PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kengo Zamoczyć go w płynie do mycia podłóg i zacząć z nim biegać po domu XD Pies zadowolony i podłoga umyta
1
@Yosemite Gol ładny, ale nie wiem czy nie ma tu trochę winy Valdesa, mógł lepiej kryć ten bliższy słupek, a nie iść na wyczucie ;p
1
@Transu96 I jeszcze zdjęcie z lewej z drugim pajacem Bonusem BGC, który umiejętnościami jest na tym samym poziomie co Najman XDD Niech go zbanują wszędzie i może w końcu zamknie morde ten ćwierćmózg, bo na prawdę nie da się czytać o nim XD
1
@Seledynowy Oby, chciałbym Geralta w postaci podobnej do Vesemira. Nie chce żeby zrobił się tasiemiec na siłę. W3 świetnie kończy historię Białego Wilka i nie ma sensu tego ciągnąć dalej wg mnie.
@koksik2700 Historia Vesemira nie przejdzie, bo wiadomo jak ona się zakończy już na samym początku :D
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125879855_1900071313466054_3604378634421169700_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=OtpfMATDzn0AX8G0Vi_&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=805cf51a5b9fe44c3a3f5adac73714a5&oe=5FE04BF3
Już pomijając fakt kradzieży to jakim łbem trzeba być żeby to streamować zamiast grać w zaciszu dopóki policja nie zapuka do drzwi XD
0
@DonMatteo901 Pierwsza bramka Legii to prawie kopia bramki Ronaldinho z Chelsea, cudo :D
0
@tobiasson92 pewnie rodzina i przyjaciele tego sprzedawczyka bez honoru
0
@4drian0 Najważniejsze żeby fabułę rozumieć, takie gadanie bez sensu byle ktoś gadał i tworzyło to wyobrażenie żyjącego świata olewam w większości ^^
@marcin62 Mi tak samo, dlatego angielski i polskie napisy będą idealne żeby wczuć się w tą otoczkę Night City :D I tak będę przechodził kilka razy zapewne różnymi ścieżkami tak jak w przypadku W3. A czasu będzie ogrom, bo chyba nic ciekawego nie wychodzi na początku 2021 oprócz Hitmana 3 (w maju bodajże dopiero FC6). Trzeba przejść Valhalle i czekać czy w ogóle nie przesuną znowu premiery.
1
@koksik2700 Świetne nowe zwiastuny, ale z każdym kolejnym utwierdzam się w przekonaniu, że polski dubbing po prostu mi się nie podoba. Fajnie by było móc nie czytać nic podczas jazdy itd, ale nie kosztem klimatu tej gry. Wg mnie cholernie sztucznie brzmi nasz język na tle cyberpunkowego świata :/
0
@Stasiuburza MSI Optix MAG241C, 144 hz 1 ms, 24 cale full hd. Mam i polecam, świetny monitorek ;p
0
@macio_944 Oby gra stała technicznie na zajebistym poziomie i nie zabiła mi procesora :D Nie mogę się doczekać premiery
2
@Tomo1989 Żeby potem nie było problemu z wsadzeniem tam mocnej karty graficznej, która swoje bierze. Dobry zasilacz daje większe możliwości rozbudowy
0
@PatrykBarca Autotune jest spoko jak ktoś wie jak go używać i traktuje jako narzędzie. Przykładami chociażby mogą być wyjadacze jak Małach, Dwa Sławy, Kali
2
@zmiter912576 Dla mnie Bedoes, od jakiegoś czasu Szpaku też jest asłuchalny, Malik, Kizo. Dużo by ich mogło być razem na tym miejscu
0
@Matheo23 Nie mówię, że jest to niemożliwe, jednak kupowanie czegoś na premierę ma o wiele większe prawdopodobieństwo awarii i patrząc na dostępność tych konsol obecnie to mi osobiście szkoda by było nerwów przy odsyłaniu i czekaniu na coś za co zapłaciłem, a nie mogę z tego korzystać.
