1

Ciekawe jak go zarejestrują? Umowa na 10 lat i pensja z ekstraklasy?

0

Szkoda tych kontuzji bo to co Flick robi z naszą mocno ograniczoną kadrą jest niesamowite. Olmo świetny debiut sprawił, że zapomniałem o Gundoganie. Oby to był jego sezon i zdrowie się go trzymało.

5

Olmo, Pedri, Bernal, Fermin pomoc mamy na lata.

0

Ojoj będzie trzeba cofnąć przelewik od Pereza cóż za nieszczęście.

18

Ale trzeba docenić prowadzimy golem na wyjeździe dużo doliczone, a my co? Cały czas do przodu i atakujemy. Za Xaviego by było podkulenie ogona i schowanie się w pole karne i liczenie, że nam nie strzelą. Brawo Flick !!!

19

Czerwo się należy faul na kontuzje, a on żółta daje, dwa karne nie odgwizdane. Sługus madrycki się dzisiaj wywiązał.

3

Olmo ratuje meczyk

2

Spokojnie jeszcze im wbijemy. Oni już spompowani po pierwszej połowie, a my gramy lepiej.

0

Var anuluję nie ma co jak był karny to ślepi byli a teraz wszystko sprawdza cwaniaczki

1

I jest Robert Lewangoalski ależ forma Polaka.

3

Pedritooooo brawo

2

Olmo w pierwszym kontakcie więcej zrobił niż Ferran od początku sezonu.

0

Abdul jaki pajac z bara pociągnął Żula ręce mu zakłada i udaje poszkodowanego

2

No dzisiaj bardziej jak za Xaviego chłopaki wyglądają jakby po Athleticu jakiś melanżyk był dwudniowy.

3

Zobaczycie Olmo wali dziś hattricka i Deco będzie śmiał nam się w twarz

2

@LatajacyHolender Pytanie za co kupić?

2

Szybko poszło …

8

Dobry ruch Hansiego. Balde rozczarował więc zmienia. Dobrze niech Martin się pokaże, mecz z Rayo to idealna okazja.

0

Cóż za ironia losu. Christensen jest bardziej potrzebny temu zespołowi niż Olmo.

2

Mi się wydaje, że Olmo to eksperyment społeczny i badają jak daleko mogą się posunąć pod względem absurdu swojego działania. Czy ruszy to w końcu socios czy jeszcze machną ręką i można dalej odwalać maniane.

4

Dobra decyzja zdecydowanie, mimo że nie obeszło się bez błędów ze strony Manzano. Fajnie, że wzięliśmy sprawy w swoje ręce i wygraliśmy bo poprostu byliśmy o niebo lepsi i decyzje sędziego nie miały znaczenia w kwestii wyniku.

12

I co obejrzeliśmy mecz Barcy, w którym ani przez chwile nie trzeba było drżeć o wynik. Cały czas kontrola nad meczem. Coś czego Xavi nie potrafił osiągnąć. Oby to trwało jak najdłużej,

19

Ale różnica z Flickiem w porównaniu do Xaviego za sterami. Chce się to oglądać. Gość mówi, że Kounde powstrzyma Nico i tak się dzieje. Raphinha i Ferran zupełnie inni gracze ma na nich pomysł. Lewy wygląda o wiele lepiej i w końcu grają na niego. Każdy wie co ma robić i dobrze to funkcjonuje.

1

Lewy zostawia madryckie trio w tyłach i jedzie po pichichi

2

@michal1899 Lewy sam w pojedynkę ma więcej goli niż ich całe trio

3

Dwa słupki Lewego do trzech razy sztuka, dzisiaj jeszcze załaduje na zwycięstwo.

2

@mightyanaldevastator Yamal petarda zza pola karnego, chłopaki fajnie grają mnóstwo okazji, Balde i Cubarsi troche nie dają rady w obronie. Ogólnie dobrze się ogląda.

2

Sędzia nie ogarnia tak że szok ale to w sumie norma

5

Walić ten karny gramy dalej widać, że chłopaki dzisiaj się starają i chcą spokojnie można to wygrać

1

Gwizdnie dla Athleticu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?