PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cały sezon z nim na 9. Będziemy tam
5
hahahahaha kochany jesteś Ferran
0
Widziałem już wystarczająco. Hiszpania robi out maksymalnie w ćwierćfinale
1
Cucurella jeszcze nie wie, że Perez kupił go tylko po to, żeby wypytać go o Negreirę od środka. Nie mogę się doczekać, aż spytają go o najlepszego piłkarza w historii i każą powiedzieć "Hala Madrid" xd
0
WKS Śląsk - Valencia
2
Jedzie se WKS na Mistrzostwa Świata i ma 10 ludzi na trybunach, bo nikogo nie stać na bilet
10
A gdzie Dominik?
2
Też tak macie, że na Mundialu z automatu kibicujecie drużynom spoza Europy?
3
Brawo Japoniaaaaa
3
Zagadka dla @Popitek12
2
Komentarz usunięty
0
Nippon! Nippon! Kawai desu ayaya
5
"Gracze z Haiti, gdy zobaczą, że w przerwie na nawodnienie dają wodę pitną" xD
4
@Spider_Man Matthijs van Booren
0
Maciej Musiał czy Maciej Musiałowski?
0
@lucca87 obrzydliwa reprezentacja, obrzydliwi eksperci
0
To w sumie co, bierzemy Grimaldzika?
0
W ogóle nie rzuciło mi się w oczy. Debiutanci noszą te specjalne odznaki?
0
Ale Borek to potrafi nieintencjonalnie spowodować uśmiech na twarzy xD KOŁCZÓW
2
"Dobry, taki fizyczny, TWARRDY". Przez chwilę myślałem, że Borek opisuje ogóry kiszone.
0
A propos Havertza, to już od dość jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, czy chłop by się nie sprawdził w Barcy (nic o nim nie wiem oprócz tego, że jest wysoki)
1
Należy bać się ludzi, którzy mówią "Kurasą" zamiast "Kurakao".
0
Czemu Barcelona się nie zabezpiecza od takich transferów? Real się zesra, żeby zwykły Munoz do nas nigdy nie trafił
1
@blakkudium wszystkie opcje A się wysypują. Ciekawe co Deco ma w zapasie
8
@Luciano99 nic nie ma sensu w byciu czarnym
2
Czemu czarni noszą te ghetto czepki na głowach? I kto tam wierci podczas hymnu? xD
0
Antonelli chciał zabrać Russelowi drugie miejsce niczym Ronaldo bramkę Bruno na MŚ 2022. Szybko go Maroko spotkało
3
Jednak dość przygłupi ten Bernardo, że dał się nabrać na "projekt" Realu
3
@Popitek12 po internecie krąży nawet filmik jak zadzwonił dzwonek na przerwę.
5
@Encore a co za różnica, skoro Brazole nie mają nawet swojego języka