0

@capricornusjrk które wykonywać będzie tylko drużyna z madrytu

3

Typowy mecz dla koneserów futbolu.
Podania diagonalne, szukanie przestrzeni, szachowanie rywala, optymalnie przesuwająca się druga linia.

Nie mogę doczekać się drugiej połowy

1

Pet kartek zapomniał chyba

0

Sędzia jakiś taki metroseksualny trochę

0

Valencia więc liczę dziś na mocne dymy i mięso

3

O kurewka co chłop porobił

0

Serio nie ma już tych koszulek mamba na polskiej stronie nike???

0

W Albacete zmarzł Wojciech Szczęsny.

2

Paradoksalnie to mógł być najtrudniejszy mecz w tych rozgrywkach

2

Garcia milordzie ty wiesz co

0

Dobra koniec imprezy kurtyna

1

16 minut doliczy

1

Ja ich pozwę za straty zdrowotne kurwa bo znowu oglądanie na stojąco się zapowiada

0

Najlepsze będzie jak Marcus zostanie kupiony a Bobek poleci po sezonie i jest to bardzo możliwe

0

@Consigliere chyba do Świebodzina

4

Jezus prowadził te piłkę do bramki

3

Nie daj Boże ten Fuertas wyrówna to komentatorzy dojdą na siebie nawzajem

3

Rywal był głupi. Gazda ty jesteś najebany?

0

@FanBarcy22 w przerwie on się posadzi na ławce

3

Wszystko co nazywa się Bernabeu jest złe i trzeba źle traktować

2

@Berniś takie AI właśnie szanuje

1

@Popitek12 po 12, widać że już coś dziabniete było

1

@Seledynowy ja mógłbym to robić również tylko firma krzywo patrzy na takie rzeczy. Oddam w piątek może, 12 lat oddaje, wszystkie odznaki teraz tylko zbieram cyferki na litra.
Naprawdę oddaje honorowo bo na wolnym hehe

7

Stolica przemówiła


1

Dali Papszunowi czapkę z emblematem Mistrz Polski? Ambitnie

0

@kubix05 kiedyś to połknalem za dzieciaka chyba z 5 na raz i myślałem że mi będą wycinać żołądek

4

Legia stabilnie, gratki

Nie poddawaj się zaczynamy w tej rundzie szybciej

0

Niech chociaż legia dziś wyłapie.

0

@Dankho94isback to jest długość nie rocznik

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?