez na varze i my wygrać chcemy.
0
@clyde czy to jest ten sam schemat jak w KCD? W sensie dużo nauki, powolna rozgrywka itp? Znając życie to się od niej odbije a zakupie jak skończę Henryka 1 i 2czyli 2028
1
@Kgorecki2500 mam taką identyczną kotkę w domu
1
@Marusek technicznie topka jak miuosh powiedział
2
@clyde flaki,za pieniądze tego nawet nie zjem i ogólnie gotowanego mięsa każdego
10
Żegnaj szefie...
5
Ja pierdole, pamiętam jak miałem 10 lat i wszystkie sezony Strażnika teksasu z babcią oglądałem jak mówiła o nim "o to ten dobry pan"
Jedyny który policzył do nieskończoności 3 razy, a jego łzy leczyły raka, tylko chłop nigdy nie płakał.
0
@RoberDzik 77 kg, idę do 70
0
@BojanKriKicz niskroslosc miałem w podstawówce, ale cudny środek ciężkości