1

@Kgorecki2500 oj kolego...

2

Pamiętajcie, że dziś w nocy, równo godzinę po godzinie 2:00, zegarki powinny wskazywać godzinę 3:00.

0

@Derean ja je.., kiedyś to były wyścigi w LaLidze. Teraz to jest dramat

7

@Cygan BRC jak masz jakieś zdjęcie ze smoczkiem z herbem Barcelony, to wysyłaj do Mundo Deportivo

1

@Kgorecki2500 wysłali go na obczajkę

0

@esem91 xD vibe "kiedy się pan śmieje"

1

@Giwera "co pan powiesz"

1

@Giwera tajest xd

1

Cytując Krzysztofa Dracza: "trzy razy Z: zupełnie zrozumiałe zwycięstwo" @Giwera

29

Zieliński i Zalewski idą, zasłaniają usta i rozmawiają. Ja bym ich zawiesił, bo mogli coś na Viniciusa mówić.

4

jezu już myślałem, że penalti a favor del Albania xD

2

Nie lubię Grabary w uj, ale szacun za tą obronioną setkę

3

Ile tam od rozwodu minęło, z pół roku? xd

19

1-1 awans pewny jesteśmy faworytami

2

Prawie jak w Barcy ostatnio xd

1

Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert

1

Będzie po meczu Hejt Park z Kowalem czy coś? xD

1

Ale mam przeczucie, że jeszcze ktoś z Albanii zaje... bombę i zgasi światło

1

Boras: nie będzie niczego

1

Zajebiste przyjęcie XD

0

Haha Boras: "to jest ten czas, który oddzieli chłopców od mężczyzn"

15

Porto 26/27 @FcPortoFan1999

1

@La Pulgaa jako Argentyńczyk będę kibicował Argentynie

1

Oczywiście dla Portugolca by tak nie zrobił @FcPortoFan1999

1

@tigerekxd ale to nie jest tak, że ktoś z góry zadecydował o tym, że piłka nożna jest sportem narodowym xD O tym decydują ludzie.

1

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

1

Jezu do kogo takie podanie

0

@barcowy1899 matko jak ja nie lubię tego tekstu

2

Na boisku do dupy te koszulki. Prawie w ogóle nie widać wzoru na rękawach. I do tego stara czcionka.

2

Tak, a o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?