PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kontra, ja pierdziele :D Boruc!
0
Boruc co ma piłkę przy nodze to dostaje brawa.
0
Dla tych co pytają o wyniki itp. Polecam stronę livescore, tam macie wszystkie wyniki live meczów wszystkiech praktycznie rozgrywek. I nie trzeba spamówać na forum ;)
0
Lewandowski zawodnikiem meczu według widzów TVP, haha, śmiech na sali. Za co, za dwa karne? Łaski nie zrobił, że strzelił, a z akcji to kompletne 0, nawet nie umie pocelować konkretnie w piłkę.
0
Fernando Torres, poproś, to może coś dostaniesz. Takie trudne jest poszukaie dobrej relacji, kiedy masz do dyspozycji cały internet?
0
okter22 - Alexis 'raz na jakis czas coś strzeli' Sanchez. Ja tam nic oczywiście do niego nie mam, tylko żarty ;)
0
Widzieliście gwiazdę Lewego? Baran w Dortmundzie dawno by strzelił, a te karne to on może sobie wsadzić...
0
Jest 0-1, ale mój błąd, coś mi się pomyliło, że jest 1-1.
0
1-0? Co Ty ćpiesz RoXik? :D
0
Espana!!!
0
Gościu z SM zwija się z bólu, a Ci grają dalej jakby liczyła się każda minuta i był to mecz o finał...
0
Wie ktoś, czy Aellay zosał powołany do Holandii? Czy nadal leczy kontuzję?
0
mikiFCB, raczej fryzjer ;)
0
lunek97, o co Ci niby chodzi?
0
Ładna akcja i 4:0, marzenie, żeby tak było z Ukrainą lub chociaż Czarnogórą.
0
A dla Włoch nikt inny jak Super Mario.
0
Tymczasem bramki dla Niemiec - Gundogan, Goetze, Reus.
0
Ja jeśli oglądam Argentynę to oprócz Messiego, także ze względu na Maschaerano i Aguero.
0
Luki, pisałem, strzelił Banega.
0
Z karnego strzelił, ale przed chwilą biegł z piłką jakieś 20metrów z powodzeniem i na piątym metrze nie wiadomo, czy strzelił, czy podał, to cały Lewy...
0
dla nas
0
i karniak ;p
0
Jakby co, to bramę zdobył Ever Banega.
0
piachuFCB, zgadzam się, ale zeby było 3,4,5,6,7:0 musi być najpierw 2:0 ;)
0
Piszczu!
0
Kto się z nas śmieje? Dzieci, które zaczęły kibicować PSG, od kiedy włascicielem został Al Khelaifi? Co nas to obchodzi, decyzja o przyjęciu odwołania niepoważna, ale co z tego, jeśli jesteśmy najlepsi, a jesteśmy, to z nimi wygramy!
0
Zaraz po zobaczeniu obrazka miałem takie samo wrażenie. Czysty Valdi.
Ciekawe, czy dzieciaki z Polski coś wywalczą?
0
1:11, dostrzegacie podobieństwo do Cesca?
Welcome home Tito!
0
Nie wiem też, co jest przyczyną takiego debilizmu, jaki prezentuje ten niżej, co chwile robi nowe konta i spamuje tymi linkami. Szkoda, że niektórzy nie używają internetu do pożytecznych celów, tylko do zatruwania innym życia, to jest po prostu przykre...
0
Samuel Eto'o, Lilian Thuram, Eric Abidal, Yaya Toure, Seydou Keita, to zawodnicy, którzy zawsze będą mi się kojarzyć z Barcą... Problem z rasizmem niestety jest dzisiaj bardzo duży, co chwile gdzieś da się ułyszeć jakieś teksty na czarnych itp. Sam mam czrnego kolegę, tylko jak gramy razem w piłkę itp. to wcale tego nie zauważam. Trzeba walczyć z rasizmem, szczególnie niestety w Polsce...