PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Safrani mi się wydaje, że zależy do czego ktoś potrzebuje telefon. Ja osobiście jeśli chodzi o telefony to nie potrzebuję super aparatu, zdjęć nie robię, on ma po prostu działać, nie zamulać za bardzo, dzwonić, odpalać aplikacje jak bank, fb i tyle. Więc mój Samsung za 1200 zł kupiony ponad 3 lata temu w zupełności wystarcza i wymienię go dopiero wtedy kiedy umrze.
0
@Kgorecki2500 nie no jeszcze reskin Ghost of Tsushima wychodzi na PS5 xD
5
Mam wrażenie, że oni jak mają piłkę pod polem karnym przeciwnika to byle jak chcą podać w to pole karne. Najpierw Zieliński zamiast do Lewego to gra jakąś dzidę górą, pod koniec połowy Cash nie potrafi dać wzdłuż pola xD Więcej spokoju potrzeba.
Współczuję jedynie Lewemu, serio, napastnik taki jak on żyje z podań, a w tej kadrze ich po prostu nie ma na takim poziomie do jakiego jest przyzwyczajony. Chłop schodzi do środka boiska żeby w ogóle piłkę dotknąć, hit.
0
@Cvzx no nie wiem, mi się wydaje, że gość normalnie zapytał ogólnie jak się czuje itd, a ona kręci nosem chyba z przyzwyczajenia xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa imo jakaś nostalgia. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć hype'u na takie gry.
1
@Cvzx ja kiedyś dostałem ostrzeżenie za napisanie coś w stylu, że typ gra jak debil i niech koszulkę zmieni spoceniec. Był to jakiś puchar o zadania i grał na czas xD Po tym zablokowałem sobie możliwość pisania do mnie i do innych też nie piszę, bo to jest hit za co można dostać bana XD
W csie jest to samo, najlepiej w ogóle nie pisać, bo bany lecą za wszystko na platformie zwanej faceit. A trashtalk to akurat część tej gry, na największych turniejach wbijają szpileczki żeby na psychikę wejść. Ale jak gość mi życzy śmierci na wojnie to steam support i każdy inny ma to gdzieś, moje zgłoszenie dalej wisi i nic z tym nie zrobili od miesiąca :D
1
@PW27 bawi mnie to jego czekanie z piłką z rywalem na plecach żeby jeszcze bardziej zwolnić grę przez jeden ruch, który jedynie zgubi tego typa za plecami na chwilę xD Normalnie masterclass. Pedri pokazuje jak się robi takie rzeczy, a ten to nie wiem, w swoim świecie.
3
@Kapitan9 Arteta z finansami Barcelony to by ten klub spuścił w strefę spadkową, gość co sra metr przed kiblem co sezon i jedyne jego osiągnięcie z naszej perspektywy to wywalenie madrycioków z LM xd
3
@tomek8756 Panie Boziu trzymaj w zdrowiu Yamalka i niech im zachodzi za skórę blisko 20 lat jak Messi.
Psycha po Leo im nie wstała, a tu się pojawił kolejny co ich gnębi XD
2
Czemu ten mecz jest w ogóle rozgrywany skoro podstawowa funkcja nie działa?
Jak ta liga ma być normalna XDD
0
@SelloutCrowd premiery to największy rak w tej grze, na faceit jedynie nowe konta steam z radarem biegają, a że są słabi i nawet nie potrafią chodzić (często max 1500 elo w cs go XD) to idzie wygrywać na luzie
1
@panczo dokładnie, powinni wszystko co mają oddać na Ukraine albo zabetonować w hangarze, rozbrójmy się, nie miejmy nic, nie szkolmy ludzi, nie miejmy pilotów i ekspertów od sprzętu wojennego, w razie czego po prostu wywieśmy białą flagę xD
0
@takisobiektos wielu ludzi pracuje w systemie gdzie np drugie zmiany w sobotę są czymś normalnym :D Tak to zawsze mogli się załapać na drugą połowę i ewentualną dogrywkę + karne.
8
@supraomnes1 jakbym miał żonę albo nawet dziewczynę z którą jestem to choćby mi Selena Gomez w prime latała z gołym tyłkiem to bym jej nie dotknął. Brzydzę się zdradą i pluję na ludzi, którzy zdradzają.
0
@Filipem szkoda :D No to trzeba mieć nadzieję, że faktycznie eventów będzie mniej i gameplay będzie dobry przez więcej niż przez okres wczesnego dostępu, bo fc 25 tak rozpieprzyli z biegiem czasu, że czułem się jakbym grał w hokeja, a nie piłkę nożną.
