Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbsonFCBarca opowiedz więcej
0
@Katalończyk 99 ale pytałem o dziewczynę kumpla
0
@Katalończyk 99 o kim mowa i co to za afera
0
Oni nie zasługują na kogoś takiego jak Thibaut
1
Ostrzeżenie dla benfici więc się niech wezmą za te granie jak w pierwszym kwadransie
1
Lekcja rysunku na varze jakieś 20 minut teraz
0
No i się zaraz okaże jak ten gol był zdobyty
1
@majkiii Artura C jak słuchałem to skończyłem pierwsze Red dead redemption na głośnikach leciał napad na pociąg
1
No mówiłem że za piękne to
0
Za dobrze to się zaczyna
2
Hehe, niby grasz u siebie ale jakby coś inaczej
4
Dostałby kartkę cep w końcu na początku to by się mecz normalny zrobił
3
Benfica nie wyszła wystraszona to pierwszy plus
0
@czosnekfcb oczywiście że tak, bo sam tak mam
2
Dziś wszyscy piją wino portugalskie
1
No i tak mi wczoraj doradziliście, że zamówiłem na jutro sluchaweczki Technics Az80, które podobno przebija tylko model AZ100. Obejrzałem tysiąc recenzji i filmów o nich a głównym "minus" to że etui się lekko otwiera.
No nic, audiofilem nie jestem ale na jakość zawsze dam pieniążki.
0
Ufam że będziemy dziś mieć udany wieczór.
1
@Bolton no myślę że Deco zaciera rączki
0
Ja wiem że pora meczowa ale szybkie pytanie.
Jakichś słuchawek dousznych /dokanałowe używacie? Moje budsy 2 już kończą żywot i trzeba zaopatrzyć się w nowe, gdyż to moja jakby "biżuteria" bo się nigdzie bez nich nie ruszam. Zależy mi tylko na takich by nie wypadały z uszu i nie miały tych tyczek co dotykają policzków. Zastanawiam się nad Technihs Az80 albo Sony m5.
1
Inter tego nie wyciągnie
1
@Popitek12 no fakt, to nie jest nawet średnio.
11
@JanuszKorwinMikke Ładnie cie te rompery trzymają po meczu
0
@Popitek12 ile to jest niskie? Każdy ma swoje "mało"
0
@July_6_BcN takie rzeczy wynosi się z domu więc to żaden kompleks
0
Jak tomasiakowi nie poleci na łeb to będzie ktoś na miarę Małysza.
9
Powrót na lidera, madrycioki w ryk, legia w spadkowej wciąż, weekend uważam za udany
1
Uwielbiam te muzyczke, już się przyzwyczaiłem
0
Haha Jasiek Anulowany MVP po pół godziny meczu
0
Easy lider, legancko.
A co się nacieszyli wczoraj jak legia.
0
@mr Barca być może pzpn na to nie będzie chciał pozwolić