0

@Barceloniarz987 no i cyk

0

@Barceloniarz987 no o Yamalu dzisiaj to samo można powiedzieć

0

To ciekawe, czy dla Wojtka zostaną jakiekolwiek mecze. Przecież jak Ter Stegen usiądzie teraz w lidze, to będzie fochy robił przez 90 minut, a co dopiero jak usiądzie w dalszych fazach PK.

0

Obrona trochę jak Lloris strzał Messiego w finale MŚ

0

O kurde, ale przypieprzył xD

15

Ter Stegen to jak w Galactik Football. Co mecz te same ruchy xd

2

Wiele tu nie trzeba. Jeden błąd obrony, 1 na 1 z Ter Stegenem i fajrant

0

Ale coś mi śmierdzi, że ta Guadalajara dupą i mocą przyjaźni strzeli gola xd

2

Jaki boysband w puchowych kurtkach na trybunach xd

0

A w sumie odpadnijmy po karnych i niech płonie xd

1

W karnych lipa będzie. Nie ma Rikiego Pucia

2

Szkoda mi Flicka xd

4

Yamal co podanie xD To już lepiej było wybić w aut w geście fair play

0

Guadalajara, która nawet nie jest najlepszą Guadalajarą na świecie, wyjaśnia Yamala

6

Męczące są takie mecze do oglądania. No chyba, że taka Guadalajara czy inne Inter City strzela pierwsze, to wtedy jest zabawnie

8

xDD co jest, będą sobie longshoty walić nawzajem

2

Haha nawet Guadalajara wie, że takie strzały mogą się udać z ręcznikiem na bramce

0

Pamiętacie jak Ferdek i Paździoch naprzemiennie używali mocy umysłu, żeby ten drugi dostał sraczki itd.? Może jak wszyscy w jednym momencie pomyślimy, żeby Ter Stegen wpuścił najgorszą bramkę w historii tego klubu, to się uda.

6

Ter Stegen w pierwszym i rzygać się chce

7

@JimMorrisonFCB ile płaci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RanDiFCB no po prostu Chris Evans wraca jako Kapitan Ameryka

1

@pawello10 XDD Maciek przeloguj

3

@Eklerek a potem będzie płacz, że chce normalnie żyć, błaganie, żeby usunięto jej filmy z internetu, a na końcu samobój

5

Ale będą piękne ujęcia na ter Stegena jak jutro Wojteczek zagra

0

@Munio chodzi o sam transfer

2

@regatta52 nikt jej nie bierze na poważnie i dlatego ma miejsce w sejmie, rzeczywiście XD

2

Wygląda na to, że po dzisiejszych rewelacjach i po tym, co się dzieje na twitterze, Chris Evans będzie w Ameryce wrogiem pewnego środowiska jak Sydney Sweeney. Steve Rogers zabiera robotę podróbce Kapitana Ameryki.

9

@John_Doe seksizm jest zły, chyba że dotyczy mężczyzn. Rasizm jest zły, chyba że dotyczy białych. Brak tolerancji jest zły, chyba że dotyczy osób hetero. Obrażanie na tle religijnym jest złe, chyba że dotyczy Chrześcijan. Taki jest dzisiejszy świat.

0

@Kinginiesta przecież fani to tam pewnie mają marginalny wpływ na to

9

Niektórzy z poważną miną piszą, że lubią oglądać jego filmiki xD Obrzydliwa postać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?