PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co stoi na przeszkodzie, żeby Senegalczycy z Senegalu zabiegali Senegalczyków z Francji? No nic.
0
A co tam w Berlinie się odpier xd
1
@Rifek przeżyję to. Natomiast rzygać mi się chce jak widzę tego całego morgensterna
0
@Encore nie wiem, czy kluby marzą o Mbappe
4
Obrzydliwy naród...
1
Zbiega się to w powrotem do zasady 1:1. Najwyraźniej wszystko pójdzie w chłopów, a zabawka się znudziła.
1
@Popitek12 dramat, ja nawet Netfliksa nie przedłużyłem. Ale na szczęście o 4 gra GOAT
3
Komentarz usunięty
1
@draxidox ale będą jaja w 2027 panie Ferdku
19
XD tymczasem policja, kiedy rząd legalizuje 500 tysięcy nielegalnych imigrantów i kiedy imigrant zabiera komuś dom na zasadzie prawa ocupas: *I sleep*
0
@MirusAmisz czytajcie czasami komentarze xd
0
Ale tam farta mają, że sędzia nie puścił kontry
1
Ewidentnie brakło Araujo
1
Mogliby wje... gola ten Arabii. Totalny pajac ten bramkarz
4
I teraz Arabia na 2-1. Urugwaj mistrzem świata
5
To co, bramkarz na minutę z boiska? xD
3
Potrzebujemy meczów USA - Arabia Saudyjska i Argentyna - Portugalia
7
Muslera to jest kaliber Ochoi, Keylora czy Bravo na MŚ xd
0
@Kapitan9 stop zamurzynianiu Barcelony
5
Ale co to jest Urugwaj bez Suareza. Po co to istnieje?
2
@blakkudium o Tonalim to się słyszy albo w kontekście transferów, albo zarzutów za bukmacherkę
3
@blakkudium xD mam teraz przed oczami Cejrowskiego jak był w Meksyku i parodiował ludzi chodzących i sprzedających właśnie to
9
Na razie wychodzi na to, że finał MŚ to na oko Maroko - Egipt
2
Co prawda mam koszulkę Belgii z MŚ 2018 i jest piękna, ale to jest zawsze hate watch, tak jak Holandia.
6
Wychodzi na to, że może jednak więcej miejsc dla drużyn spoza Europy?
4
@SiempreCule10 i można być pewnym, że ten mecz nie będzie czysty ani na boisku, ani na trybunach, a jeszcze Trump się w to wmiesza
0
@PatrykBarca ale my nie powinniśmy myśleć o tym, kto zastąpi Lewego z poprzedniego sezonu, tylko kto będzie na poziomie Lewego z jego najlepszego sezonu w Barcy. Nie jesteśmy Valencią
0
Trener Belgii zrobił błąd, że nie powołał Hazarda, Verthongena i Batshuaia dla beki
3
Ale zajeb... na aut Ashour xD
0
Dobra dawajcie już Portugalię i Argentynę i napierd... w internecie, to dopiero będzie czuć te mistrzostwa