Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe jak go zarejestrują? Umowa na 10 lat i pensja z ekstraklasy?
0
Szkoda tych kontuzji bo to co Flick robi z naszą mocno ograniczoną kadrą jest niesamowite. Olmo świetny debiut sprawił, że zapomniałem o Gundoganie. Oby to był jego sezon i zdrowie się go trzymało.
5
Olmo, Pedri, Bernal, Fermin pomoc mamy na lata.
0
Ojoj będzie trzeba cofnąć przelewik od Pereza cóż za nieszczęście.
18
Ale trzeba docenić prowadzimy golem na wyjeździe dużo doliczone, a my co? Cały czas do przodu i atakujemy. Za Xaviego by było podkulenie ogona i schowanie się w pole karne i liczenie, że nam nie strzelą. Brawo Flick !!!
19
Czerwo się należy faul na kontuzje, a on żółta daje, dwa karne nie odgwizdane. Sługus madrycki się dzisiaj wywiązał.
3
Olmo ratuje meczyk
2
Spokojnie jeszcze im wbijemy. Oni już spompowani po pierwszej połowie, a my gramy lepiej.
0
Var anuluję nie ma co jak był karny to ślepi byli a teraz wszystko sprawdza cwaniaczki
1
I jest Robert Lewangoalski ależ forma Polaka.
3
Pedritooooo brawo
2
Olmo w pierwszym kontakcie więcej zrobił niż Ferran od początku sezonu.
0
Abdul jaki pajac z bara pociągnął Żula ręce mu zakłada i udaje poszkodowanego
2
No dzisiaj bardziej jak za Xaviego chłopaki wyglądają jakby po Athleticu jakiś melanżyk był dwudniowy.
3
Zobaczycie Olmo wali dziś hattricka i Deco będzie śmiał nam się w twarz
2
@LatajacyHolender Pytanie za co kupić?
2
Szybko poszło …
8
Dobry ruch Hansiego. Balde rozczarował więc zmienia. Dobrze niech Martin się pokaże, mecz z Rayo to idealna okazja.
0
Cóż za ironia losu. Christensen jest bardziej potrzebny temu zespołowi niż Olmo.
2
Mi się wydaje, że Olmo to eksperyment społeczny i badają jak daleko mogą się posunąć pod względem absurdu swojego działania. Czy ruszy to w końcu socios czy jeszcze machną ręką i można dalej odwalać maniane.
4
Dobra decyzja zdecydowanie, mimo że nie obeszło się bez błędów ze strony Manzano. Fajnie, że wzięliśmy sprawy w swoje ręce i wygraliśmy bo poprostu byliśmy o niebo lepsi i decyzje sędziego nie miały znaczenia w kwestii wyniku.
12
I co obejrzeliśmy mecz Barcy, w którym ani przez chwile nie trzeba było drżeć o wynik. Cały czas kontrola nad meczem. Coś czego Xavi nie potrafił osiągnąć. Oby to trwało jak najdłużej,
19
Ale różnica z Flickiem w porównaniu do Xaviego za sterami. Chce się to oglądać. Gość mówi, że Kounde powstrzyma Nico i tak się dzieje. Raphinha i Ferran zupełnie inni gracze ma na nich pomysł. Lewy wygląda o wiele lepiej i w końcu grają na niego. Każdy wie co ma robić i dobrze to funkcjonuje.
1
Lewy zostawia madryckie trio w tyłach i jedzie po pichichi
2
@michal1899 Lewy sam w pojedynkę ma więcej goli niż ich całe trio
3
Dwa słupki Lewego do trzech razy sztuka, dzisiaj jeszcze załaduje na zwycięstwo.
2
@mightyanaldevastator Yamal petarda zza pola karnego, chłopaki fajnie grają mnóstwo okazji, Balde i Cubarsi troche nie dają rady w obronie. Ogólnie dobrze się ogląda.
2
Sędzia nie ogarnia tak że szok ale to w sumie norma
5
Walić ten karny gramy dalej widać, że chłopaki dzisiaj się starają i chcą spokojnie można to wygrać
1
Gwizdnie dla Athleticu