Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska już widzę jak Alvaro tam będzie miał jakieś poważnie
3
Czytasz jako zawodnik na twiterku że ci zawinęli trenera. Co za parchaty klub.
Piłkarze dowiedzieli się ze stron internetowych.
0
Alvaro będzie takim Gonzalem Feio Realu, róbcie screeny
1
Flick drastycznie rozprawia się z ludźmi. Idą przez niego na bezrobocie
6
@JimMorrisonFCB i można iść spać
0
Komentarz usunięty
12
Gruby jest jaki jest ale uwielbiam te jego radość po trofeach
29
Eric Abidal pokonał chorobę i podniósł puchar
Ronald pokonał pół Europy samolotem, i podniósł puchar.
1
Presi pyta czy jest coś ciekawego w izrealeu i czy się pomodlił Ronald za drużynę
0
Kylian powiedział że odchodzi bo miały być trofea, czytałem z ruchu warg. Będzie telenowela już w zimę
3
Najlepsze jest to jak oni psychicznie upadną teraz. Trenera za chwilę nie będzie, strata do lidera, kolejny finał na łeb.
Same pozytywy.
2
5 czyli gramy jakieś 12
0
Tu się jeszcze coś wydarzy przez tego pajaca
0
Doliczy 8 pograją 15
0
Za cienki jesteś w uszach turasku
0
Za ten rykoszet powinni karnego dać
0
Żółw na srakę a kontuzja się odnowi i tyle będzie
0
Ciakwe jak kapitan białych będzie dyskutował z sędzia
0
Nie będę pisał nic bo wylecę na miesiąc stąd
0
Na stojąco druga połowa ogladana
0
W przewie Kylian wejdzie i pogorszy tylko kontuzje
0
Najlepsze jest to że oni żółwia wpuszczą nie wiadomo po co, bo i tak nic nie grają i tym się wysypie na miesiąc lub lepiej
1
Nornalmna sprawa, dobrze że karnego im nie dał
0
Przy takich podaniach ten Miki z Totków dobiega do piłki
1
Pedri jest śliczny
2
Rozkład jazdy znany przyjaciele!
0
O której studio w Eleven? 19 30?
0
No kto by się spodziewał, Ferran całkiem dobry półfinał to w nagrodę ławeczka.
0
@UriBoyka jak robisz?
0
@partymaker to tak jak ja