PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne że kązdy popelnia błedy !! I tak Navas ich ratował itp itd . Ale co to zmieni nic . Dalej to Varane jest 2x lepszy od Bartry !!! Bo tu nie chodzi o popelnianie błedow tylko o ich częstotliwość i granie pod presja. A Varane jest tylko przykładem bo takich grajków którzy są młodsi a Bartra mógłby im buty czyścić jest w brud !!!
0
Głupota i to w takim momencie !!! Myślę że mimo tego wróci na Gran Derby .
Ale nawet jak będzie tak czy siak , to martwi że zawsze w meczach z Realem dominowaliśmy w środku pola i to oni musieli zagęszczać ten sektor ale wystawiać 2 DP. A w obecnej chwili to oni mają silniejszy środek pola !!! Martwi to że tak łatwo dopuściliśmy do takiej sytuacji.
Spoko , władze ligi sympatyzują z nami i napewno Masche dostanie najmniejszy wymiar kary xD
2
W pełni się zgadzam ze nie nadaje się do pierwszej 11-stki !! Mimo tego przy takiej formie reszty stoperów trzeba było coś zmienić ale czy to były / będą zmiany na lepsze to już śmiem wątpić . A z Bartry w rytmie meczowym czy bez rytmu stopera na miarę Barcelony się nie zrobi !!!
0
Wszyscy płakali , chcieli Bartrę w pierwszym składnie : co oczywiście w każdym normalnym klubie jest najnormalniejsze w świecie jak 2 podstawowych obrońców popełnia błędy co mecz to trzeba coś zmienić i dać komuś odpocząć!!!
Ale skoro wchodzi i od razu popełnia błąd to teraz wszyscy tłumaczą to brakiem ogrania itp itd !!! Otrzeźwiejcie ludzie , każdy popełnia błędy. Ale Bartra ani Vaermalen nigdy nie będą stoperami z światowego topu ! A takiego gościa potrzebujemy . Spójrzcie w Realu gra chociażby taki Varane , dwa lata młodszy od naszego Marca a umiejętnościami i pewnością siebie zjada go.
0
Nolito a Van Persi to gracze o zupełnie innym profilu !!! Nie sądze aby Van Persi odnalazł się w Barcy na skrzydle. A potrzebujemy właśnie kogoś takiego kto byłyby alternatywą dla całego naszego tridente. Zdedcydowanie ktos pokroju Nolito , Lavezzi , Feghuli itp.
0
Jeżeli zagra w środku Pique z Mathieu a przed nimi Masche - to będzie to istny sabotaż!!! Juz widze nieudolne próby wyprowadzenia piłki spod pressingu oraz to jak Masche próbuje przytrzymać piłkę próbując być Busquetsem i jest z tego kilka groźnych strat!!!
0
Przy Gumbau , Sergi Roberto to Ronaldinho .
0
Ponieważ twoje argumenty o młodszym zawieszonym pokemonie rowniez mnie urzekły . A gość przez przypadek jest obserwowany prze klubu z całej Europy. Ma 21 lat , jest szybki i zwrotny czego nie mozna powiedziec o zadnym z naszych stoperow poza Mascherano , świetnie gra głowa , nigdy nie odstawia nogi do tego ograny w lidze = podszlifowac i bedzie stoper na miare Barcelony na lata!!! A wymienilem go od tak , nie zebym chcial go bardzo ale jest jednym z tych ktorzymogli by nam zapewnic spokoj na lata , Real ma Varana i tak dalej, takich pilkarzy jest cala masa ale niestety Bartra do nich nie nalezy. Wracając do Vermalena to spoko moze grac od jutra za jednego badz drugiego z naszych stoperow ale cudow nie zdziala bo jest w tym momencie sredniakiem
0
Owszem tym jednym podaniem z którego de facto nie padł gol ocena jego występu spadła poniżej poziomu Mathieu ;) Naturalnie
1
Skoro Alba zagrał gorzej od Mathieu to chyba inny mecz oglądaliśmy . Nie raz musiał asekurować błedy stoperów , zaliczył kilka przechwytów oraz swoja szybkościa naprawiał wiele błędów kolegów , oczywiście sam się ich nie ustrzegł ale nie przesadzajmy!! Mathieu , źle wyprowadzane piłki , 3 razy spóźniony przez co rywale nie byli na spalonym i wiele innych błedów
0
Skoro uważasz ze Vermalen po 3 "solidnych" meczach gwarantuje nam duża jakość w obronie i stabilność to Ty się ośmieszasz . Po pierwsze musiałby pograć z 15 meczy żeby mozna go było ocenic , a po drugie sprawdź sobie z jakimi grał przeciwnikami i jakie były wyniki!!! Strzelił 1 bramkę z Malagą dającą nam 3pkt i nagle stał się czołowym obrońcą Barcelony . A co do Laporte to faktycznie za młody lepiej zainwestujmy 30mln w 29-latka
3
Chociaż mówiąc szczerze i delikatnie nie jestem zwolennikiem talentu Marca Bartry , stwierdzam że przy tak grającej obronie najnormalniejsze w świecie jest wymienić choćby na chwilę jedno słabe ogniwo i zobaczyć co będzie !!! Albo zmiennik wygryzie z podstawy kogoś albo gracz wróci zmotywowany itp itd !!!!
