0

Zrobię co się da, żeby tam być. To będzie coś niesamowitego...

0

Ronaldinho to czarodziej, piłkarz z innej planety. Jego zwody ośmieszające rywala, powodujące uśmiech na twarzy kibica były magiczne. To piłkarz, którego zapamiętam na zawsze. A do tego był mentorem Leo. Naprawdę szkoda, że odszedł.

0

Muszę przyznać, że ostatnio Twoje komentarze czyta się dosyć przyjemnie :P

0

Nie wszyscy mają fejsa.

0

Dinio, szpaler jest praktycznie narzucany drużynom. Jest to taki "obowiązek".

0

My mówimy 15, oni 5
My mówimy 10, oni 7
My mówimy 7,5 i koniec negocjacji, za więcej Bojana nie wezmą.

0

Uświadomię Was. Odpowiedź działa tak, że pod postem na który chce się odpowiedzieć pojawi się odpowiedź w okienku z tym niebieskim paskiem :)

0

Leży pewnie nawalony na piętrze autobusu i go nie widać :P

0

A ja mam pytanie: Jest może Deco, Edmilson, Guardiola, Rivaldo, Rijkaard,Grimaldo, van Bronckhorst, Marquez i Henry?!

0

Song zabrał czapkę policjantowi? :D

0

Troll master julian.

0

Teraz to mnie ciarki przyszły...

0

haha, ale ktoś miał pomysł z koszulką na kiju.

0

Oglądam sobie mistrzowski przejazd FC Barcelony, a tu nagle reklama Vanisha. WTF?

0

Alexis taki opatulony wszystkim, że poznałem go tylko po tym, że trzyma flagę Chile.

0

Miki, nie no co Ty, FCBarca.com wyprzedziła dzisiejsze wydarzenia i już dawno nagrała filmik z dzisiejszego przejazdu, tak na wszelki wypadek...

0

Jaja sobie robisz? Ludzie, ogarnijcie... Po co by miał świętować, skoro w tym samym dniu dowiedział by się, że odejdzie....

0

Po co te wasze pytania czy widział ktoś Messiego, Songa, Eto'o, Deco czy Guardiolę? Przeciez to oczywiste, że są tam wszyscy, którzy przyczynili się do mistrzostwa...

0

Ja dalej uważam, że nie warto się go pozbywać, bo jeżeli takiego Alexisa będziemy oglądać od początku nastepnego sezonu, to może być grubo.

0

Tak to jest jak nie daje się całkowicie wyleczyć kontuzji piłkarzowi, bo tylko na nim się polega w ważnych meczach.

0

Ja mam pytanie, dlaczego komentatorzy hiszpańscy mówią Tezio na Tello? Taka zasada w języku?

0

Fajnie gdyby redakcja zrobiła swojà mistrzowską koszulkę do sprzedaży.

0

A czy wysyłają za granicè? Albo może uda się zrobić jakieś zapisy czy coś k zamówić hurtowo?

0

Co Wy chcecie od Alexisa, właśnie ostatnio chłopak błyszczy...

0

Co mu k* nie mamy napastników, że Tito wstawia Cesca lub Iniestę do ataku? Dla mnie to jest trochę chore.

0

matix, tylko kogo to?

0

Nie no kocham te ich treningi... Zawsze fajna atmosfera itp.

0

Wow, to mi się podoba, brawo Matts, a do tego Reus i mamy mieszaninę
Pedro//Messi - Reus/Villa - Tello/Alexis

0

Oczywiście minusy od sezonowców, według których nie można nic dobrego o Mourinho powiedzieć...

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=APvCH73kyoY
Zobaczcie fajny filmik o Mourinho, mimo wszystko, dobry z niego z niego człowiek. 3:30 fajny moment, gdy Iker i Ramos wznoszą puchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?