0

Pierwszy mecz w lidze weekendowej i nie mogę ruszać swoimi zawodnikami xD
Zwracam to

2

@Eklerek w jednym meczu buga miałem, teraz już nie

1

Kupiłem se jednak fifę. Czy ja dobrze widzę, że jest jakiś bug, że w trakcie meczu nie da się przeprowadzić zmian? xd @Kgorecki2500

0

@draxidox chłop tam jest gościem w ich programie

0

@Aragorn33 no nie wiem, we mnie sympatii nie wzbudzają, a jednak wolałbym format na żywo i potem ewentualną analizę w osobnym materiale, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie ten materiał obejrzałoby już mniej osób. Natomiast ten chłopak co go przydzieli do nich, kompletnie nie daje sobie rady.

2

Te oszołomy są, jakie są, ale czasami śmieszne ma teksty ten Jaszczur xD

1

@partymaker dziękuję

1

Nadrobiłem film "Better Man" o Robbiem Williamsie. Fajne kino, na poziomie Rocketmana. Dobrze się to oglądało, tym bardziej, że lubię piosenki Williamsa. Ciekawy ten zabieg z przedstawieniem siebie jako małpa. @Ojciec5tkidzieci

0

@Hosh a czy ja kiedykolwiek piałem z zachwytu nad kanałem zero? xd W historii kanału obejrzałem może z dwa filmiki

4

@kuz pacjentów z psychiatryka to w sumie w Dzień Dobry TVN można często obejrzeć

4

@Karol145 ooo to już nawet Miller jest ruską onucą? xD Przecież Tobie i Tobie podobnym odpalają się drgawki jak tylko ktoś coś myśli/robi inaczej niż jedyna słuszna opcja. Ostatnio nawet z Rymanowskiego zrobiono wroga. No i chyba w takim razie trzeba by też zakazać postów związanych z osobami, które kiedyś chciały resetu relacji z Rosją, co?

1

@Adran360 kino też mają dobre

7

@Sysia11 ale tempo tam mają xD

0

@MatBac1991 patetyczne?

0

@Encore ciekawe, czy Araby nie mogą przeżyć, że wzięli Ronalda, co sprowadza na stadiony po 5 tysięcy ludzi, a nie Messiego.

4

Pajac z wodogłowiem

0

@partymaker kto jest gejem? Pewnie braciak?

1

@Safrani był kiedyś w Kanale Sportowym w programie Kamela i gadali o parodiowaniu modlitwy w Tańcu z Gwiazdami, a ten do niego wypalił takim tekstem

0

@michaleu jak 3. sezon Odwilży? Obejrzałem póki co jeden odcinek tego sezonu

2

@Safrani i jeszcze taki śmieć bez wartości potem w wywiadzie będzie mówił do Kamela "co ty, zatwardziały katol jesteś?".

0

Obejrzałem pierwszy odcinek serialu "Niebo. Rok w piekle" i w sumie nuda trochę. Może później będzie lepiej, jak obejrzy się kilka odcinków.

1

Schabowy, gołąbek, bigosik, lecimy.

16

Różnorodność naszą siłą

0

@Karol145 każdy wiedział, tylko nie ci, co chcieli resetu relacji z Rosją.

1

@LeszekFCB to samo, co Ronaldo, nie? Więc co było kluczowe przy wyborze zwycięzcy?

0

@marcin62 ja już tak nie robię. Mam tylko prime, a resztę kupuję jak jakaś premiera jest, którą chcę obejrzeć.

3

@Barcanajlepszyteam w grupie na mundialu

1

@Barcanajlepszyteam panie, Modrić dostał ZP na bieganie w dogrywce. Serio wierzysz, że gdyby chodziło tylko o klub, to Złotej Piłki nie dostałby Ronaldo?

1

@Barcanajlepszyteam i ostatecznie jaki ty albo ja mamy na to wpływ? xd Tak będzie i tyle. Dla mnie w roku turnieju międzynarodowego to on ma najważniejszą wagę przy nagrodach typu Złota Piłka czy FIFA The Best i dla głosujących zapewne też, bo zobacz Złotą Piłkę Modricia.

3

@Barcanajlepszyteam a czy kiedykolwiek wcześniej najlepszy piłkarz w historii grał w MLS? xd Można się tu obrażać na świat i wyzywać od fanbojów, ale dobrze wiesz, że w przypadku zdobycia MŚ przez Argentynę lub Portugalię, Messi lub Ronaldo zdobywają ZP.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?