Szczerze po dzisiejszym meczu nie wiem który był słabszy czy Pique czy Mathieu
Mathieu 100 razy spóźniony przy łapaniu na ofsajd . Pique mógł asystować przy co najmniej 3 bramkach tylko szkoda ze dla Rayo . Przy wyprowadzaniu piłki niepewni , przy wybiciach niepewni , przy próbach odbioru pasywni a jak juz próbowali to faul . Katastrofa
7
Tragiczny mecz w naszym wykonaniu mimo błysku Neymara!!!
Nie można dać rywalowi tworzyć 3 setek w 3min albo pozwolić sobie na taką nonszlancję w obronie. Masa błędów które nie wynikają z braku Messiego !!! Potrzeba nam obrońcy z prawdziwego zdarzenia , bo żaden Vermalen czu Mathieu nie dadzą nam takiej jakości i spokoju jak choćby : Laporte i wielu wielu innych którzy mimo młodego wieku zjadają ich pewnościa siebie na starcie.
Do tego jeżeli Gumbau jest w naszej hierarchi pomocników przed Samperem - to pozbądźmy się tego szrotu jak najszybciej ( czyt. jednego i drugiego)
0
Co do tego że Marquinios nie gra , to owszem jego forma moze byc wielka niewiadomą . Mimo tego dalej uwazam ze jego potencjał jest duzo wiekszy niz Bartry . Ja wiem ze Marc nie dostawal zby wielu szans od Luisa , ale on widzi go codziennie na treningach . Ja natomiast na podstawie jego wystepow śmiem stwierdzic ze sie nie nadaje , moze ma swietne dlugie podanie - akurat w Barcelonie duzo takich pilek nie zagra , poraża mnie natomiast jego elektryczność , jest strasznie niepewny w swoich interwencjach , a i pewności siebie mu brakuje wiec w Barcelonie kariery raczej nie zrobi
0
Jak najbardziej trzeba sprowadzić 1 klasowego stopera i podziękować Mathieu oraz Marcowi.B .
Co do napadziora to Van Persi nie był by opcją ze względu na to że potrzebujemy gościa który gra na obu skrzydłach ataku a nie na szpicy , więc ani Van Persi ani Villa nie dali by tam dużo!!!
0
Co do Van Persiego to też jestem jak najbardziej przeciwny !!! Ale David Villa tez nie jest opcja bo nam potrzebny jest napastnik grający na obu skrzydłach - na szpicy jest Suarez oraz ewentualnie Messi . A podstarzały Villa na skrzydle to nie jest rozwiązanie . Dużo lepszy Nolito !!!
A co do Marquiniosa oraz Bartry - to nie ma co prównywac tych panów , bo to niebo a ziemia. Marquiniosem interesuje sie wiele dużych klubów w Europie a takim Bartrą najwyżej Rayo czy Betis!!! Poza tym Barca obserwuje Marquiniosa od lat za czasów gdy grał jeszcze w Romie
0
Dokładnie , "mieliśmy kim postraszyć w meczu z Sevillą ;) "
A w ogóle to Iniesta ma 19 lat , a Rakitic ma formę życia
0
Jakikolwiek trener by nie przyszedł , to raczej nie chętnie pozbył by się gościa który jako jedyny ma coś do zaoferowania w lini pomocy :) Nie mówią że Liverpool-owi w tej chwili po letnich zakupach i przy upadającej marce ciężko będzie kogokolwiek namówić aby przyszedł i grał na Anfield.
0
Milan miał średnią wieku 30+ . Poza tym 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza i w tym wieku mają zazwyczaj szczyt formy ( patrz Messi ) . Nie można grać samą młodzieżą ! A widac że Munir czy Sandro to nie ten poziom, ja jestem jak najbardziej za tym aby ich ogrywać ( bo tego potrzebują ) ale w meczach z słabszymi rywalami albo w drugich połówkach gdy jest juz spokoj.
0
Przed sezonem chciałem Gio Dos Santosa - był do wziecia zaa 6mln !!! Hiszpański paszport , ograny w lidze , gwarancja solidnego zastępstwa któregoś z MSN i do tego wychowanek!!
Ale teraz to został tylko Nolito !!! - ktos tam wcześniej pisał że mało zwrotny i motorycznie by nie dał rady :D chyba nie ogląda La Liga !!! Pozdro
0
Wszystko zależy od tego gdzie będzie grał Turan i jaką role widzi dla niego Luis . Wiadomo że absolutne minimum to albo 1 napastnik który nie obniży poziomu podczas nieobecności jednego z MSN , albo jakiś kreator środka pola.
