PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 chucham i dmucham na mój żeby się przypadkiem nie rozkraczył w obecnej chorej sytuacji na rynku xD
1
@majkiii nie no akurat jesienno-zimowe wieczory na taką grę wjadą idealnie.
Oby to był ostateczny termin, a na PC niech wydadzą po Wiedźminie 4 xD
0
@Szczygiel06 jutro wolne, wtorek, środa praca, potem w niedzielę na nockę dopiero. Nie ma u mnie czegoś takiego jak przestój xD
0
@4drian0 proszę Wukong -80% XD
5
@LeszekFCB po obiedzie, 16-17 xD Coś strasznego to jest, po wyjściu z pracy mam wrażenie, że podbije świat, cały dzień dla siebie, a potem dopada taki zjazd, że ciężko głowę utrzymać prosto.
1
@marcin62 nie wiem ile w tym prawdy, ale jest możliwość, że ona uniknie więzienia ze względu na wiek. Jedynie spędzi kilka lat w ośrodku wychowawczym XD
Ja to naprawdę nie rozumiem gdzie jest problem z tym żeby jej wklepać ośrodek do 18 roku życia, a potem od razu wsadzić do pierdla na 25 lat albo dożywocie.
0
@PeRRy czas na ogarnięcie już był. Vitality musiałoby odłączyć myszki żeby dwóch rund w CT na swojej mapie nie wygrać.
Faze i tak zrobiło wynik mocno ponad stan, mało kto stawiałby na nich w finale, szczególnie po stage 1. Szkoda tego finału, po Nuke była nadzieja, ale Vitki to tak doświadczona drużyna, mają tak ogarnięty mappool, że trzeba na nich zagrać przysłowiowe życie w takim meczu.
1
@PatrychoO kwestia przypomnienia sobie mechaniki gry, imo te dodatki nie są warte tego żeby grać całą grę od nowa. Ten dodatek z kuźnią też jest bardziej powiązany z KCD1 i historią ojca, a klasztor to obszar zamknięty, nie ma możliwości opuszczenia go do czasu zakończenia dodatku.
1
@PatrychoO malarz nudy jak nie wiem co, ten z kuźnią spoko, z klasztorem pograłem chwilę i odpuściłem, podobno też nudy straszne.
1
@macio_944 byłem dość sceptycznie nastawiony do tej gry, jej premiera i kolejne pół roku było mi obojętne, ale w momencie jak zagrałem to zrozumiałem dlaczego ta produkcja musiała dostać tytuł gry roku. Dzięki niej mój listopad był wspaniały :D
Trochę jednak boli brak jakiegokolwiek wyróżnienia dla KCD2.
1
@Pnog37 w sumie racja, zapomniałem o tym dzieciaku, któremu brakowało struktur w G2 xD
No to ciężary tam w Falcons będą jeszcze większe coś czuje. Ale mnie to akurat cieszy, nie przepadam za nimi.
1
@Pnog37 kyxsan to igl, a jeśli mówisz o magixxie ze Spirit (obecnie ławka) to on takim nie jest, Niko ze swoją psychiką też iglem dobrym by nie był imo, strasznie siada pod presją. Jak już to widziałbym tam kogoś pokroju Snaxa i niech rzeźbi od zera. Potencjał personalny jest, ale oni kompletnie nie potrafią grać w stresowych sytuacjach co często widać. A jak sam prowadzący się spali i to pokaże to jest kaplica. Janek to oaza spokoju i myślę, że by się tam odnalazł nawet w tym wieku.
2
@macio_944 kocham materiały gdzie twórcy gry opowiadają o procesie produkcji i tego jak to wyglądało od środka.
2
@macio_944 dużo bym dał żeby to ogłosili i na koniec pokazu powiedzieli, że DLC jest dostępne do ściągnięcia xD
4
@DragonxNF to jeden z tych baranów co mają wersy o wciąganiu, bzykaniu i jedyne co rymują to coś w stylu "najpierw wale w nos, potem walę ją całą noc"
Nic ciekawego ogółem.
