0

Ale kontra, ja pierdziele :D Boruc!

0

Boruc co ma piłkę przy nodze to dostaje brawa.

0

Dla tych co pytają o wyniki itp. Polecam stronę livescore, tam macie wszystkie wyniki live meczów wszystkiech praktycznie rozgrywek. I nie trzeba spamówać na forum ;)

0

Lewandowski zawodnikiem meczu według widzów TVP, haha, śmiech na sali. Za co, za dwa karne? Łaski nie zrobił, że strzelił, a z akcji to kompletne 0, nawet nie umie pocelować konkretnie w piłkę.

0

Fernando Torres, poproś, to może coś dostaniesz. Takie trudne jest poszukaie dobrej relacji, kiedy masz do dyspozycji cały internet?

0

okter22 - Alexis 'raz na jakis czas coś strzeli' Sanchez. Ja tam nic oczywiście do niego nie mam, tylko żarty ;)

0

Widzieliście gwiazdę Lewego? Baran w Dortmundzie dawno by strzelił, a te karne to on może sobie wsadzić...

0

Jest 0-1, ale mój błąd, coś mi się pomyliło, że jest 1-1.

0

1-0? Co Ty ćpiesz RoXik? :D

0

Espana!!!

0

Gościu z SM zwija się z bólu, a Ci grają dalej jakby liczyła się każda minuta i był to mecz o finał...

0

Wie ktoś, czy Aellay zosał powołany do Holandii? Czy nadal leczy kontuzję?

0

mikiFCB, raczej fryzjer ;)

0

lunek97, o co Ci niby chodzi?

0

Ładna akcja i 4:0, marzenie, żeby tak było z Ukrainą lub chociaż Czarnogórą.

0

A dla Włoch nikt inny jak Super Mario.

0

Tymczasem bramki dla Niemiec - Gundogan, Goetze, Reus.

0

Ja jeśli oglądam Argentynę to oprócz Messiego, także ze względu na Maschaerano i Aguero.

0

Luki, pisałem, strzelił Banega.

0

Z karnego strzelił, ale przed chwilą biegł z piłką jakieś 20metrów z powodzeniem i na piątym metrze nie wiadomo, czy strzelił, czy podał, to cały Lewy...

0

dla nas

0

i karniak ;p

0

Jakby co, to bramę zdobył Ever Banega.

0

piachuFCB, zgadzam się, ale zeby było 3,4,5,6,7:0 musi być najpierw 2:0 ;)

0

Piszczu!

0

Kto się z nas śmieje? Dzieci, które zaczęły kibicować PSG, od kiedy włascicielem został Al Khelaifi? Co nas to obchodzi, decyzja o przyjęciu odwołania niepoważna, ale co z tego, jeśli jesteśmy najlepsi, a jesteśmy, to z nimi wygramy!

0

Zaraz po zobaczeniu obrazka miałem takie samo wrażenie. Czysty Valdi.
Ciekawe, czy dzieciaki z Polski coś wywalczą?

0

1:11, dostrzegacie podobieństwo do Cesca?

Welcome home Tito!

0

Nie wiem też, co jest przyczyną takiego debilizmu, jaki prezentuje ten niżej, co chwile robi nowe konta i spamuje tymi linkami. Szkoda, że niektórzy nie używają internetu do pożytecznych celów, tylko do zatruwania innym życia, to jest po prostu przykre...

0

Samuel Eto'o, Lilian Thuram, Eric Abidal, Yaya Toure, Seydou Keita, to zawodnicy, którzy zawsze będą mi się kojarzyć z Barcą... Problem z rasizmem niestety jest dzisiaj bardzo duży, co chwile gdzieś da się ułyszeć jakieś teksty na czarnych itp. Sam mam czrnego kolegę, tylko jak gramy razem w piłkę itp. to wcale tego nie zauważam. Trzeba walczyć z rasizmem, szczególnie niestety w Polsce...

wspaniała reklama UEFA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?