PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
O, TVN swojego Sławosza odkopał przy okazji misji Artemis II xD
Ale dziś w roli eksperta (o dziwo) on, a nie małżonka.
3
Ale próba Milika
4
@LAMC_10 "zakute łby". A nie, to nasz premier.
14
@blakkudium Kane jutro: "co ja tu robię? Co? Strzelać gole? Piłką, tak? Obok bramkarza? Do tego prostokąta?"
3
@Kgorecki2500 nie no, smak jest całkiem inny
0
@RoberDzik dlatego nie jesteś prezydentem Roberdziku.
1
Zjadłby co kurde
4
Kto jeszcze nie widział, to zapraszam do kina
0
@LukaszFan no akurat Disney to niech się wali xd
3
Jutro na Polsacie dzień z Disneyem i dajo m.in. Zwierzogród @Kgorecki2500
4
@Arden a tam, jak pieprzą głupoty to jechać z nimi równo, ale przy okazji normalnych życzeń bez sensu.
2
@Karol145 na pewno coś tam podjadł nasz ministro.
1
Żurek w chlebie.
1
@Popitek12 daj spokój, TKO całkiem już poje... Jakiś Speed, Jakiś Jelly Frucik
10
Dlatego bardzo mnie dziwiły wczoraj komentarze na Rambli, że wstyd, że nie ma czerwonej kartki, że oczywista czerwona kartka itd.
0
Ale bym se obejrzał mecz Barcelony z Atletico
0
Ogólnie to nabrałem lekkich wątpliwości co do dwumeczu w LM
1
Z czym tam Orłowski się nie zgadza? Bo nie dosłyszałem
0
Gdyby Lewy chciał to strzelić to by nie strzelił xD
0
Cancelo jest nienormalny xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu i już prawie drewno się dorwało do setki
3
Nie no jak tu nic nie wpadnie to nie wiem
0
Przepraszać Martina jeden z drugim.
0
Haha komentatorzy już żałoba na wszelki wypadek XD
0
Brawo, cofnąć to gówno
0
Cofnij to bo wstyd
0
Eee no ale co on miał zrobić z tą nogą
1
Jasny gnój, ale oni tam mają ekipę od LaLigi XDD Kręcidło na stadionie