0

Po Pedrim na 11 miejscu jestem w stanie uwierzyć, że wygra Yamal patrząc na to jaki on hype generuje i jakieś tuzy z Ugandy będą głosować przez pryzmat tego xD

2

@draxidox ja nie rozumiem w ogóle jak można widzieć w lusterku auto i zaczynać manewr na tempomacie z przepisowymi 120km/h. Jak już się wyprzedza to się dodaje gazu, robi to szybciej, wraca na prawy i wszystko.

Sam mam sporo takich sytuacji jak gdzieś jadę drogą szybkiego ruchu, barany widząc tira przed sobą i auto wyprzedzające lewym pasem (chociaż tu wątpię, że w ogóle patrzą w to lusterko) po prostu wjadą przed maskę ze swoją zawrotną prędkością 90-100km/h i zadowoleni.

1

Getafe już 2 czerwone powinno mieć, ale oczywiście VAR i asystenci ślepi

1

Zapowiada się, że kurs 3.70 na City to promocja roku xd Szkoda, że Atletico to dziadygi i trzeba ich będzie wpisać na czarną listę w tym sezonie xD

3

@takisobiektos nie powiedzieli po prostu, że tylko tym, którzy nie płacą xD Takie tam małe niedopowiedzenie.

0

@Transu96 ten wolny start to jednak dotyczył rzeczy za granie xD Nerf nagród, nerf evo, ratingów w eventach. Za tydzień na światową premierę przewiduję podobny zestaw paczek, który jeszcze bardziej zabije rynek jak obecne karty nie odbiją za 2 lub 3 dni.

1

@Eklerek na PC to w ogóle widziałem są jakieś abstrakcyjne błędy XD I to zapewne kolejny z nich.

0

@Transu96 U mnie Kahn, mogło być gorzej, więc nie ma co narzekać xD Przynajmniej nie ma problemu z GK na dłuższy czas. Ale za te paczki do sklepu to ich jebać, rozpieprzyli cały rynek znowu na początku gry.

@Eklerek za preorder gry kupiony przed 26 sierpnia. One się ulepszą w listopadzie do swoich normalnych wersji.

0

@adamek20151 każdy kto wyda złotówki na pointsy. Ci co nie wydają standardowo będą mieć trudniej, usunięcie hybryd narodowych z sbc gdzie były spoko paczki, zadań z golami o paczki, ogromny nerf nagród za granie rivalsów i fut champions.

@Eklerek może dopatruje się plusów na siłę, ale względem fc25 da się szybko pograć piłką, główki działają tak jak powinny działać.

I uprzedzając po co to kupuje. Lubię rywalizację online i to jest w sumie jedyny sensowny argument xD.

0

@MesQueUnClub_87 jego opinie i tak są subiektywne i warto nie brać tego na poważnie. Dla niego kebab z karkówką nie ma racji bytu (oprócz tego ostatniego, którego wychwalał), a mi na przykład smakuje. Jeśli mam wybór między karkówką, która wygląda jak mięso i widać, że coś sobą reprezentuje, a pasztetem z 40% mięsa to wybór jest jasny.

2

@Sergio_Devils ta? Przypomnę tylko, że oni kilka lig mistrzów przepchnęli taką grą XD

0

@Kgorecki2500 a sąsiedzi pewnie sami wychodzą na balkon jarać pety kręcone samodzielne z jakiegoś tytoniu za 5 zł, który śmierdzi gorzej niż gówno.

1

@macio_944 o jezu, dobrze że przypomniałeś, bo kusiło mnie żeby to kupić w tym roku xD

0

@marcin62 a czemu tam nie ma polskiego dubbingu? Jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie, że polska gra, osadzona w Polsce nie ma naszej mowy?

0

@Encore imo Rain, swoje się nagrał, może chce się skupić na rodzinie bardziej po tym jak niedawno urodziło mu się dziecko.

