PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie spodziewajcie się niewiadomo czego. Ja obstawiam:
Valdes - Montoya, Pique, Bartra/Mascherano, Abidal - Song, Thiago, Iniesta/Fabregas - Tello, Villa,Pedro/Alexis.
Chociaż chciałbym żeby zagrał Sergi Roberto z Rafinhą. A w ataku właśnie Villę i Alexisa.
0
Ale chłopie, zobacz, nawet jeśli mu czsami nie wyjdą, to jego rajdy są super.
0
Nie jesteście w ogóle śmieszni.
0
Ja obstawiam kwotę 42 miliony za Neymara.
0
Ale zobczcie, gdyby tam zagrał i strzelił kilka brameczek to by już nie było gadki: Niech idzie do klubu z innej ligi i tam się pokaże :P
0
To by było coś wspaniałego, naprawdę.
0
A najlepsze jest to: The white president has failed once again. Biały prezydent znowu nawalił haha
0
After more than three hours of negotiations, Barcelona and Santos have reached an agreement for the Brazilian player Barca view from next season, the absence of both clubs made official the signing.
Ale to nie jest czhyba oficjalne jeszcze.
0
Ja dziękuję, to nie jest mecz, a jednak są emocje. Nawet za chwilę Neymar może podjąć decyzję.
0
Łe, to jak zaakceptowali i neymar ma wybór, to już można szykować mu powitanie w Barcelonie. Nie ma innej opcji.
0
On sobie spolszczył imię Josep,
Ale Ty pisząc Marqintosh, zamiast Marquinhos, lekko się ośmieszasz.
0
To co, i tak za mało dla Santosu.
0
A tak poza tym, to po co im sumy w granicach 50M? Co oni z tym zrobią, wykupią zawodników z Europy, czy co? Takiej drużynie wystarczyło by 20-30M i ok.
0
No i w dupie. Nie to nie, skończy się na tym, że Neymar załapie kontuzję, bo ktoś mu w końcu przejedzie po kostkach i nic za niego nie dostaną. Co za pazerne gnoje. Nie dadzą spełnić chłopakowi marzenia.
0
Na tym zdjęciu Neymar jest podobny do Mourinho, popatrzcie tylko i się przyjrzyjcie.
0
Ale wylizus.
0
Dinio,
Pędzikiem :D
0
:O - moja mina kiedy przeczytałem o klauzuli.
0
Racja, to był pojedynek dawnych kumpli, którzy mieli dwie kompletne wizje zespołów. Teraz będzie Vilanova - Ancelotti, ale Gran Derbi będą takie same sportowo, choć myślę mniej skandaliczne.
0
Że co Ty odemnie chcesz? :D
0
Perez ogłosi, że będzie kandydował i tyle + powie, że Mourinho zostaje, to tyle.
0
http://www.tsoccershop365.com/pl/adidas-predator-absolion-lz-trx-ag-artificial-grass-men-s-football-cleats-red-black-white
To chyba te buty. Większość zawodników takie miała wczoraj, m.in. Alba
0
Jeśli z tym 300zł to prawda*
0
Jeśli z tym 300zł to po prostu - Welcome to Poland, przecież nie można przepuścić okazji żeby zarobić niezłą kasiorę na Barcelonie...
Mam nadzieję, że na resztę stadionu na każdy sektor będzie co najmniej o połowę mniejsza cena, bo kogoś chyba powaliło.
0
Zrozumcie, że barwy to blaugrana a nie azulrojo i tyle, dlatego sątakie ciemne.
0
Ale zobacz, teraz wyjazdówka i 3cia z poprzedniego sezonu niczym by się nie różniły.
0
Puyol mówca.
0
Piękny widok.
0
Tito & Abidal. Coś pięknego,dla takich chwil się żyje.
We are the Champions!
Leo i Thiago :D
0
Już mnie wkur. ten Fabregas na szpicy. to jest miejce Villi do cholery...