0

Tez sie bardzo ciesze ze przeszedl ale chyba was wszystkich "pogieło"

skoro sadzicie ze bedzie on podstawowym DM ;D

I co wy macie do tego Busqetsa ,chlop zagral sezon jak rutyniarz chociaz nim nie jest , wywalczyl sobie miejsce w pierwszej 11-stce mistrzow świata i wygryzl na stale Toure ze skladu !!!

Mascherano bedzie tylko rezerwowym na pocatku na pewno a potrzebny jest Pepowi do rotacji i oczywiscie ma on wkoncu zawodnika ktory wchodzac na dluzszy okres nie obnizy jakosci zespolu, Tyle!!!

0

zibiku

jak mozesz widziec w Assulinie zmiennika Zlatana skoro on gra na innej pozycji ,jest raczej lewym skrzydlowym dlatego jak najbardziej dal bym mu szanse gry w pierwszym zespole!!! jak dla mnie to wlasnie on jest najbardziej perspektywicznym z tych zawodnikow . Co do Jeffrena za duzo Pep szans mu nie dal wiec pewnie nie graana poziomie Bojana czy Pedro

0

isarow ;D

dobre dobre ;] Nie ma nic wazniejszego niz Gran Derby, pozatym bardziej licze na wygrana w lidze niz CL ,chociaz kusi final na Bernabeu ;]

0

Marek 77

Bojan ma byc zmiennikiem calego naszego ataku ;]

to oczywiste ze jest nam ktos potrzebny za Henrego ,

Balotelli jest swietnym zawodnikiem ale Inter go nie sprzeda a jezeli wogole to bedzie chcial ogromnej sumy!!!

Ribery - za drogi(chociaz moglby byc celem nowego prezesa ;])

0

Fantastycznie ;]

pewna wygrana po dobrej grze , jedyne co martwi to skutecznosc ale przy 3:0 kto by na to patrzyl ;p

świetnie zagral Messi nie tylko przez bramki , duzo widzial i nie do zatrzymania ;]

Keita zagral swietny mecz, moze niewidoczny alw wykonal piekna robote no i Maxwell -swietny w obronie i ataku ,wie kiedty zaatakowac a kiedy wrocic ,extra transfer ;] oczywiscie reszta tez zagrala wysmienicie ;p

troche niewidoczny byl po wejsciu Busquets ,jakby go nie bylo wogole

0

troszke dziwi mnie ich sklad ;] szczegolnie brak Fernando Llorente bo to pod niego gra zawsze Athletic ale to nie nasze zmartwienie , choc pewnie rezerwowi beda chcieli zrobic przed liga dobre wrazenie

0

kibice w ekstazie ;p

0

Czyli gramy najmocniejszym skladem , takim ktorego chcial pewnie kazdy kibic ;] Oczywiscie brak genialnego Iniesty ale i tak kozak ;]

Ciesze sie ze w 1 -szym zagra Maxwell , bede sie mu bacznie przygladal ;]

0

ile sytuacji by nie zmarnowal ;p był wielkim pilkarzem i zawsze bede go podziwila za to co zrobil dla Barcy!!

Co do Roniego , to po zakonczeniu kariery kazdy bedzie go kojarzyl z Barca ;] i w zadnym innym klubie nie wroci do takiej formy , lata a przedewszystkim szybkosc i zwinnosc co cechy ktore zatracil ;/

ale był i jest Wielkim pilkarzem

Vamos Barca

0

adrianoos

http://www.rojadirecta.org/ na tej stronie masz linki do wszystkich meczów.

0

Stawiam 3:0 dla Barcy , takze chcialbym aby Ibra zagral od poczatku tyle na ile zdrowie mu pozwala ;] bo jest roznica grac pierwsza czy druga polowe. Musi sie ogrywac z druzyna pozatym Bojan w presezonie forma nie imponowal jak i w 1 meczu.

