0

Co stoi na przeszkodzie, żeby Senegalczycy z Senegalu zabiegali Senegalczyków z Francji? No nic.

0

A co tam w Berlinie się odpier xd

1

@Rifek przeżyję to. Natomiast rzygać mi się chce jak widzę tego całego morgensterna

0

@Encore nie wiem, czy kluby marzą o Mbappe

4

Obrzydliwy naród...

1

Zbiega się to w powrotem do zasady 1:1. Najwyraźniej wszystko pójdzie w chłopów, a zabawka się znudziła.

1

@Popitek12 dramat, ja nawet Netfliksa nie przedłużyłem. Ale na szczęście o 4 gra GOAT

3

Komentarz usunięty

1

@draxidox ale będą jaja w 2027 panie Ferdku

19

XD tymczasem policja, kiedy rząd legalizuje 500 tysięcy nielegalnych imigrantów i kiedy imigrant zabiera komuś dom na zasadzie prawa ocupas: *I sleep*

0

@MirusAmisz czytajcie czasami komentarze xd

0

Ale tam farta mają, że sędzia nie puścił kontry

1

Ewidentnie brakło Araujo

1

Mogliby wje... gola ten Arabii. Totalny pajac ten bramkarz

4

I teraz Arabia na 2-1. Urugwaj mistrzem świata

5

To co, bramkarz na minutę z boiska? xD

3

Potrzebujemy meczów USA - Arabia Saudyjska i Argentyna - Portugalia

7

Muslera to jest kaliber Ochoi, Keylora czy Bravo na MŚ xd

0

@Kapitan9 stop zamurzynianiu Barcelony

5

Ale co to jest Urugwaj bez Suareza. Po co to istnieje?

2

@blakkudium o Tonalim to się słyszy albo w kontekście transferów, albo zarzutów za bukmacherkę

3

@blakkudium xD mam teraz przed oczami Cejrowskiego jak był w Meksyku i parodiował ludzi chodzących i sprzedających właśnie to

9

Na razie wychodzi na to, że finał MŚ to na oko Maroko - Egipt

2

Co prawda mam koszulkę Belgii z MŚ 2018 i jest piękna, ale to jest zawsze hate watch, tak jak Holandia.

6

Wychodzi na to, że może jednak więcej miejsc dla drużyn spoza Europy?

4

@SiempreCule10 i można być pewnym, że ten mecz nie będzie czysty ani na boisku, ani na trybunach, a jeszcze Trump się w to wmiesza

0

@PatrykBarca ale my nie powinniśmy myśleć o tym, kto zastąpi Lewego z poprzedniego sezonu, tylko kto będzie na poziomie Lewego z jego najlepszego sezonu w Barcy. Nie jesteśmy Valencią

0

Trener Belgii zrobił błąd, że nie powołał Hazarda, Verthongena i Batshuaia dla beki

3

Ale zajeb... na aut Ashour xD

0

Dobra dawajcie już Portugalię i Argentynę i napierd... w internecie, to dopiero będzie czuć te mistrzostwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?