Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mój Boże kochany
3
Karol Nawrocki zawetuje decyzję sędziego
2
Powtórka z pierwszej połowy. Dziesięć minut "nawałnica"
0
@VamoSBarca88 Anka z domu Stachurska jakimś cudem jest na meczu
0
@JordiAlbion cóż szkodzi obiecać
0
@VegetaPolska no Albania na razie nie wygląda na podmeczoną
0
A i przypomnę tylko ze jeśli za 45 minut nic się nie wydarzy to Robercik za chwilę ogłosi koniec przygody z kadrą
0
@FcPortoFan1999 ja od x czasu mecze kadry oglądam w formie komedii i na nic nigdy się nie nastawiam.
Nigdy.
2
Hehe Polska w szoku? Po prostu przestańcie emocjonować się tym tworem zwanym kadrą. Stracicie czas, pieniążki jeszcze nie daj Boże jak ktoś obstawia, no i nerwicy się nabawicie.
Oglądajmy wszyscy kochaną Barcelonke trzymając się za rączki
0
No falta y penalta para equipo del,Polonia
0
Jutro potencjalna lista nazwisk nowych trenerów
0
No i niestety hehe
1
@Wiktorek2002 nie poddawaj się od 50 minuty meczu na łazienkowskiej
0
@KrwawiaceoczyVEB ile meczów w życiu skomentowałeś człowieku? Pytam się ile?
2
Mecz juz nie dla koneserów a purystów futbolu
0
Teraz doceń jeden z drugim "apatyczne" pierwsze połowy Barcelony
0
@Gaucho rózga na Wielkanoc? Rompery na kolację?
0
Wszystkich mamy tylko nie korzystamy
6
Zachwytow nad reprezentacją wystarczyło na 10 minut. Wracamy do fabrycznych
0
@kanver_ no nie,no tak to nie wolno mówić
0
Pękły tam jądra chyba
0
My tu po kontrze stracimy bramkę
1
Mati Bór już mocno podniecony
0
Stary Cule Sylvinho zrobi robotę
0
@Kgorecki2500 a rób co chcesz
0
Za te gwizdu na hymn Albanii życzę utarcia nosa dziś
2
Anka Stachurska, nie możliwe
2
Pierwszy Kibol polski obecny
11
Pierwsza kompromitacja
0
Żona stwierdziła
Lewy na mordzie stringi a Grabara zwykle majtki.