PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o spotkanie na wysokim poziomie, to Real, Juve lub Paris SG, jednak jeśli chodzi o mecz z łatwiejszym rywalem, to dobrze byłoby trafić na Galata lub Malagę. Ja jednak chciałbym Borussię, żeby zamknąc niektórym mordki co mówią jakby to BVB zniszczyła Barcelonę.
0
Myslę, że na Rayo to ani Messi, ani Villa nie powinni zagrać. Ściągną z Barcy B Deulofeu, dać do tego Alexisa na środek i Tello na drugi bok, a i reszcie należy się odpoczynek. Song, Cesc, Adriano od pierwszej, trzeba to wygrać jak najmniej się męcząc.
0
Oliver Giroud Brawo! Walczcie kanonierzy!
0
Lionelus I, to by było coś ;)
0
zidaunbpe, mi się wydaje, że dostaje bana, tylko ciągle zakłada nowe konta.
0
No, Kaka byłby odpowiedni, tylko pomyślcie, flaga Realu na Bazylice św. Piotra ;D
0
Tak się śmiejemy, że Messi, roura, ale prawda jest taka, że papieżem może zostac każdy, kogo Watykan uzna za godnego tej posady.
0
Mamy papieża ;)
0
Hen, tak, pamiętam tą bramkę Belettiego, finał Ligi Mistrzów 2006 z Arsenalem, a do tego ten deszcz. Nie zapomnę tej sytuacji.
0
Na jednym forum przeczytałem komentarz: "Taki mecz jak ten jest dla Vilanovy lepszy niz najlepszy lek", aby to była prawda. Roura świetnie sie sprawuje pod nieobecność Tito, choć wcale nie chciał być w tej roli.
0
Tylko bardziej brodawy się zrobił ;) Z żadnego gola nie cieszyłem sie tak, jak z tego Villi. To jest gość, niech zostanie.
0
Jest jeszcze coś wspólnego, Materazzi powiedział: Habemus Messi ;)
0
Z taką grą jak wczoraj, przechodząc kolejne etapy prędzej czy później trafimy na Real, a wtedy zrewanżujmy się za wszystkie porażki z tego sezonu... Vamos!
0
Tu nie trzeba nic mówic, każdy widział, czego dokonała cudowna Barcelona. Brakuje słów by opisać wczorajszy mecz.
To po prostu Barca! Barca! Baaarca!
Jak fajnie patrzy się na te uśmiechnięte twarze Valdiego, Alby, i innych.
Proszę, niech Villa nie odchodzi.
Widok Davida cieszącego się po tym upragnionym przez niego, nas i jego kolegów - niesamowity. Za to kocham Barcę, że zawsze potrafi podnieść się z kolan. Jak ja bym chciał już zawsze widzieć tak grającą Dumę Katalonii, nie chodzi o 4:0 co mecz, lecz o tę chęć do gry, zaangażowanie, odbiór piłki zaraz po strcie pressing. Po każdej bracme darłem się nie mniej niż tamci komentatorzy.
Kibice na Camp Nou także nie zawiedli, przez większość meczu głośny doping, a to się czuje, jedność między trybunami a zawodnikami, to zawsze dodaje ambicji piłkarzom.
RAZEM PO FINAŁ NA WEMBLEY!
0
Ci to mają jednak fajną robotę, siedzą sobie, komentują. Mega...
0
Słychać głośne Barca! Barca!
0
Nie wierzę co już planują ;D
0
Wia Wija pamiętasz, nie Villa, prezes Rosół? Nie Rosell ! haha
0
Remontada, remontada, gol gol gol! Mega komentatorzy ;D
0
na onecie w transmisji chyba nie wiedzą, że mikro działa. "dawaj zaskoczymy wszystkich, będziemy mówić Czawi, Czawi Hernandez ;)
0
ligamistrzow.onet.pl
0
Pytanie. Jak macie transmisję na onecie to już Wam coś leci, czy macie napisane "TRANSMISJA Z TEGO MECZU JUŻ DZIŚ"?
0
Może ktoś podać fajną transmisję na mecze24? Nawet płatną, nie mam nPremium, a nie mogę nie oglądać takiego meczu.
0
florian, a Ty jesteś kibicem jakiej druzyny?
0
Czuję, że to będzie magiczny wieczór, oby był magiczny dla nas!
0
Benvingut a l'infern. Futbol infern. Fajnie to brzmi, dobre słowa na prawę, tylko zeby zgotować im jutro prawdziwe piekło. Marzenie. Vamos Barca!
0
Czemo1, a znaki interpunkcyjne to pies? Pytasz się, czy stwierdzasz, bo nie wiem...
0
To prawda, musimy mocno zaskoczyć Milan, ale ustawieniem i ofensywną taktyką, proponuję coś takiego.
Valdes - Pique, Puyol, Song(wysocy obrońcy)- Busquets, Xavi, Iniesta, Messi(za plecami napastników)- Alexis, Villa, Pedro 3-4-3
0
Ja tam lubię tego sędziego, nie chciałbym po wtorku zmienić swojego zdania.
0
To może wydawać się dziwne, ale gdybyśmy pozbyli się Leo, to moglibyśmy mieć trzech grającyh dobrze napastników, a nie tak jak teraz jednego i dwóch skrzydłowych. Nie byłoby tej presji koniecznego zagrania do Messiego.