PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobię co się da, żeby tam być. To będzie coś niesamowitego...
0
Ronaldinho to czarodziej, piłkarz z innej planety. Jego zwody ośmieszające rywala, powodujące uśmiech na twarzy kibica były magiczne. To piłkarz, którego zapamiętam na zawsze. A do tego był mentorem Leo. Naprawdę szkoda, że odszedł.
0
Muszę przyznać, że ostatnio Twoje komentarze czyta się dosyć przyjemnie :P
0
Nie wszyscy mają fejsa.
0
Dinio, szpaler jest praktycznie narzucany drużynom. Jest to taki "obowiązek".
0
My mówimy 15, oni 5
My mówimy 10, oni 7
My mówimy 7,5 i koniec negocjacji, za więcej Bojana nie wezmą.
0
Uświadomię Was. Odpowiedź działa tak, że pod postem na który chce się odpowiedzieć pojawi się odpowiedź w okienku z tym niebieskim paskiem :)
0
Leży pewnie nawalony na piętrze autobusu i go nie widać :P
0
A ja mam pytanie: Jest może Deco, Edmilson, Guardiola, Rivaldo, Rijkaard,Grimaldo, van Bronckhorst, Marquez i Henry?!
0
Song zabrał czapkę policjantowi? :D
0
Troll master julian.
0
Teraz to mnie ciarki przyszły...
0
haha, ale ktoś miał pomysł z koszulką na kiju.
0
Oglądam sobie mistrzowski przejazd FC Barcelony, a tu nagle reklama Vanisha. WTF?
0
Alexis taki opatulony wszystkim, że poznałem go tylko po tym, że trzyma flagę Chile.
0
Miki, nie no co Ty, FCBarca.com wyprzedziła dzisiejsze wydarzenia i już dawno nagrała filmik z dzisiejszego przejazdu, tak na wszelki wypadek...
0
Jaja sobie robisz? Ludzie, ogarnijcie... Po co by miał świętować, skoro w tym samym dniu dowiedział by się, że odejdzie....
0
Po co te wasze pytania czy widział ktoś Messiego, Songa, Eto'o, Deco czy Guardiolę? Przeciez to oczywiste, że są tam wszyscy, którzy przyczynili się do mistrzostwa...
0
Ja dalej uważam, że nie warto się go pozbywać, bo jeżeli takiego Alexisa będziemy oglądać od początku nastepnego sezonu, to może być grubo.
0
Tak to jest jak nie daje się całkowicie wyleczyć kontuzji piłkarzowi, bo tylko na nim się polega w ważnych meczach.
0
Ja mam pytanie, dlaczego komentatorzy hiszpańscy mówią Tezio na Tello? Taka zasada w języku?
0
Fajnie gdyby redakcja zrobiła swojà mistrzowską koszulkę do sprzedaży.
0
A czy wysyłają za granicè? Albo może uda się zrobić jakieś zapisy czy coś k zamówić hurtowo?
0
Co Wy chcecie od Alexisa, właśnie ostatnio chłopak błyszczy...
0
Co mu k* nie mamy napastników, że Tito wstawia Cesca lub Iniestę do ataku? Dla mnie to jest trochę chore.
0
matix, tylko kogo to?
0
Nie no kocham te ich treningi... Zawsze fajna atmosfera itp.
0
Wow, to mi się podoba, brawo Matts, a do tego Reus i mamy mieszaninę
Pedro//Messi - Reus/Villa - Tello/Alexis
0
Oczywiście minusy od sezonowców, według których nie można nic dobrego o Mourinho powiedzieć...
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=APvCH73kyoY
Zobaczcie fajny filmik o Mourinho, mimo wszystko, dobry z niego z niego człowiek. 3:30 fajny moment, gdy Iker i Ramos wznoszą puchar.