0
@demsi1707 Dajcie sobie spokój z tym PS5 teraz, na prawdę. Istnieje ryzyko, że konsola będzie wadliwa i poczekacie sobie kolejny miesiąc albo i dłużej na nową. Kupowanie kota w worku za ~~2.5k zł :D I jak ktoś zamówił to i tak musi czekać do połowy grudnia, co dla mnie jest kpiną z użytkowników xd
0
@tadzik447 Strony padną w sekundę, a po odwieszeniu się produkt będzie niedostępny :D Swoją drogą te nowe konsole to aż takie cudo, że są aż tak trudno dostępne? Bo hype jest na pewno, ale czy uzasadniony to wątpię xD
1
@LeoMessi1898 Wtedy masz tylko papier ukończenia szkoły, a po takiej szkole najważniejszy jest papier potwierdzający kwalifikacje. To tak jakbyś chodził do liceum i nie zdał matury. Warto się przyłożyć. W zawodówce najważniejszy jest papier zawodowy, a nie to jaką ocenę miałeś z matmy czy polskiego.
1
@msmsms Bardzo lubię, rzadko oglądam, ale jeśli już to z zaciekawieniem. Chciałbym kiedyś u siebie w domu mieć stół do snookera lub do klasycznej ósemeczki i pykać sobie w nudne dni
0
@marcin62 U mnie podobnie, jak potrzebowałem skierowania do lekarza to dzwoniłem ponad 100 razy zanim się udało xD
0
@matirix20 Jeśli do nauki w szkole to powinno starczyć, ale i tak bym szukał czegoś z lepszym procesorem, 8 gb ram przede wszystkim, bo teraz to juz sama przeglądarka potrafi zjeść ponad 2 gb i z napędem, w przyszłości na pewno się przyda, chociażby do nauki teorii prawa jazdy gdzie praktycznie zawsze jest to na płycie.
Nie wiem do jakiej kwoty, ale tak patrzę na ceny laptopów to może być ciężko znaleźć coś lepszego w przystępnej cenie na takich warunkach jak wyżej.
1
@macio_944 Na pewno poprawiają, ale też mam taką swoją teorię, że od przesunięcia premiery na grudzień mieli w głowach, że pokażą wersję, która miała wyjść 19 listopada. I takie ukryte pytanie do graczy "chcielibyście żeby to tak wyglądało?" :D Oby na PCtach gra była dopracowana na 100% i świetnie zoptymalizowana. Tyle czekam na to, że nie wyobrażam sobie, że to u mnie nie będzie płynnie chodzić xD
0
Czemu Redzi pokazali festiwal spadku klatek i jak bardzo nowy i stary Xbox nie radzi sobie z Cybepunkiem? :D Dziwny ruch z ich strony, aż się zaczynam bać jak to będzie z Pctami.
2
Za chwilę prezentacja Cyberpunka 2077 na konsolach nowej generacji, a konkretnie na nowym Xboxie. Hype train ponownie rusza, ciekawe czy gra wyjdzie tego 10 grudnia :D
https://www.twitch.tv/cdprojektred
0
@marcin62 Tłumaczenie jest chyba typowo pod żeńską wersję Eivor, bo nie raz w dialogach już widziałem "miałam, byłam, wysłałam" itd, a gram chłopem XDD
1
@Lordzi Na kuponie mam remis albo wygraną Niemców i mam nadzieję, że tak będzie :D
15
XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/125765366_1579431112249306_3800619146260348720_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=26wFlMLSzi4AX-sf6uH&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=682c735b47a8e89630069a356be3ef89&oe=5FDAF3C6
1
@konrad1661 Zakaz wychodzenia z domu. Wg mnie od początku chodzi o to żeby mieli pretekst do zamknięcia nas na święta i nowy rok
1
@Odcinkowy Wziąłem sobie ostatnio samsunga M21, 1000 zł, bateria trzyma dłuuugo. Ładuje go co 2-3 dni w sumie, a używam często. Nie zacina póki co :D
1
@Chakalaka Akurat do grudnia się wypłaszczy elegancko, otworzą wszystko, w połowie grudnia zaczną robić 3x więcej testów i na święta cyk, lockdown, zakaz wychodzenia z domu XDDD