0

paulittos,kakarotto11

Dzieki za pomoc , zabieram sie do pracy ;]

0

Dzieki ;]

Tylko jeszcze pytanko czy ten kanał jest dostepny na dekoderze 'echostar dsb 616'?? bo kanal niby jest na 912 programie a ja mam tylko z 300 ;]

0

mam pakiet familijny CP i niema tam Tvp Sport dlatego pytam czy jakis inny kanal z tej platformy , w tym pakiecie chodiz ?? pomozcie

0

Witam ;]

sorki ze pytam ale czy ten kanał Abu Dhabi Sport to nie to samo co Abu Dhabi TV??

bo wlasnie taki kana l mam na cyfrowym polsacie i niewiem czy bede mogl obejrzec mecz, z gory dzieki za odp ;]

0

Jedyne co mnie martwi to ze zawodnicy nie zlapali jeszcze tempa meczowego a i transfery powinny byc przeprowadzone duzo wczesniej , bo z miejsca zgranie nie przyjdzie.

Dla mnie priorytetem jest kupno srodkowego pomocnika

Fabregas , Moutinho , M.Fernandes ,

0

Olo_17

Zgadzam sie z toba w 100 %

Fabregas jest idealnym rozwiazaniem ktore zalatwi 2 problemy ;]

Ja tez dalbym te 40-50 mln .

Zdecydowanie wole wychowanka ktory bedzie przez lata stanowil o sile Barcy niz pierwszego lepszego Mate czy kogos tam aby tylko kupic!!!!!

Co do obroncy To Pep napewno uwaza iz Henrique nie jest gotowy do gra na takim poziomie jak Barca ( patrz Caceres) i dlatego chce Chyhrynskiego.

0

Witaj Zlatan ;]

Dzieki temu transferowi spelnilo sie moje marzenie ;]

Najlepszy napastnik na świecie wedlug mnie ,rownac z nim sie moze tylko Torres.

0

Mef90

Chyba jestes nie powazny ;D nie po to Henry gra l2 sezony na lewej stronie aby teraz wrocic na srodek!!!!

Ibra jest zdecydowanie lepszy na srodek i Pep o tym wie ,pozatym od poczatku szukal silnego ,wysokiego dobrze grajacego glowa snajpera!!!!!

Pozatym w Arsenalu cala dryzyna grala pod niego (nie ujmuje mu umiejetnosci ) ale skoro caly zespol pracuje na 1 zawodnika to niema mozliwosci aby czegos nie strzelic ;]

0

xavi1991

To jest obronca nie porownywalny do Caceresa .

Caceres przychodzil jako talent ktory moze w przyszlosci grac regularnie w Barcelonie!!!

A Czyhrynski to jest pilkarz ktory moze odrazu wskoczyc do pierwszej 11-stki , Pep bedzie stosowal rotacje i kazdy bedzie gral (Pique,Puyol,Marquez ,Chyhrynski)

Co do Millito to jest on na wylocie . Wyleczy sie w klubie ale zanim zaczal by grac na poziomie sprzed kontuzji to minie sezon , takze lepiej dla niego aby wrocil do fomy w ojczyznie.

Priorytetem jest kupienie zawodnika na do srodka pola aby odciazyc Xaviego i Inieste ,nie potrzeba kupowac wtedy lewego skrzydlowego bo Iniesta moglby grac z Henrym na tej pozycji !!! A Henry sezon pogra napewno takze mozna ta pozycje wzmocni w nastepnym sezonie

0

Ja bym go zostawil w klubie , idealnie nadaje sie jako zmiennik Zlatana, typowy snajper od wykanczania akcji.

Bojan bardziej sie nadaje na skrzydlo jak o zmiennik Messiego i Titiego.

Chociaz wypozyczenie tez nie jest zlym pomyslem , ale tylko takie ktore da mu szanse gry w pierwszej 11-stce. Bo skoro ma siedziec na lawce w innym klubie, to lepiej niech poznaje Barce ;)

0

Dlatego zawsze pozostanie w pamieci jako jeden z najlepszych strzelców Barcelony,

Ikona klubu , zawsze dawal z siebie wszystko i strzelal jak na zawolanie.

Mial swoj charakter ale zawsze bedzie w mojej pamieci.

Dziekuje z to co zrobileś dla Barcy Samu!!!

Czas na Zlatana.

