Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To żaden rekin to jakaś płotka jest
1
Nie no dawaj Flick zmiany jest szansa teraz
2
Ale szmata Herrery nie mam pytań xDDDD
1
Żółta by była jakby zlamal Torre nogę, spokojnie sędzia wie co robi
25
Nie ma się co denerwować tylko trzeba sobie zdać sprawę, że nie gramy nawet zmiennikami tylko głębokimi rezerwami i amatorem Ferranem. Pedri, Kounde i Lewy sami nic nie zrobią jak cały zespół nie chodzi jak powinien.
4
Coś czuję, że Wojtek wejdzie do składu szybciej niż nam się wydaje
0
Zaraz mecz się zamknie i nie będzie co ratować niestety wielu naszych piłkarzy to nie jest poziom la liga nawet.
1
Byle za dużo nam nie wklepali po 60 wchodzi Yamal i Raphinha i można gonić wynik bo na razie nasza gra w ataku nie istnieje.
1
Ahhh Peña ręcznik trochę
2
Fajnie, że rotujemy, ale będzie niezmiernie ciężko. Jak Flick to ugra to jest geniuszem.
9
Niech Ferran wyjdzie na Osasune to są mecze pod niego, a Yamal musi trochę odpoczywać na Bayern i klasyk. Ewentualnie zmiana w drugiej jak Pedri ostatnio jakby się paliło.
Co do Peñi to musi tak mówić bo trzeba dbać o morale zespołu i zanim Wojtek wejdzie do gry jeszcze kilka meczy musi Peña pograć, więc mądrze rozegrane przez Flicka.
8
Chore przepisy, klub ma odpowiadać za paru pajacy. Teraz Barca powinna znaleźć tych geniuszy i ściągnąć z nich te 10 patyków za narażanie organizacje na straty i oczernianie wizerunku. Swoją drogą wątpię, że nie ma innych takich przypadków kibiców innych klubów, ale jezeli to Barca to UEFAmafia budzi się ze snu i wlepia karę.
2
Ja się o jego formę nie obawiam, przynajmniej sobie porządnie odpoczął, ale jak te 2 tygodnie przetrenuje to na spokojnie będzie gotowy na poziomie jaki jest nam potrzebny.
9
Biorąc pod uwagę, że Endrick za celowe kopnięcie rywala z całej siły dostaje żółtą to tutaj ewidentnie nie było karnego xDDDD. Może jakby złamał coś Lewemu to by się sędzia zastanowił.
6
Nie wytrzymam patrzeć na Getafe odpaliłem mecz w drugiej połowie, a widziałem więcej bezczelnych fauli niż w naszych poprzednich meczach. Im się serio sporty pomyliły bo umiejętnościami czysto piłkarskimi są w secunda.
19
Noi super lepszej opcji między słupki nie mogliśmy ogarnąć. Licze, że jakiś karniaczek w klasyku zostanie wyciągnięty.
2
Yamal o wiele więcej robi od Mbappe i ma większy wpływ na grę zespołu, który jest w dodatku liderem. Także nie widzę indywidualnie lepszego kandydata w tym miesiącu. Do tego gole zza pola karnego, a nie z rzutów karnych. Nie mam nic do Mbappe, widać że się rozkręca, ale czysto obiektywnie Yamal zasłużył najbardziej na tą nagrodę.
1
@Gacek5 A czego się spodziewałeś, że słabiakom z la ligi nie będzie ładował xD? Zawsze jest śmiech jak się białym nie powodzi.
3
Projekt do kosza, dobrze że chłopaki mają jeszcze rok na wykombinowanie czegoś lepszego.
1
O kurcze to się dzieje, a wydawało się nie realne. Wojtek jeszcze dołoży lagę na Robercika i puchary są nasze xD
0
@MysticCat Ps5 średnio opłacalne jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Masz niewielki przeskok graficzny w stosunku do zwykłego ps5, a musisz dopłacić 1k-1,5k więcej. No chyba, że szastasz kaską to wtedy nie ma tematu.
2
Jaki cham, boli go porażka to dzieciaka chce wykosić. No głupota, czerwona dla takich z marszu, co ten sędzia odwala?
0
Szkoda, że Lamine cały mecz przy ustalonym wyniku, taki jeden minusik panie Flick.
0
XDDDDDDD ale fart
1
Mecz imienia Pablo Torre gol i asysta!!!
0
To są jakieś jaja Lewy leży …uff żyje
0
@LatajacyHolender Tak zgadza się i fajnie to wychodzi mieliśmy wynik, ale moim zdaniem jak widzisz, że przeciwnik ci ładuje co chwilę piłkę za obrońców i są z tego groźne akcje, a nawet pada gol to trzeba coś pokombinować. Trzeba czasami się przystosować do warunków jakie panują, żeby na tym nie stracić jeszcze bardziej. Tymbardziej jak są młodzi w obronie i Villareal to nonstop wykorzystuje.
1
Oby Peña lepiej się spisał niż w ostatnim starciu z Żółtymi
1
No to po Matsie… dramat, teraz będzie trzeba z Peñą grać
0
No no Mats niczym w sezonie mistrzowskim.