0

Mieć czystą piłkę do strzału na 16 metrze, wycofać ją na 20 metr, ehh

0

Szkoda mi Villi, ale jeżeli ma się przenieść na Wyspy, tam błyszczeć, strzelać gole i walczyć o puchary, oraz będzie tam szczęśliwy, to tego mu życzę.

0

Już działa.

0

Aha, fajna relacja redakcjo....

0

Po meczu biorę się za konkretne oglądanie meczu Santosu.

0

Simao na rozgrzewce.

0

link z posta od redakcji

0

Rusek też chyba coś chlapnął przed meczem, David Silva :P

0

Nie haraszo i tyle w temacie :P

0

Dokładnie, te uderzenia naszych z daleka są po prostu śmieszne, już mają tak namieszane w głowie strzelaniem z 5 metrów, że nawet w bramkę nie potrafią trafić z 18 metrów.

0

Bardzo lubię Villę, ale niestety widać, że nie zależy mu na przekonaniu do siebie zarządu....

0

Ah ten Villa :P

0

Zbliżeń na Neymara będzie dzisiaj spoooro.

0

Po co się udzielasz jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?

0

JAk, bo nie wdzę?

0

http://i39.tinypic.com/6tnsd5.jpg
Taka fryzura nada się do Barcy. Żeby za bardzo nie wydziwiał ;)

0

Tego pajaca nie zbanują, bo on ma fory u Administracji, bo niemożliwe, żeby oni tego nie widzieli...

0

W dupę niech sobie wsadzą te szale Anti - Cule, w dupę tego gościa co się wypina...

0

translate.google spoko :P

0

Song kurcze jaki kozak dzisiaj.

0

Nie zesraj się...

0

Song stoper :P

0

po co wprowadzasz w błąd? To transmisja Realu.

0

0

Zaraz się okaże, że kolejny duet nam powstanie Sanchez - Villa i kurcze, aż żal, że David prawdopodobnie odejdzie.

0

O Song, ładne podanko.

0

Ale namieszał, ja dziękuję.

0

Jest!

0

A jeśli dzisiaj strzeli 3? A poza tym, jak snajper ma grać na skrzydle i walić bramy? To bezsensu.

0

Tylko dlaczego Cesc na szpicy ;/ Villa mówi, że mu dobrze na skrzydle, ale to kłamstwo. Już wolę Cesca w pomocy, a Andresa na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?