0

A mój Boże kochany

3

Karol Nawrocki zawetuje decyzję sędziego

2

Powtórka z pierwszej połowy. Dziesięć minut "nawałnica"

0

@VamoSBarca88 Anka z domu Stachurska jakimś cudem jest na meczu

0

@JordiAlbion cóż szkodzi obiecać

0

@VegetaPolska no Albania na razie nie wygląda na podmeczoną

0

A i przypomnę tylko ze jeśli za 45 minut nic się nie wydarzy to Robercik za chwilę ogłosi koniec przygody z kadrą

0

@FcPortoFan1999 ja od x czasu mecze kadry oglądam w formie komedii i na nic nigdy się nie nastawiam.

Nigdy.

2

Hehe Polska w szoku? Po prostu przestańcie emocjonować się tym tworem zwanym kadrą. Stracicie czas, pieniążki jeszcze nie daj Boże jak ktoś obstawia, no i nerwicy się nabawicie.

Oglądajmy wszyscy kochaną Barcelonke trzymając się za rączki

0

No falta y penalta para equipo del,Polonia

0

Jutro potencjalna lista nazwisk nowych trenerów

0

No i niestety hehe

1

@Wiktorek2002 nie poddawaj się od 50 minuty meczu na łazienkowskiej

0

@KrwawiaceoczyVEB ile meczów w życiu skomentowałeś człowieku? Pytam się ile?

2

Mecz juz nie dla koneserów a purystów futbolu

0

Teraz doceń jeden z drugim "apatyczne" pierwsze połowy Barcelony

0

@Gaucho rózga na Wielkanoc? Rompery na kolację?

0

Wszystkich mamy tylko nie korzystamy

6

Zachwytow nad reprezentacją wystarczyło na 10 minut. Wracamy do fabrycznych

0

@kanver_ no nie,no tak to nie wolno mówić

0

Pękły tam jądra chyba

0

My tu po kontrze stracimy bramkę

1

Mati Bór już mocno podniecony

0

Stary Cule Sylvinho zrobi robotę

0

@Kgorecki2500 a rób co chcesz

0

Za te gwizdu na hymn Albanii życzę utarcia nosa dziś

2

Anka Stachurska, nie możliwe

2

Pierwszy Kibol polski obecny

11

Pierwsza kompromitacja

0

Żona stwierdziła

Lewy na mordzie stringi a Grabara zwykle majtki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?