0
@Filipem a nie miało być czasem niższych bazowych ratingów żeby takie ikony były bardziej unikalne i przede wszystkim grywalne, był większy potencjał na eventy? Przecież to znowu idzie w stronę end game na początku grudnia xD
2
@Katalończyk 99 niczym, dla mnie nie powinno być żadnych wymówek i przekładania spotkań. Chcesz grać w europejskich pucharach to bądź przygotowany na granie co 3 dni. Ci ludzie trenują całe życie właśnie po to żeby kondycyjnie to wytrzymywać i stawać się coraz lepszym.
10
W przerwie Flick musi po niemiecku na nich krzyczeć, nie ma innej opcji XD
1
@marcin62 mój 9800x3d już zaciera rączki, oj jaki to będzie ból jak zobaczę stuttering, bo będzie mi się generować coś czego nie widzę i bandyta będzie okradał wioskę obok kiedy będę rozmawiał z NPC w mieście xD
@Eklerek po kilkunastu godzinach w Wukongu na PS5 dałem sobie spokój z graniem w cokolwiek większego na tym, w trybie wydajności spadki do 20 klatek przy walkach z bossami xD
1
@Konradowskyy pamiętam, że za 1 miejsce dostałem jakiś termos, karnet na cały sezon na mecze domowe klubu (karnet dostawało całe podium), klawiaturę za 200 zł i możliwość kwalifikacji do 1 ligi esportowej, które nigdy się nawet nie odbyły, bo bodajże zlikwidowali to już. Coś jeszcze tam było pewnie, ale mogło wypaść z głowy :D Za 2 miejsce chyba pad do ps5 był, pewnie dali to zamiast kwalifikacji.
Spoko zabawa i emocje przede wszystkim, nagrody rzeczowe to dla mnie sprawa drugorzędna, szczególnie, że do samego końca nie wiedzieliśmy co jest za miejsca 1-3.
1
@Criss18Barca Media Markt też robił, rok temu u siebie nawet wygrałem, a jak w tym roku pytałem to mi gość mówił, że władze nie chcą zorganizować nic. Szkoda, bo fajna atmosfera zawsze była.
1
@macio_944 patrząc na to, że jest to pre-beta i faktyczny gameplay na silniku gry to wygląda to bardzo dobrze. Jeśli nic nie popsują to będzie to kolejny piękny świat z cudowną fabułą, a patrząc na to kto wchodzi w skład studia to jedyne o co można się martwić to czy technicznie ta gra na premierę będzie dopracowana, bo wiadomo jak to dzisiaj jest, w szczególności na Unrealu.
0
@Barca_Big_Moment dlatego na ten moment wolę żyć sam, bez żadnego ciśnienia, posiadania myśli z tyłu głowy do czego zaraz się druga osoba przyczepi albo czego będzie ode mnie wymagać, a nauczony doświadczeniem działa to na zasadzie "ogranicz swoje pasje i hobby, bo mi się nudzi i nie wiem co mam ze sobą zrobić". Oczywiście kobieta nie powie tego wprost, dlatego tylko ktoś kto to przeżył jest w stanie to wyłapać.
Nie mówię, że wszystkie takie są, ale zdecydowana większość w obecnych czasach. Chęć poznawania nowych osób - kobiet spadła u mnie do absolutnego minimum i jeśli miałbym kogoś poznać to przez absolutny przypadek :D
2
@pt9 i netflix + czytanie książek, ale jak im powiesz, że grasz w gry, pasjonujesz się esportem, interesuje Cie tworzenie gier, jak wygląda ten proces, siedzisz w nowych technologiach, czytasz o tym żeby wiedzieć potem jaki ewentualny upgrade sprzętu zrobić i po prostu zamiast szlajać się po mieście i klubach w weekendy wolisz sobie pochillować poznając jakiś wirtualny świat to jesteś nerdem, nieudacznikiem, gry to strata czasu i w ogóle nie rozwijają, jak Ty sobie wyobrażasz dalsze życie XD
A oglądanie netflixa czy czytanie książek to dla mnie ten sam wybór co świat gier, z tą różnicą, że ja mam często realny wpływ na to jak to wygląda podejmując decyzje.
29
@TaughtMule że oni mają czelność ryczeć o sędziowanie XDD
1
@Barca_Big_Moment czekaj, że co?
19
@Ojciec5tkidzieci współczuję tym, którzy będą musieli iść na to cudo ze swoimi pociechami, bo inaczej im żyć nie dadzą XD
9
@Pedri16Future ja takim ludziom po prostu współczuję jeśli to nie jest trolling
0
@Popitek12 trylogia Ezio, 3, Black Flag
0
No i wykrakałem, zszedł na ziemie xD