PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj miał numer 10 w meczu :)
0
Zbyt pucołowaty na twarzy...
0
Gościu jak Xavi wyglądał.
0
Taa, pewnie wygrały to w konkursie McDonalda :P
0
To jest oryginalna koszulka w mniejszej cenie, czytałem kiedyś o tym. Lecz różnią się one szczegółami. Np. plastry na barkach. Ja kupiłem już 6 koszulek po ok. 100zł i jest OK, ale to pierwsze sztuki, więc ja bym jeszcze trochę poczekał.
0
Widać, że nie olewa kibiców, tamci go ciągną, a ten chce robić foty.
0
Będzie.
0
Maracana*
0
Maracano, Rio
0
Bramka Montoyi była kopią bramki Alvesa z meczu bodaj ze Spartakiem w Lidze Mistrzów.
0
Powtórz, tylko po Polsku...
0
Kadra reprezentacji Anglii:
Bramkarze: Ben Foster (West Bromwich Albion), Joe Hart (Manchester City), Alex McCarthy (Reading FC)
Obrońcy: Leighton Baines (Everton Liverpool), Gary Cahill (Chelsea Londyn), Ashley Cole (Chelsea Londyn), Phil Jagielka (Everton Liverpool), Glen Johnson (Liverpool FC), Phil Jones (Manchester United), Joleon Lescott (Manchester City), Kyle Walker (Tottenham Hotspur Londyn)
Pomocnicy: Michael Carrick (Manchester United), Tom Cleverley (Manchester United), Frank Lampard (Chelsea Londyn), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal Londyn), Theo Walcott (Arsenal Londyn)
Napastnicy: Andy Carroll (West Ham United Londyn), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur Londyn), Wayne Rooney (Manchester City), Daniel Sturridge (Liverpool FC), Danny Welbeck (Manchester United)
0
No tak.
0
Juve będzie też grało z Realem niedługo.
0
Ja chciałbym Milan. Wiecie, Dida, Seedorf, Inzaghi, Maldini... Lub Arsenal - Ljungberg, Pires, Henry, Lehmann...
0
Ja w tym meczu chciałbym Davidsa, Kluiverta, Giuliego, Guardiolę ^^, Jorquerę i Rivaldo.
0
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1202774640617/RuedaDePrensa/1202774640617.htm
0
Ale fajny mecz legend. grają nadal na światowym poziomie. Aż chciałoby się mecz Legendy FC Barcelona - Legendy AC Milan lub innej drużyny. Muszą o tym pomyśleć, tylko kto wpadnie na ten pomysł?
0
Tylko czekać, aż przyjedzie na trening Barçy.
0
Przyznam, że tą wypowiedzią Abi mnie pocieszył. Czekam na niego ze zniecierpliwieniem...
0
Taka fryzura może być :P
0
A co mu tam szkodzi. W końcu kiedyś był barcelonistą i jak powiedział, Barcelonę ma zawsze w sercu.
0
To był wzruszający moment. A pamiętacie to głośne Caaapi, Caaapi?
0
I jeszcze coś. Nie lepiej byłoby w jednym artykule przedstawić stanowisko całej redakcji? Bo tak, to każdy redaktor napisze o tym samym tylko w innym stylu, tylko po co?
0
Nie ma szans. Choć fajnie by było, to ja wolałbym go we Francji, Monaco lub Lyon.
0
Redakcjo, teraz czas zrobić 22 najważniejsze momenty sezonu. Co Wy na to?
0
Ja jestem za wypierdzieleniem tych dwóch betonów, Rosella i Zubizaretty. Zachowanie na konferencji idiotyczne...
Niech znajdą coś na Rosella i go wywalą, a niech powóci Laporta, a dyrektorem sportowym zrobić Puyola, a może Cruyffa bądź kogoś innego
0
I dobrze, ja na przykład zamierzam kupić koszulkę z nazwiskiem i numerem Abidala lub Merci Abi
0
Napiszę na adres klubowy lub agenta, bo osobisty raczej będzie ciężko. Zawodnicy przeważnie niepodają takich informacji.
0
Napiszę też coś w Waszym imieniu, chyba, że każdy napisze swój list.