PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 oj kolego...
2
Pamiętajcie, że dziś w nocy, równo godzinę po godzinie 2:00, zegarki powinny wskazywać godzinę 3:00.
0
@Derean ja je.., kiedyś to były wyścigi w LaLidze. Teraz to jest dramat
7
@Cygan BRC jak masz jakieś zdjęcie ze smoczkiem z herbem Barcelony, to wysyłaj do Mundo Deportivo
1
@Kgorecki2500 wysłali go na obczajkę
0
@esem91 xD vibe "kiedy się pan śmieje"
1
@Giwera "co pan powiesz"
1
@Giwera tajest xd
1
Cytując Krzysztofa Dracza: "trzy razy Z: zupełnie zrozumiałe zwycięstwo" @Giwera
29
Zieliński i Zalewski idą, zasłaniają usta i rozmawiają. Ja bym ich zawiesił, bo mogli coś na Viniciusa mówić.
4
jezu już myślałem, że penalti a favor del Albania xD
2
Nie lubię Grabary w uj, ale szacun za tą obronioną setkę
3
Ile tam od rozwodu minęło, z pół roku? xd
19
1-1 awans pewny jesteśmy faworytami
2
Prawie jak w Barcy ostatnio xd
1
Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert
1
Będzie po meczu Hejt Park z Kowalem czy coś? xD
1
Ale mam przeczucie, że jeszcze ktoś z Albanii zaje... bombę i zgasi światło
1
Boras: nie będzie niczego
1
Zajebiste przyjęcie XD
0
Haha Boras: "to jest ten czas, który oddzieli chłopców od mężczyzn"
15
Porto 26/27 @FcPortoFan1999
1
@La Pulgaa jako Argentyńczyk będę kibicował Argentynie
1
Oczywiście dla Portugolca by tak nie zrobił @FcPortoFan1999
1
@tigerekxd ale to nie jest tak, że ktoś z góry zadecydował o tym, że piłka nożna jest sportem narodowym xD O tym decydują ludzie.
1
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
1
Jezu do kogo takie podanie
0
@barcowy1899 matko jak ja nie lubię tego tekstu
2
Na boisku do dupy te koszulki. Prawie w ogóle nie widać wzoru na rękawach. I do tego stara czcionka.
2
Tak, a o co chodzi?