PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieć czystą piłkę do strzału na 16 metrze, wycofać ją na 20 metr, ehh
0
Szkoda mi Villi, ale jeżeli ma się przenieść na Wyspy, tam błyszczeć, strzelać gole i walczyć o puchary, oraz będzie tam szczęśliwy, to tego mu życzę.
0
Już działa.
0
Aha, fajna relacja redakcjo....
0
Po meczu biorę się za konkretne oglądanie meczu Santosu.
0
Simao na rozgrzewce.
0
link z posta od redakcji
0
Rusek też chyba coś chlapnął przed meczem, David Silva :P
0
Nie haraszo i tyle w temacie :P
0
Dokładnie, te uderzenia naszych z daleka są po prostu śmieszne, już mają tak namieszane w głowie strzelaniem z 5 metrów, że nawet w bramkę nie potrafią trafić z 18 metrów.
0
Bardzo lubię Villę, ale niestety widać, że nie zależy mu na przekonaniu do siebie zarządu....
0
Ah ten Villa :P
0
Zbliżeń na Neymara będzie dzisiaj spoooro.
0
Po co się udzielasz jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?
0
JAk, bo nie wdzę?
0
http://i39.tinypic.com/6tnsd5.jpg
Taka fryzura nada się do Barcy. Żeby za bardzo nie wydziwiał ;)
0
Tego pajaca nie zbanują, bo on ma fory u Administracji, bo niemożliwe, żeby oni tego nie widzieli...
0
W dupę niech sobie wsadzą te szale Anti - Cule, w dupę tego gościa co się wypina...
0
translate.google spoko :P
0
Song kurcze jaki kozak dzisiaj.
0
Nie zesraj się...
0
Song stoper :P
0
po co wprowadzasz w błąd? To transmisja Realu.
0
http://mazurk.webd.pl/kanal2.html
0
Zaraz się okaże, że kolejny duet nam powstanie Sanchez - Villa i kurcze, aż żal, że David prawdopodobnie odejdzie.
0
O Song, ładne podanko.
0
Ale namieszał, ja dziękuję.
0
Jest!
0
A jeśli dzisiaj strzeli 3? A poza tym, jak snajper ma grać na skrzydle i walić bramy? To bezsensu.
0
Tylko dlaczego Cesc na szpicy ;/ Villa mówi, że mu dobrze na skrzydle, ale to kłamstwo. Już wolę Cesca w pomocy, a Andresa na skrzydle.