1

@Eklerek Ciężko żeby wcześniej wygrali LN kiedy jej nie było.

0

@AmigoBlancos Chciałbyś aby odszedł?

5

@MesQueUnClub_87 Oj GTA2 to była piękna gra.

0

@Karol145 No panuje ale tam to trwa kilka miesięcy. A u Nas potrwa tydzień pewnie.

0

@Karol145 Serio. W większości popularnych miejsc turystycznych jest taka pogoda jeżeli ktoś się wybiera w sezonie.

I nie zdarzyło mi się narzekać ze w Hiszpanii, Włoszech czy Grecji upal jest....

1

@Karol145 A w drugą stronę już było super. Dostali za frytki Ville i Suareza którzy dali im mistrzostwo. Oraz wydymali Alemanyego na Griezmannie.

1

@Aequlibre Nikt nie powie ze się sprawdził. Była to krótka i przykra przygoda.

1

@Karol145 Wiele rzeczy zagraża życiu. Dla osób z nadciśnieniem i dla osób z niskim ciśnieniem.

Trzeba się cieszyć a nie marudzić że w lato jest gorąco. Można sobie się poopalać, poleżeć w basenie itp. Jest wiele pięknych aktywności które można robić w taka pogodę.

4

@NeroTFP1 Od tego jest lato, żeby było gorąco. A zima żeby było zimno.

4

Jest ogólnie jakiś pilkarz który się u Nas sprawdził po transferze z Atletico?
Te wszystkie Turany, Felixy, Griezmanny to były porażki straszne. Na boisku ale i finansowo.

0

@szela1899 Morze jest więc co więcej może robić 6latek.

4

@APTAPT @BORO_12 Diaz grając w PL jednak grał duzo lepiej niż Gordon.

2

@Kamiloza91 Ale w Barcy nie gramy takiej murarki. Byłby bezużyteczny.

0

@Zoker Wciąż zagrał jeden dobry sezon.
Już kiedyś City kupiło Kalvina Philipsa

2

@Luciano99 Tam trzeba zrobić przewrót bo władza nie walczy z inflacją.

Czynsz za lepianki drogi. Woda w rzece podrożała a dzidy w sklepie z dzidami to kosmos.

2

@Luciano99 I fajnie biega po boisku. I nawet piłkę raz dobrze podał I raz przejął po powrocie.

0

@Marcelinho99 Bo Rashford jest dobry. Ale na ostatnie 20min jak przeciwnik zmęczony i miejsca jest więcej.

0

@Encore Tyle pieniędzy za takiego przeciętniaka.

0

@macio_944 Jeszcze biega i koszulkę dobrze założył.

4

A mogą trafić taka drabinkę że 3 razy z rzędu Uzbekistan?

0

@PuszkinFan Bo jest Ferran. Trzy 9 Nam nie są potrzebne. A sam Muriqi to byłby dramat a nje wzmocnienie.

0

@barteq Lewy zwolnił kontrakt więc kasa na pensję jest. Fati jest na tej liście plac...

0

@Piotrek1993 Żeby pasował do rotacji z rezerwowym napastnikiem Hiszpanii.

1

@Giwera Serie A i jej twarz ja jednym obrazku. :)

2

@heniusss I wtedy to był sport. Nikogo nie obchodziła fryzura i kolorowa koszulka.

1

@escarabajo @Kidd Undav dla mnie to nieporozumienie jak Saibbari gy był. Chłopaki umiejętności techniczne takie sobie. Ciężko mi patrzeć jak 9 Barcy piłkę przyjmuje na 2-3 razy. Albo nje umie grać kombinacyjnie. Oyarzabal już lepiej

0

@Kibol_83 Marzenie żeby nie musieć oglądać Diego Simeone.

0

@Kamiloza91 Szczerze to nie wygląda on zjawiskowo. Taki zupełnie nie nasz profil.

0

@kemyt1995 Absolutnie nie. Można to porównać ze względu na liczby które Alvarez generuje.

Co do Grieza to on wiele razy grał na pozycji Leo. Sam Leo robił wiele aby mu pomóc. On po prostu wyglądał tesgicznie. Skuteczność tragiczna.
A najlepszy był w powrotach.

2

@Kidd @escarabajo Ja bym poszedł w kogos nieoczywistego, który obecnie będzie dużo tańszy.

Jak Gabriel Jesus np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?