Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba się pogodzić, że dopełni u nas kontrakt i tyle. Jedyny plus to, że czas szybko ucieka.
0
@BojanKriKicz ja tam sobie oglądam powtórkę Iran Egipt i gitara
0
Jakbyśmy zmienili nazwę na Republika Biało Czerwonego Przylądka to następny mundial byłby nasz.
0
I na uj strzelał pajac
0
3 takie same gołe bombelka xD
2
Bombelek złota piłka
0
A to trzeba typy pozmieniać jak Haalandinho nie gra
10
@Crema Catalunya co cie boli? Czy aż tak cię to boli? Że floro perez może dziś legalnie zarobić? :D
0
Australia Paragwaj to była jakaś ustawka, żeby Turasów zabetonować czy legitny ten remis? XD oglądał ktoś?
1
@kubix05 Ale bym sobie te dwa miesiące odpoczął od roboty, a nie tylko dwa tygodnie
1
No zagrał tragicznie, ale prawda jest też taka, że gdyby nie transfer do nas to by te dzienniki miały w niego wywalone. W zasadzie teraz każdy jego słaby mecz będzie napiętnowany, ze względu na kwotę tranferu więc Deco mu tylko krzywdę zrobił, mógł sobie spokojnie siedzieć w Newcastle i nikogo by to nie obchodziło, że co akcje jest niszczony przez obrońcę rywali.
0
To jeszcze po jednej niech sobie strzela i będzie git
0
Xhaka spalone styki xD
2
@FcPortoFan1999 tak jak zawsze 20:45
1
Trochę jakby Polska z Polską grała
7
Sto lat Goacie !!!!
2
Julek to ani takich pieniędzy nie jest warty, ani takich afer i dramatów. Serio tu obie strony myślą, że to jakiś bóg futbolu i świat bez niego się zawali.
1
W sumie to chyba nawet chętniej niż jego transfer do nas zobaczyłbym jak tam jednak zostaje i robi kwas materacom xd
0
Semenyo co ty robisz? XD
0
@Frimpong oczywiscie, też jestem zdania, że przepłaciliśmy tutaj.
0
Czy Gordon rozgrywa słaby Mundial póki co? Zdecydowanie. Czy to oznacza, że u Flicka będzie to samo? No niekoniecznie, choć istniej dość spora niezerowa szansa, że początek sezonu będzie toporny, ale co będzie w kluczowej części sezonu nie jesteśmy w stanie na ten moment powiedzieć. A przecież top ulubieńców naszej ekipy też nie błyszczy na mundialu. Pedri i Rapha słabiutko, a Joan nawet trawy nie powącha. Także Mundial nie jest żadnym wyznacznikiem i trzeba ze spokojem poczekać na rozwój wydarzeń, Tak mi się wydaje.
2
@macio_944 spokojnie jeszcze tylko miesiąc mundialu i wtedy będzie 2 tygodnie przerwy od tego biadolenia xD
0
By zrobili przerwę na picie jak opatrywali Ayew to po co xd
0
Niesamowita amatorka
1
Noi dogonił Grzecha naszego
2
@APTAPT grunt, że nie ubekowie
0
@FcPortoFan1999 wierzę w Uzbeków, że coś ustrzelą dzisiaj
3
Eeeeee szkoda ładna brama
0
Goooooooooooooool hahahha brawo
0
Machina ruszyła i już jej nic nie zatrzyma