0

Dym

Masz racje ale Riery w FCB niechcial bym nawet za darmo , jest strasznie cienki co pokazal ostatnio Puchar Konfederacji , taki jezdziec bez glowy jak drybluje to nie widzi nieczego poza swoimi stopami ;D

Co do Ibry to jest on typowym srodkowym napastnikiem ktory moze odegrac pilke ,zastawic sie lub wykonczyc akcje glowa noga bez roznicy. Oczywiscie sam potrafi stworzyc sobie sytuacja strzelecka bez pomocy pomocnikow czym roni sie od Eto'o.

Ibra na skrzydle traci 70% swojej wartosic ,zreszta z Eto'o bylo podobnie

0

Barcelonista87

chyba dlaej chegos nie rozumiesz ;/

Eto'o nikt w Barcy niechce !!!! Takze napastnik jest potrzebny od zaraz !!! A Henry nie po to 2 sezony grla na lewej stronie zeby teraz znow byc napastnikiem!!!!!

Zgadzam sie co do tego zeby kupic jakiegos zmiennika dla Xaviego i Iniesty bo nie moga grac wiecznie pozatym Pep mogl by stosowac rotacje bo Iniesta grywa tez na lewej stronie ;]

0

bonjaskyboniek

Dlatego ze Eto'o konczy sie kontrakt po tym sezonie i w styczniu by mogl podpisac umowe z innym klubem!!!!

Dla zarzadu pozbycie sie Eto'o to sprawa priorytetowa jak nie zauwarzyles ,obnizali cene zeby go tylko ktos chcial.

A Ibra ma dlugotermionowy kontrakt i jest trzoche lepszy od Samuela.

0

To ze potrzeba napastnika to jest jasne jak słonce

Dla mnie Ibra jest lepszy od Villi zdecydowanie ,oczywiscie kazdy ma swoje zalety

(Ibra lepiej gra glowa,lepszy strzal z dystansu i technike ,pozatym lepiej sie zastawia a wlasnie takiego zawodnika szukal Pep)

Jedyna znaczna roznica to taka ze Villa zna La Liga i nie musial by sie aklimatyzowac ale panowie Ibra zaaklimatyzuje sie w druzynie w sezonie przygotowawczym a tak wielki napastnik strzelac bedzie napewno

0

Looky ma racje w 100%

Pierdoli..e glupoty ze ten albo tamten , To Pep mowi ktory jest lepszy i tego zarzad ma zatrudnic!!!

A dni Eto'o w Barcy sa policzone takze komentarze typu (juz wole zeby Eto'o zostal) sa lekko powiedziane nienormalne!!!!

To ze potrzeba jakiegos pomocnika na zmiennika dla Xaviego i Iniesty to inna bajka !!!

romek_mess

a Ile Villa strzelil w L.Mistrzow?

0

Gdyby przyszedl Ibrahimovic to byloby najlpszy transfer Barcy od lat.

Pep gdy podejmowal prace na Camp Nou powiedzial ze chce wysokiego snajpera umiejacego grac glowa . A Zlatan nie dosc ze pasuje do profilu to jeszcze jest najlepszym technicznie napastnikiem do tego ma zabojczy strezal z dystansu ;]

Villa tez jest fantastycznym napastnikiem ale uwazam ze Pep na 1 miejscu chcial Ibre

0

Tego sie nie spodziewalem ;] chodz z radoscia poczekam do konca transakcji .

Tanio i strzal w 10. Ograny bardziej niz Filipe a jego kariera stanela dlatego iz nie lubil go Mourinho.

Teraz skupic sie na napastniku(Villa)

0

Masq

masz racje w 100% ;/

spodzeiwalem sie wzmocnienia a nie uzupelnienia skladu bo takimi zawodnikami jak Poulsen nic nie zwojujemy ;/

Forlan nie poradzil sobie w Man.Utd to i nie poradzi sobie u nas i niema znaczenia ze to inna liga!!!

Nawet Man.City zrobil fantastyczne wzmocnienia a niby byli na straconej pozycji a tu Tevez i na 90% Adebayor ktorych wolalbym od Forlana ;/

Jezeli nie kupimy Villi i odejdzie Eto'o to jedynym wyjsciem jest kupno mlodego perspetywicznego zawodnika jakim jest Aguero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?