0

@VegetaPolska już widzę jak Alvaro tam będzie miał jakieś poważnie

3

Czytasz jako zawodnik na twiterku że ci zawinęli trenera. Co za parchaty klub.

Piłkarze dowiedzieli się ze stron internetowych.

0

Alvaro będzie takim Gonzalem Feio Realu, róbcie screeny

1

Flick drastycznie rozprawia się z ludźmi. Idą przez niego na bezrobocie

6

@JimMorrisonFCB i można iść spać

0

Komentarz usunięty

12

Gruby jest jaki jest ale uwielbiam te jego radość po trofeach

29

Eric Abidal pokonał chorobę i podniósł puchar
Ronald pokonał pół Europy samolotem, i podniósł puchar.

1

Presi pyta czy jest coś ciekawego w izrealeu i czy się pomodlił Ronald za drużynę

0

Kylian powiedział że odchodzi bo miały być trofea, czytałem z ruchu warg. Będzie telenowela już w zimę

3

Najlepsze jest to jak oni psychicznie upadną teraz. Trenera za chwilę nie będzie, strata do lidera, kolejny finał na łeb.

Same pozytywy.

2

5 czyli gramy jakieś 12

0

Tu się jeszcze coś wydarzy przez tego pajaca

0

Doliczy 8 pograją 15

0

Za cienki jesteś w uszach turasku

0

Za ten rykoszet powinni karnego dać

0

Żółw na srakę a kontuzja się odnowi i tyle będzie

0

Ciakwe jak kapitan białych będzie dyskutował z sędzia

0

Nie będę pisał nic bo wylecę na miesiąc stąd

0

Na stojąco druga połowa ogladana

0

W przewie Kylian wejdzie i pogorszy tylko kontuzje

0

Najlepsze jest to że oni żółwia wpuszczą nie wiadomo po co, bo i tak nic nie grają i tym się wysypie na miesiąc lub lepiej

1

Nornalmna sprawa, dobrze że karnego im nie dał

0

Przy takich podaniach ten Miki z Totków dobiega do piłki

1

Pedri jest śliczny

2

Rozkład jazdy znany przyjaciele!

0

O której studio w Eleven? 19 30?

0

No kto by się spodziewał, Ferran całkiem dobry półfinał to w nagrodę ławeczka.

0

@UriBoyka jak robisz?

0

@partymaker to tak jak ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?