2

Trzeba się pogodzić, że dopełni u nas kontrakt i tyle. Jedyny plus to, że czas szybko ucieka.

0

@BojanKriKicz ja tam sobie oglądam powtórkę Iran Egipt i gitara

0

Jakbyśmy zmienili nazwę na Republika Biało Czerwonego Przylądka to następny mundial byłby nasz.

0

I na uj strzelał pajac

0

3 takie same gołe bombelka xD

2

Bombelek złota piłka

0

A to trzeba typy pozmieniać jak Haalandinho nie gra

10

@Crema Catalunya co cie boli? Czy aż tak cię to boli? Że floro perez może dziś legalnie zarobić? :D

0

Australia Paragwaj to była jakaś ustawka, żeby Turasów zabetonować czy legitny ten remis? XD oglądał ktoś?

1

@kubix05 Ale bym sobie te dwa miesiące odpoczął od roboty, a nie tylko dwa tygodnie

1

No zagrał tragicznie, ale prawda jest też taka, że gdyby nie transfer do nas to by te dzienniki miały w niego wywalone. W zasadzie teraz każdy jego słaby mecz będzie napiętnowany, ze względu na kwotę tranferu więc Deco mu tylko krzywdę zrobił, mógł sobie spokojnie siedzieć w Newcastle i nikogo by to nie obchodziło, że co akcje jest niszczony przez obrońcę rywali.

0

To jeszcze po jednej niech sobie strzela i będzie git

0

Xhaka spalone styki xD

2

@FcPortoFan1999 tak jak zawsze 20:45

1

Trochę jakby Polska z Polską grała

7

Sto lat Goacie !!!!

2

Julek to ani takich pieniędzy nie jest warty, ani takich afer i dramatów. Serio tu obie strony myślą, że to jakiś bóg futbolu i świat bez niego się zawali.

1

W sumie to chyba nawet chętniej niż jego transfer do nas zobaczyłbym jak tam jednak zostaje i robi kwas materacom xd

0

Semenyo co ty robisz? XD

0

@Frimpong oczywiscie, też jestem zdania, że przepłaciliśmy tutaj.

0

Czy Gordon rozgrywa słaby Mundial póki co? Zdecydowanie. Czy to oznacza, że u Flicka będzie to samo? No niekoniecznie, choć istniej dość spora niezerowa szansa, że początek sezonu będzie toporny, ale co będzie w kluczowej części sezonu nie jesteśmy w stanie na ten moment powiedzieć. A przecież top ulubieńców naszej ekipy też nie błyszczy na mundialu. Pedri i Rapha słabiutko, a Joan nawet trawy nie powącha. Także Mundial nie jest żadnym wyznacznikiem i trzeba ze spokojem poczekać na rozwój wydarzeń, Tak mi się wydaje.

2

@macio_944 spokojnie jeszcze tylko miesiąc mundialu i wtedy będzie 2 tygodnie przerwy od tego biadolenia xD

0

By zrobili przerwę na picie jak opatrywali Ayew to po co xd

0

Niesamowita amatorka

1

Noi dogonił Grzecha naszego

2

@APTAPT grunt, że nie ubekowie

0

@FcPortoFan1999 wierzę w Uzbeków, że coś ustrzelą dzisiaj

3

Eeeeee szkoda ładna brama

0

Goooooooooooooool hahahha brawo

0

Machina ruszyła i już jej nic nie zatrzyma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?