Zmiana igla 2 miesiące przed majorem, z nowym zawodnikiem, którego trzeba tam ograć na scenie tier 1 nie ma dla mnie sensu i byłby to debilny ruch ze strony Faze.

5

@BillyButcher XDDDDDD

6

Komentarz usunięty

1

@Transu96 zapewne będą evo typowo pod te karty. Najbardziej mnie ciekawi czy ten leak dotyczący halloweenowych kart się sprawdzi, fajnie jakby to wróciło.

0

@4drian0 a z innych napaleńców ściągają 200 zł za grę, która miała być dodatkiem i cudownie się rozrosła na tyle, że jest osobną grą xd

0

@Szczygiel06 iść dalej, czyść po prostu wszystko co możliwe w danej lokacji jakiej jesteś, mini bossy itd (często i tak jesteś do tego zmuszony, mam wrażenie, że gra jest tak skonstruowana żeby przejście dalej znaleźć jak najpóźniej :D), bo czasami idzie wydropić coś fajnego przy okazji. Z czasem odblokujesz sobie jakieś dungeony, temple of chaos, tam też idzie trochę % lvla wbić. Koniec końców endgame masz na około 65 lvlu i tam zaczyna się zabawa.

0

@Szczygiel06 jeśli chodzi o poziom na główne bossy to gra prowadzi praktycznie jak po sznurku, po prostu musi Ci siąść podejście xD Ja na początku to go z 2h robiłem pamiętam xd

A sam obecnie gram na endgame, 78 lvl sorc i jak oglądam sobie niektórych ludzi to zdaje sobie sprawę z tego jakim noobem jestem albo nie mam farta do itemów po prostu.

2

@clyde akurat mam kolegę co pracuje w wojsku (zachód Polski) i pytałem jak sytuacja u nich to mówił, że są postawieni w stan gotowości bojowej. Myślę, że nie żartowałby w tej sytuacji ;p

0

@bartekvisca a co innego mają zrobić? Wezwać rezerwistów i posłać ich do walki na wschód?

1

@gumaz nie, bo usuną xD

1

Wstałem jak codziennie rano i się okazało, że świat znowu poebao

1

@Sulimo Remedy zrobiło także Max Payne 1 i 2, Alana Wake'a, także tak, to studio potrafi robić bardzo dobre gry.

3

@LeszekFCB Ogólnie ciężko w ogóle mieć nastawienie, że tam następca się pojawi. Nikt w najbliższym czasie nie wejdzie w jego buty, nie będzie robił tego co on, nie będzie miał takiego wkładu w grę. Takiego gościa jak Messi nie da się zastąpić. Chociaż pewnie Ci co pamiętają Maradonę mówili w jego czasach to samo :D Życzę tego sobie i wszystkim co oglądają piłkę żeby za maksymalnie kilkanaście lat mogli wymienić inne nazwisko "nie do zastąpienia".

Oprócz tego, że jest tam Leo to uważam też, że Scaloni potrafił zrobić z tego jedną całość, Argentyna jest drużyną, która potrafi wykorzystać to, że go mają sami dając odpowiednią jakość i nie czekają tylko na to co zrobi.

A jak Messi miał wygrać MŚ to właśnie w taki sposób, rozgrywając jeden z najlepszych turniejów w historii tego sportu.

1

@Kubsoleon z pewnością paru takich na tym forum można wymienić. Nawet takich co twierdzą, że gówno osiągnął i jest słabym napastnikiem xD

7

@Safrani mi się wydaje, że zależy do czego ktoś potrzebuje telefon. Ja osobiście jeśli chodzi o telefony to nie potrzebuję super aparatu, zdjęć nie robię, on ma po prostu działać, nie zamulać za bardzo, dzwonić, odpalać aplikacje jak bank, fb i tyle. Więc mój Samsung za 1200 zł kupiony ponad 3 lata temu w zupełności wystarcza i wymienię go dopiero wtedy kiedy umrze.

0

@Kgorecki2500 nie no jeszcze reskin Ghost of Tsushima wychodzi na PS5 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?