Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo drugie miejsce, pierwsza francuska zawsze
1
@gumaz trzecia koło 1:00 ziomek
2
Dwa piwka, lampka wina, sałatki, kąski serowe, zaraz sushi i tak to się żyje do północy
Kawa o 23
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Sylwestrowy trening zrobiony, ogarnąć kwadracik i czekać na zamówione zestawy, a co tam raz można sobie pozwolić żeby ktoś za ciebie przygotował szamke.
Właśnie druga, po treningu pięknie wchodzi.
1
@clyde Hitman oczywiście
4
Świetnie się bawię przy pierwszej części RDR. Ogrywam pierwszy raz i w końcu dali pl. Tak świetnie że zrobię trzecie podejście do dwójki. Uwielbiam Irlandczyka i płynę właśnie tratwa do Meksyku.
@macio_944
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
❗️INFORMACJE DOTYCZĄCE TRANSMISJI MECZÓW LALIGA I COPA DEL REY W POLSKIEJ TELEWIZJI❗️
Canal+ pokaże prawie wszystkie mecze rozgrywek La Liga przez kolejnych pięć lat. Stacja wygrała przetarg na pakiet B na prawa telewizyjne od sezonu 2026/2027 do sezonu. 2030/2031.
Oznacza to transmitowanie dziewięciu z dziesięciu meczów w każdej kolejce.
Eleven Sports wygrał przetarg na skromniejszy pakiet C. Pokaże tylko 30 meczów w każdym sezonie. Będzie to sobotni mecz późnym wieczorem, w tym jedno El Clasico.
Było trzech głównych kandydatów do zwycięstwa: Eleven Sports, Canal+ Polska i DAZN .
DAZN transmituje już na żywo mecze LaLiga w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech, Austrii, Belgii i Szwajcarii. Jest bardzo ważnym, wręcz kluczowym, partnerem LaLigi.
Jednak streaming nie jest w Polsce tak samo popularny jak zachodniej Europie. Większość polskich kibiców woli oglądać mecze w telewizji a klęska Viaplay jest tego przykładem.
Szefowie DAZN chyba wzięli to pod uwagę i nie zaszaleli z ofertą.
Copa del Rey w Eleven Sports, telewizja Eleven Sports wygrała przetarg na transmitowanie w Polsce hiszpańskich rozgrywek Copa del Rey, czyli Puchar Króla. Umowa obowiązuje przez pięć lat.
2
@Lionel_Messi10 heh wczoraj w rmf polski hip hop klasyk leciało koło 23:00
"ale pies nie ma poczucia humoru, heh Wwa.."
Oznaczaj w takich numerach
0
@Fc112 Nie no jak?
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Koniec laby, normalna niedziela boża, kawa i na trening za godzinę. Potem kończymy oryginalnego dextreta i w coś pogramy. Tak więc koniec laby i opierdalania się.
Po powrocie druga
0
Najpierw wysłuchałem wywiadu Straszewskiego u Zurnalisty, a teraz jestem w trzecim rozdziale książki o Lewym.
Wiadomo ma dla nas strzelać bramki, bo taka rola piłkarza, ale i bez tej książki od zawsze uważałem go za osobę "dla wybranych" i pewnie jeszcze bardziej się po niej w tym utwierdze.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś na śniadanie na szybko dwa krokiety i zaraz do tyry, jutro znów wolne, strasznie rozbity tydzień.
W robocie druga jak coś
1
@Kgorecki2500 nie oglądałem
Znachora żadnego
Żadnego filmu z kargulem i Pawlakiem
Gladiatora
Matrixa
Pulp Fiction
Ojca chrzestnego
Avatara
Wladcy Pierścieni
Hobbita
Taksówkarza
Jak rozpętałem drugą wojnę światową.
Człowiek w ogniu
Nie chcę mi się dalej wymieniać haha
6
Skróci ktoś o co dziś jest główna afera?
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Z informacji świątecznych to dostałem Air max 90, lego, oraz koszulkę Barcy. Sam na prezent sprawiłem sobie Stalker 2Ultimate Edition oraz RDR 2 Ultimate edition również.
Dwa piwa w święta to jest dosłownie muśnięcie alkoholu. Teraz robimy obiadek.
Zaraz druga.
1
Kiedyś te pasterki prawie dwie godziny trwały. Od x czasu już nawet księża nie przedłużaja i trochę więcej niż godzina. Nie, nie byłem, ale widzę rok po roku.
2
Kto się już z ojcem /wujkiem ciągał przy stole?
1
Wesołych świąt dla was Ramblowa Rodzinko.!
0
Zaczęło się rumakowanie Ajtuja i zaraz się to przestawienie skończy.
0
Astiz tym pudrowaniem trupa to jeszcze w tym klubie zostanie.
1
@Kapitan hawk chodzę na siłkę od sierpnia i pierwszy raz w życiu wziąłem 100 kg na tzw martwy ciąg przy wzroście 169 cm.
0
@TR3YWAY pierwszy raz w życiu biorę kreatynę jakiś miesiąc, naturalnabez smakowa dodaje do izolatu białkowego smak słonego karmelu
2
Kiedyś to się przyjeżdżalo drugim składem, do końca pierwszej połowy była trójka z przodu a potem wpuszczałeś juniorów i do domu.
0
Światła na sektorze te czerwone wyglądają jakby tam się race cały czas paliły
0
Póki co gramy jak memlaki na kacu więc pewnie coś stracimy
1
Zimę śpimy jako lider więc jest pięknie a jeszcze miesiąc temu na to się w ogóle nie zapowiadało
1
Jak ten wieczór się tak zakończy to aż za pięknie a jutro wolne do tego.
2
Dziś nie było nie poddawaj się od 30 minuty i dlatego na łeb jest
0
Beka jak bydło po końcowym gwizdku wpadnie na boisko pogonić tych parodystów
1
@michal26 i humor gitówa