0

Nie spodziewajcie się niewiadomo czego. Ja obstawiam:
Valdes - Montoya, Pique, Bartra/Mascherano, Abidal - Song, Thiago, Iniesta/Fabregas - Tello, Villa,Pedro/Alexis.
Chociaż chciałbym żeby zagrał Sergi Roberto z Rafinhą. A w ataku właśnie Villę i Alexisa.

0

Ale chłopie, zobacz, nawet jeśli mu czsami nie wyjdą, to jego rajdy są super.

0

Nie jesteście w ogóle śmieszni.

0

Ja obstawiam kwotę 42 miliony za Neymara.

0

Ale zobczcie, gdyby tam zagrał i strzelił kilka brameczek to by już nie było gadki: Niech idzie do klubu z innej ligi i tam się pokaże :P

0

To by było coś wspaniałego, naprawdę.

0

A najlepsze jest to: The white president has failed once again. Biały prezydent znowu nawalił haha

0

After more than three hours of negotiations, Barcelona and Santos have reached an agreement for the Brazilian player Barca view from next season, the absence of both clubs made ​​official the signing.

Ale to nie jest czhyba oficjalne jeszcze.

0

Ja dziękuję, to nie jest mecz, a jednak są emocje. Nawet za chwilę Neymar może podjąć decyzję.

0

Łe, to jak zaakceptowali i neymar ma wybór, to już można szykować mu powitanie w Barcelonie. Nie ma innej opcji.

0

On sobie spolszczył imię Josep,
Ale Ty pisząc Marqintosh, zamiast Marquinhos, lekko się ośmieszasz.

0

To co, i tak za mało dla Santosu.

0

A tak poza tym, to po co im sumy w granicach 50M? Co oni z tym zrobią, wykupią zawodników z Europy, czy co? Takiej drużynie wystarczyło by 20-30M i ok.

0

No i w dupie. Nie to nie, skończy się na tym, że Neymar załapie kontuzję, bo ktoś mu w końcu przejedzie po kostkach i nic za niego nie dostaną. Co za pazerne gnoje. Nie dadzą spełnić chłopakowi marzenia.

0

Na tym zdjęciu Neymar jest podobny do Mourinho, popatrzcie tylko i się przyjrzyjcie.

0

Ale wylizus.

0

Dinio,
Pędzikiem :D

0

:O - moja mina kiedy przeczytałem o klauzuli.

0

Racja, to był pojedynek dawnych kumpli, którzy mieli dwie kompletne wizje zespołów. Teraz będzie Vilanova - Ancelotti, ale Gran Derbi będą takie same sportowo, choć myślę mniej skandaliczne.

0

Że co Ty odemnie chcesz? :D

0

Perez ogłosi, że będzie kandydował i tyle + powie, że Mourinho zostaje, to tyle.

0

0

Jeśli z tym 300zł to prawda*

0

Jeśli z tym 300zł to po prostu - Welcome to Poland, przecież nie można przepuścić okazji żeby zarobić niezłą kasiorę na Barcelonie...

Mam nadzieję, że na resztę stadionu na każdy sektor będzie co najmniej o połowę mniejsza cena, bo kogoś chyba powaliło.

0

Zrozumcie, że barwy to blaugrana a nie azulrojo i tyle, dlatego sątakie ciemne.

0

Ale zobacz, teraz wyjazdówka i 3cia z poprzedniego sezonu niczym by się nie różniły.

0

Puyol mówca.

0

Piękny widok.

0

Tito & Abidal. Coś pięknego,dla takich chwil się żyje.
We are the Champions!

Leo i Thiago :D

0

Już mnie wkur. ten Fabregas na szpicy. to jest miejce Villi do cholery...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?