0

@VamoSBarca88 wiadomości prywatne nie działają

9

@Kubalinio2 propagandziści na misji. Brzydzę się tą stacją w stopniu równym co TVP za pisu.

6

@Encore czekam na smak inspirowany Kurakao @Giwera

0

@RoberDzik ja wstawiłem, to mi powiedzieli, że nieśmieszne :(

2

@Popitek12 spotkałem Danhausena i kazał mi coś Tobie przekazać.

5

@LAMC_10 i krótko z dziennikarzyną. Brawo prezydent Nawrocki

1

@Kgorecki2500 nie uwierzę

0

Z tego wszystkiego, to najlepsza jest grafika na polskiej stronie Nike
https://www.nike.com/pl/

0

@Kgorecki2500 ale odklej tę naklejkę z pojemnika

0

Komentarz usunięty

0

Jak coś, to na futbolemotion i w aplikacji SNKRS od Nike wciąż są dostępne koszulki 05/06 (zarówno z Ronaldinho jak i z czystymi plecami) w różnych rozmiarach.

1

@MadafakinGuy ja właśnie mam sandevistan. Najlepsza zabawa

10

13

W ogóle kiedyś Wolski i Orłowski to był chyba mój ulubiony duet komentatorski. Mimo że pamiętam, że Orłowski kibicował zawsze tej drużynie, o której akurat pisał książkę. A to co on teraz odwala to jest przegięcie.

0

14

Szkoda, że od przyszłego sezonu nie obejrzę żadnego meczu La Ligi po polsku, bo nie zamierzam słuchać tego przygłupa

2

Sorloth partidazo

2

@KamQiX kiedyś tu chyba był jakiś

0

A Sorloth to coś zrobił odkąd wszedł?

0

Tak ogólnie, to Vinicius chyba dzisiaj nie irytował

0

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem, to jesteśmy w finale LM. Finał pewny jesteśmy faworytem!!!

1

Haha ale szybko pokazał psu tę czerwoną

1

Ale przykurwił xD

1

@BojanKriKicz



0

No, mówiłem @BojanKriKicz

11

On się sam prosi, żeby nóżka znowu mu się wygięła w złą stronę. I znowu będzie wył.
https://x.com/M10Update/status/2035817366953627810

1

@BojanKriKicz spokojnie.

0

Spoko, Llorente może powiedzieć, że przeszedł na Islam i będzie git.

2

Nie zdziwię się jak Llorente z jakimś wstrząsem mózgu gra i coś odwali xd

0

@VamoSBarca88 nie mam, ale kupię, bo promocja jest. Ogólnie kupiłem CP na premierę, ale tam sporo było do poprawy. Teraz gra się pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?