Ja osobiście chciałbym Nolito do ataku , a Turanem grac w środku ze względu na A co do samego Nolito to lepiej żeby przyszedł w zimie w takiej formie i takim rytmie meczowym , niz jakbyśmy go kupili przed sezonem i męczył by się na trybunach.
0
jedyna setka to ta Sandro po wypracowanej akcji . Ta Pique to wynikła z niczego innego jak z zamieszania w polu karnym. Chodziło mi o to że taka drużyna jak Barca na swoim stadionie powinna spokojnie mieć kilka sytuacji stuprocentowych na połowę , a tu była bieda - do tego Suarez z Naymarem nie grali niczego , nie utrzymywali sie przy piłce , Neyma próbował dryblować ale większośc jego dryblingów była w poprzek boiska i nic z nich nie wynikało . Jeden jedyny raz się rozpędzil i uzuskal rzut wolny po którym strzelał Rakitic .
0
Ogolnie to zagraliśmy straszną kiche!!! Nie stwarzaliśmy sobie stuprocentowych sytuacji do strzelenia bramki , a w drugiej połowie najlepsza była okazja kiedy główkował Pique po zamieszaniu w polu karnym . Bramkarz który to już raz z kolei popełnia błąd i tracimy bramkę ( bo gdy piłka spada na 2 metr to zawsze jest to piłka bramkarza!! Suarez gdyby nie bramka to krytyka spadła by na niego straszna ( nic nie dawał drużynie , same straty i żale w kierunku sędziego, nawet nie potrafił utrzymać sie przy piłce )
0
Wiekszość kiedy juz przed startem sezonu wspominano że Nolito moze zastapic Pedro mówilo , średniak - za stary itp itd . A teraz gość nagle stał się zajebisty dla wszystkich i nawet wiek nie przeszkadza :) . To normalne ze powinien do nas trafic ktos pokroju Nolito - ograny , doswiadczony bo nie mozna sprowadzac ludzi z mysla tylko o przyszlosci kiedy nie ma grac kim tu i teraz !!!!!
0
To jasne że na razie nie ma co nawet aspirować do pierwszego składu !!! Ale po pierwsze Bravo leczy kontuzję , a po drugie kosztował jednak sporo pieniędzy i dlatego nie sadzają go od razu na ławie po 3-4 kiepskich występach , więc Masip nie ma czego szukać .
Od początku byłem przeciw temu transferowi , każdy wie ze wygrał on LM i miał kilka świetnych interwencji , ale kto by nie stał w bramce to by kilka takich miał . A nam jest potrzebna pewność miedzy słupkami a wtedy nawet klops co 10 mecz bedzie wybaczany
0
Czy Wy nie widzieliście że Mascherano wszedł na pozycję Busiego a ten przesunął się trochę wyżej . Ja rozumiem , zmiany były potrzebne , ale mówią szczerze nie mamy ławki , Sandro nie był by opcją bo on nie mial by miejsca aby sie rozpędzić i nie raz to było widać ze w tłoku wnosi wiecej strat niż rzeczy pozytywnych !! A za bezproduktywnego Rakiticia oraz Messiego któremu się nie chciało nie było nikogo !! Lepiej powinno byc w styczniu ale i tak trzeba dokupić kogoś takiego jak Nolito.
0
Nie tłumaczmy ślepo Niemca bo :
Nie uczy się na błędach.
Tu nie ma miejsca na tyle pomyłek bo kosztują one zespół zbyt dużo. Marc widocznie nie znosi presji jaka na nim ciąży , a na nauke jest za późno jeżeli chce się walczyć o bluzę z nr 1 w Barcelonie!!! a najgorsze że jego błędy zdarzają sie na każdej płaszczyźnie : to się źle ustawi , to źle wyjdzie do piłki , to poda przeciwnikowi
0
Dokładnie , tu nie ma miejsca na tyle pomyłek bo kosztują one zespół zbyt dużo. Marc widocznie nie znosi presji jaka na nim ciąży , a na nauke jest za późno jeżeli chce się walczyć o bluzę z nr 1 w Barcelonie!!! a najgorsze że jego błędy zdarzają sie na każdej płaszczyźnie : to się źle ustawi , to źle wyjdzie do piłki , to poda przeciwnikowi
1
Wiekszość chyba uważa że sumy podawane przez ludzi z Qataru to jest cośw stylu " a damy im 60 mln , no ok " . Pisząc komentarze w stylu , weźmy 80 , weźmy 100 , to my rozdajemy karty itp się pogrążacie . To nie są liczby ustalone od tak bo komuś się tak podoba , tylko oparte na analizach rynku i tak dalej !!!! Ludzie otrzeźwiejcie
0
Dokładnie potrzebujemy jednego środkowego pomocnika , do tego jednego stopera ale na pewno nie powinien nim być Mustafi !!! Gość jest za słaby na Barcelonę . Zdecydowanie wolałbym Laporte z Athleticu