1
@misterio grałem w sumie tylko w 3 i 4, jak widzę tą grę to czuję zapach dzieciństwa, a ostatnio ogrywając Ekspedycje 33 jakbym się cofnął w czasie i grał w Heroesa na sterydach jeśli chodzi o walkę xD
2
@Faro to samo robi De Jong, ma okazje pobiec do przodu, spróbować prostopadle podać to nie, kółeczko raz, drugi i do tyłu XD
0
@Gaucho Messi nawet teraz pewnie zrobiłby z tego Cucurelli wiatrak, tylko głupcy będą porównywać Yamala do Leo.
Nie mówię, że Lamine jest słabym piłkarzem, ale widać po prostu jak łatwo go odciąć od gry. Krótko, pewnie i siłowo w niego wjeżdżać i chłopa nie ma. Mendes zrobił to samo.
1
@macio_944 to jest akurat bug, który nie został naprawiony praktycznie od startu gry. 100% skuteczności to ma xD Osobiście nie gram już w to gówno od 2 tygodni i mam nadzieję, że Bloodwalkera zobaczymy jakoś w sierpniu czy na początku września żeby mnie czasem nie podkusiło kupno "nowej" edycji i do wyjścia GTA będę miał w co grać.
1
@pt9 pomógłbym rodzinie spłacić ich zobowiązania, trochę pewnie dałbym tym, którzy byli zawsze obok nie tylko wtedy jak było dobrze.
Trochę bym zainwestował (pewnie złoto), a za to co zostanie to bym zwiedzał świat.
0
@Consigliere Lewy doceniany w każdym klubie w jakim grał za granicą, gość wychodzi jako kapitan jednego z największych klubów świata, a w kadrze jakiś wuefista i alkoholik mu zabrał opaskę i dał ciapciakowi Zielińskiemu, niesamowite xD
3
@Kgorecki2500 ja chętnie wrócę do klimatu mrocznej Wyzimy, walki z Azarem i Magistrem + bagien z rozdziału 2 w odświeżonej wersji, które będą pewnie napakowane aktywnościami, przynajmniej taką mam nadzieję.
4
@Kgorecki2500 najbliższe lata jeśli chodzi o gry to coś wspaniałego. Same potężne produkcje, z Polakami w ścisłej topce.
Stawiam, że do 2030 roku zobaczymy Intergalactic od Naughty Dog, Bloodwalkera, Wiedźmina 4 + pewnie jakiś dodatek i być może druga część sagi z Ciri, liczę na Cyberpunka 2, GTA 6 na konsole/PC, remake Wiedźmina 1. Nie odkopię się z tego, bo praktycznie każdą z tych gier będę chciał ogrywać tak żeby zrobić każde zadanie i aktywność na mapie xD
0
@Jasialdinho komentator coś wspomniał, że Ukraina zagra u nas lub na Słowacji. Logiczne i najbardziej sprawiedliwe byłoby, że półfinał grają u nas, ewentualny finał z nami na Słowacji.
0
@Lordzi stawiam, że półfinał u nas, ewentualny finał z Polską gdzieś indziej.
0
O co gramy ogólnie? O rozstawienie w koszykach?
1
@FcPortoFan1999 a i tak zagrają w barażach, niesamowity system XD
1
@Barceloniarz987 miejsce z Ligi Narodów bodajże, jak się nie mylę
6
@Aragorn33 wyskakują mi czasem jakieś losowe grupki na fejsie i wczoraj w komentarzach był typ, który "pozdrawiał hejterów" i wrzucił filmik jak przeładowuje broń, ze swoim ryjem, legitny profil, zdjęcia z dziewczyną itd XD Masa jest takich kretynów, którzy myślą, że w internecie są w jakikolwiek sposób anonimowi, bo sobie dadzą nazwę "Inco Gnito" zamiast imienia i nazwiska :D
1
@Derean u nas nigdy nie może być tak prosto. Zawsze sami musimy sobie komplikować sprawy. Holandia to jednak Holandia, topowa kadra, ale kompletnie inna motywacja by była dzisiaj. A tak to klasycznie, czy przegramy czy wygramy, jeden uj xD