0

@qbsonFCBarca opowiedz więcej

0

@Katalończyk 99 ale pytałem o dziewczynę kumpla

0

@Katalończyk 99 o kim mowa i co to za afera

0

Oni nie zasługują na kogoś takiego jak Thibaut

1

Ostrzeżenie dla benfici więc się niech wezmą za te granie jak w pierwszym kwadransie

1

Lekcja rysunku na varze jakieś 20 minut teraz

0

No i się zaraz okaże jak ten gol był zdobyty

1

@majkiii Artura C jak słuchałem to skończyłem pierwsze Red dead redemption na głośnikach leciał napad na pociąg

1

No mówiłem że za piękne to

0

Za dobrze to się zaczyna

2

Hehe, niby grasz u siebie ale jakby coś inaczej

4

Dostałby kartkę cep w końcu na początku to by się mecz normalny zrobił

3

Benfica nie wyszła wystraszona to pierwszy plus

0

@czosnekfcb oczywiście że tak, bo sam tak mam

2

Dziś wszyscy piją wino portugalskie

1

No i tak mi wczoraj doradziliście, że zamówiłem na jutro sluchaweczki Technics Az80, które podobno przebija tylko model AZ100. Obejrzałem tysiąc recenzji i filmów o nich a głównym "minus" to że etui się lekko otwiera.

No nic, audiofilem nie jestem ale na jakość zawsze dam pieniążki.

0

Ufam że będziemy dziś mieć udany wieczór.

1

@Bolton no myślę że Deco zaciera rączki

0

Ja wiem że pora meczowa ale szybkie pytanie.
Jakichś słuchawek dousznych /dokanałowe używacie? Moje budsy 2 już kończą żywot i trzeba zaopatrzyć się w nowe, gdyż to moja jakby "biżuteria" bo się nigdzie bez nich nie ruszam. Zależy mi tylko na takich by nie wypadały z uszu i nie miały tych tyczek co dotykają policzków. Zastanawiam się nad Technihs Az80 albo Sony m5.

1

Inter tego nie wyciągnie

1

@Popitek12 no fakt, to nie jest nawet średnio.

11

@JanuszKorwinMikke Ładnie cie te rompery trzymają po meczu

0

@Popitek12 ile to jest niskie? Każdy ma swoje "mało"

0

@July_6_BcN takie rzeczy wynosi się z domu więc to żaden kompleks

0

Jak tomasiakowi nie poleci na łeb to będzie ktoś na miarę Małysza.

9

Powrót na lidera, madrycioki w ryk, legia w spadkowej wciąż, weekend uważam za udany

1

Uwielbiam te muzyczke, już się przyzwyczaiłem

0

Haha Jasiek Anulowany MVP po pół godziny meczu

0

Easy lider, legancko.

A co się nacieszyli wczoraj jak legia.

0

@mr Barca być może pzpn na to nie będzie chciał pozwolić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?